SCP-1002-RU
hodnocení: +3+x
blank.png

Objekt#: SCP-1002-RU

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: U všech vysílacích přenosů SCP-1002 musí být trvale přítomny nejméně 3 skupiny agentů vybavených aktivní rušičkou. Jedna ze skupin by měla signál neustále potlačovat, další dvě by měly kontrolovat frekvence předchozích vysílání. Jednou za deset minut je nutné přerušit rušení a zajistit, zda SCP-1002 vysílá potlačovaný signál. V případě narušení zadržení je nutné zkontrolovat všechny dříve detekované rozhlasové frekvence. Pokud nebude nalezeno vysílání, je nutné začít prohledávat celé spektrum rádiových frekvencí.

Popis: SCP-1002 je radiový signál neznámého původu, který se projevuje ve městě ██████ a jeho okolí. Pokus o nalezení zdroje selhal, stejně jako pokusy přerušit dodávku elektřiny.

Vysílací frekvence SCP-1002 se mění náhodně, nejčastěji v rámci známých frekvencí. Ve změnách frekvence, délce vysílání ani síle signálu nebyly nalezeny žádné souvislosti ani řád.
SCP-1002 přenáší přísně tajné informace různých zemí, týkající se utajených výzkumů, obchodních tajemství atd. Vysílacím jazykem je nejčastěji ruština, angličtina nebo čínština, ačkoli některé dialekty nebyly identifikovány. Text je čten monotónním nízkým mužským hlasem. Vysílání se často opakuje.

Informace poskytované SCP-1002 mohou být aktuální nebo neaktuální. Nebyl zaznamenán jediný případ přenosu informací o budoucích událostech. Mezi čtením různých dokumentů je občas slyšet věty jako „Přenos je pravda“ nebo “Každý by to měl vědět! “

Dodatek 1:
SCP-1002 bylo objeveno agentem [DATA VYMAZÁNA], který náhodou naladil na tehdy aktivní vysílací frekvenci na služební cestě. V onu chvíli neznámá osoba četla seznam položek získaných pomocí SCP-1180-RU, s nimiž byl agent [DATA VYMAZÁNA] dobře obeznámen.

Dodatek 2:
Informace získané z SCP-1002:
- Přesné rozmístění napoleonových vojáků v bitvě u Borodina
- Čínské startovací kódy pro odpálení jaderných balistických raket. Zaznamenáno dne ██: ██ █ / ██ / 199█
- Recept na Coca-Colu
- Záznam o testování SCP-1245-RU
- Jméno vraha Johna Kennedyho, 35. prezidenta Spojených států
-[DATA VYMAZÁNA]

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License