SCP-111
hodnocení: +5+x
blank.png
GardenpestSCP-new-new.png

Dva (2) jedinci SCP-111 , 'Slizkačer' (nalevo) a 'Slizobřich' (napravo), v zadržovací místnosti.

Objekt #: SCP-111

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Všechny zadržené subjekty SCP-111 jsou ubytovány v Oblasti-19, ██████████ křídle, v 5m x 5m x 5m velké cele z plexiskla, jež obsahuje prostředí mírného lesa, které bylo doručeno z přirozeného okolí. Teplota v cele musí být udržována na 30º Celsia. Krmení probíhá jednou za týden, a to tak, že pracovník vloží tři (3) kg ledového salátu (Lactuca sativa) do cely. Voda je doplňována automatickým zavlažovacím systémem, jež udržuje vlhkost vzduchu na 50%, jak pro doplnění vody vyžadované SCP-111, tak pro prevenci požáru. V případě množení jedinců SCP-111 je personál povinen odebrat všechna vajíčka a dopravit je do Křídla Biologických studií na zmražení.

Popis: SCP-111 jsou zřejmě uměle vytvoření hlemýžďům podobní tvorové. Dospělí jedinci SCP-111 jsou přibližně dvacet (20) centimetrů dlouzí, dvanáct (12) centimetrů širocí, a patnáct (15) centimetrů vysocí, přesná velikost se však liší mezi jednotlivými jedinci. Jedinci SCP-111 se liší od normálních hlemýžďů tím, že jsou teplokrevní, mají komplexní oči, malé „rohy“ (chapadla s chrupavkovitými výstupky), zjevně zvýšenou inteligenci (personál je povinen přečíst si Testovací Záznam ██████ pro příklad), a komplexní žvýkací soustavu; také vzorky nakladených vajec mají zpevněnou skořápku.

Nejzvláštnější je, že SCP-111 má malé duté vaky naplněné metanem z trávicích procesů. Řady [DATA VYMAZÁNA] podél vnitřku průdušnice slouží jako „zapalovač“ uloženého metanu, jež je jedinci vydechován, čímž se vytvoří proud plamene z úst subjektu. Toto „plivání plamene“ nastává v případě vzteku, avšak není používáno pro destrukci, jako spíše pro varování. To je pravděpodobně kvůli limitované velikosti váčků s metanem, což limituje jedince SCP-111 v množství plamene, jež může najednou vypustit, a téže vyžaduje čas a potravu bohatou na škrob, aby se metan doplnil.

Chování SCP-111 se neshoduje s chováním standardních šneků, zahrnuje vydávání pískavých a houkavých zvuků slyšitelných lidmi, byl pozorován vysoký intelekt například [DATA VYMAZÁNA] a rodiče se, na rozdíl od normálních šneků, starají o svá mláďata. Mláďata byla pozorována, jak se fixují na své rodiče, jiné jedince svého druhu nebo výzkumníky. Toto je vysvětlováno přirozeným reflexem, založeném na Dokumentu 111-a, díky čemuž si mláďata zapamatují své majitele.

Historie: ██/██/████ byl balík obsahující dvanáct (12) vajíček SCP-111 a Dokument 111-a zaslán do [DATA VYMAZÁNA], přední organizace Nadace. Mobilní Úderná Jednotka Alfa-4 nebyla schopna vypátrat odesílatele balíku.

Dokument 111-a

Nově od Dr. Wondertainmenta, DRAČÍ ŠNECI™!

Perfektní mazlíčci pro děti, které mají rády fantasy.

Instrukce: Péče a Líhnutí

1. Vyjměte vejce z boxu. Buďte opatrní, vajíčka Dračích šneků™ jsou křehká!
2. Vložte vajíčka na teplé, bezpečné místo, a vyčkejte 7 až 10 dní.
3. Držte vaše čerstvě vylíhnuté Dračí šneky™ tak, aby na vás dobře viděli, a mysleli si, že
jste jejich maminka.
4. Užijte si vaše nové mazlíčky, Dračí šneky™

Jako krmivo dávejte vašim Dračím šnekům™ nějakou syrovou zeleninu: salát, růžičkovou
kapustu, fazole, zkrátka jakýkoliv druh zeleniny, jež nechcete jíst sami. Nezapomeňte dávat jim vodu – malou sklenku vody, jednou za den.

Pro vaše potěšení dodáváme Dračí šneky™ v šesti variantách! Množte je mezi sebou, abyste dostali úplně nové mazlíčky!

Druhy:

1. Slizobřiši®: Rozkošný malí chlapíci, s úžasnou kůží v barvě hasičského vozu, malými černými rohy a břichem a skvrnitým opálením. Krásná vejce drozdí modré barvy.

2. Slizkačeři®: Půvabná malá stvoření, s úhlednou banánovou kůží, zatočenými rohy a pruhovanými ulitami! Bledě hnědá vejce, jako ta slepičí.

3. Lepidráčci®: Tmavá modrošedá kůže, zploštěné skořápky a hrbolatá hlava způsobují, že Lepidráčci® vypadají jako malé mořské příšerky! Vejce mají fantastickou skelně zelenou barvu!

4. Kapkočervíci®: Zelené a zlaté pruhy, špičaté skořápky a jediný roh, nemluvě o chlupatých ocasech, to vše dělá z Kapkočervíků® skvělé domácí mazlíčky! Vejce jsou pálená, se stříbrným nádechem!

5. Svítidraci®: Noví od Doktora Wondertainmenta, tito malí chlapíci vypadají jako modro-černí Slizobřichové®… Dokud se nerozsvítí! Správně, Svítidraci® září ve tmě! Vejce jsou zlaté barvy s malými červenými tečkami!

6. Slizoví ještěři®: Slizoví ještěři® jsou baculatí, se zelenou kůží a skořápkou ve tvaru kopule, což z nich dělá skvělé mazlíčky! Vejce jsou průhledná, takže můžete vidět malého Dračího šnečka® uvnitř!

Upozornění pro rodiče: Když Dračí šnek® chrlí oheň, je možné, že způsobí požár. Pro maximální zábavu a bezpečnost se doporučuje, aby byly po ruce hasící přístroje. Společnost Dr. Wondertiment též není právně, morálně ani finančně odpovědná za jakákoli zranění, smrt nebo škodu způsobenou nebezpečným používáním Dračích šneků™ nebo jiných produktů firmy Dr. Wondertiment.

Přečtením tohoto dokumentu a inkubací svých vajíček Dračích šneků™ souhlasíte se všemi uvedenými podmínkami a ztrácíte svá práva na soudní spory, organizované bojkoty, protesty, duely kvůli cti atd.

Užijte si svůj nákup!

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License