SCP-102
hodnocení: +1+x
blank.png

Objekt #: SCP-102

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-102 je v současné době ve vlastnictví Marshall, Carter a Dark Ltd. Protože "vlastnictví" se zdá být závaznou, na listinách založenou legalistickou dohodou nezávislou na eminentní doméně, nelze SCP-102 v dohledné době převést pod kontrolu nadace.

Popis: SCP-102 je pár osamostněných plážových domů ve stylu kondominia, které se nacházejí v ██ █████ ████, █████████████, v současné době ve vlastnictví Marshall, Carter, and Dark Ltd. prostřednictvím fiktivní korporace známé jako Ghieser Housing Associates a pronajaté členům MC&D jako „dovolenkový domov pro ty, kteří mají náročný vkus na eklektická dobrodružství privilegovaného života“. Oba sdílejí podobné vlastnosti, ačkoli [DATA VYMAZÁNA].

SCP-102-1 je dům vlevo, číslo █.

Když do budovy vstoupí osoba, jejíž jméno není na nájemní smlouvě SCP-102-1, její vnitřek se jeví jako prázdný, rozpadající se dům, s disponovaným tělem současného nájemce hned za dveřmi, pokud je dům obsazen. Forenzní testy materiálů získaných z domu ukazují, že byl opuštěn od poloviny do konce sedmdesátých let. Všechny fotografie pořízené v SCP-102-1 toto potvrzují, bez ohledu na stav pronájmu fotografa. Když však nájemník domu vstoupí předními dveřmi, ocitne se v celkem normálním a udržovaném bytě zdobeném námořní tématikou. Často při vstupu hlásí pocit závratě, který během několika sekund odezní.

Když nájemce SCP-102-1 opustí budovu, stanou se tím, co je pro všechny záměry a účely netělesným duchovním projevem, schopným svévolné neviditelnosti a bez překážek procházet pevnými předměty. Do tohoto stavu vstupují a zůstávají v něm pokaždé, když opouštějí dům po dobu trvání nájmu. Po ukončení nájemní smlouvy nebo kdykoli svévolně poruší podmínky uvedené ve smlouvě nájmu, upadnou nakrátko do bezvědomí a probudí se na podlaze u předního vchodu SCP-102-1, které se jim jeví jako každému, kdo není nájemce. Nebylo pozorováno žádné předčasné odnášení těl z domu.

SCP-102-2 je dům vpravo, číslo █.

Na první pohled je účinek SCP-102-2 totožný s SCP-102-1. Avšak [DATA VYMAZÁNA] pokročilý rozklad, následovaný [DATA VYMAZÁNA]. Nájemci SCP-102-2, kteří neopustí budovu okamžitě po ukončení jejich smlouvy, budou prohlášeni za "pohřešované, pravděpodobně mrtvé" třicet dní po skončení jejich pronájmu. Nájemníkům, kteří opustí budovu, se má podat režim posilovačů založených na steroidech, aby se čelilo [DATA VYMAZÁNA]itorováni neustále kvůli známkám psychické aberace.

Dodatek: Všechny informace v této zprávě jsou neověřené, i když podrobnosti jsou konzistentní z více zdrojů. Obsah této zprávy byl převzat z rozhovorů s osobními čísly třídy D 1070869 (rozsudek smrti: znásilnění, vražda), 1033654 (život bez podmíněného propuštění: sexuální napadení nezletilé) a 3370633 (rozsudek smrti: [VYMAZÁNO]), všichni byli častými nájemníky SCP-102-1 před nástupem do vězení. Předpokládá se, že D-1033654 využil efekt SCP-102-1 ke spáchání [DATA VYMAZÁNA]. Úplné přepisy najdete v nahrávkách rozhovorů 102-1/2/3.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License