SCP-124
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-124

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-124 je uzamčeno v kamenné jámě o rozměrech 4,2 m x 2,1 m. Jáma je hluboká 1,5 metru. Prostor e nutné zakrýt plachtou, pokud se SCP-124 nepoužívá. Mimo testování se k SCP-124 nesmí přiblížit žádný biologický materiál na vzdálenost kratší než 1 m. Ozbrojený strážce musí být vždy umístěn mimo jámu s SCP-124.

Popis: SCP-124 je pozemek o rozloze cca 9 m2 a objemu 14 m3. Byl objeven v podzemí Detroitu poté, co policie oznámila, že dva teenageři zde ve velkých množstvích pěstují marihuanu.

SCP-124 má schopnost podporovat růst jakýchkoliv živých organismů umístěných na jeho povrch do jejich plného potenciálu v relativně krátkém čase (který se mění v závislosti na složitosti organismu). Cokoliv, co roste na SCP-124, nevyžaduje živiny ani jiné zdroje (např. rajče jedlé nebude pro růst vyžadovat vodu ani světlo). Využití pesticidů je také zbytečné, protože SCP-124 má odpuzující účinek na jakýkoliv hmyz nebo jiná bezobratlé. Všechny potravinářské výrobky získané prostřednictvím SCP-124 mají vynikající kvalitu, chuť a nutriční vlastnosti, bez ohledu na to, v jakém stavu byly původně na SCP-124 umístěny.

Dokument 124-1: Seznam objektů umístěných na SCP-124

Následuje seznam položek pěstovaných na SCP-124 během experimentů.

Co bylo umístěno na SCP-124 - co bylo získáno

Semena rajčete – Plně vzrostlý keř rajčete jedlého. Všechna rajčata (12 na každé větvi) byla zralá a šťavnatá. Ukázalo se, že jsou "velmi chutná".

Malý vodní meloun (0,8 kg) - vodní meloun o hmotnosti 11,1 kg (24,5 liber). Údajně byl "sladký a chutný."

Travní osivo (1) - SCP-124 během několika vteřin rychle vyklíčilo ve svěží zelený trávník. Na trávě se objevilo malé množství rosy.

Malý zarostlý živý plot - Oříznutý živý plot ve tvaru delfína.

Malý zarostlý živý plot - Oříznutý živý plot ve tvaru lebky.

Štěně Labradorského retrívra (písčitě hnědá barva) - Dospělý bronzově zbarvený Labradorský retrívr v plné síle. V současné době žije s Dr. Churchem.

Malý zárodek člověka (muže) europoidní rasy - [DATA VYMAZÁNA] Po zabití 6 zaměstnanců byl subjekt zničen zadržovacím týmem.

Kousek tvrdého cukroví - Humanoidní konstrukt složený z tvrdého cukroví. Význam není znám.

Larva mouchy - [DATA VYMAZÁNA] Byla vyhlášena karanténa 5. Úrovně.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License