SCP-100-CS
hodnocení: +10+x
blank.png

TENTO DOKUMENT OBSAHUJE KOGNITOHAZARD. POUZE ZAMĚSTNANCI S IMUNITOU ÚROVNĚ 6+ VŮČI KOGNITOHAZARDu MOHOU TENTO DOKUMENT UPRAVOVAT A TO POUZE PO SCHVÁLENÍ ČRODem.

DOKUMENT JE BEZPEČNÝ PRO ČTENÍ.


Objekt #: SCP-100-CS

Třída Objektu: Keter

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-100-CS aktuálně nelze spolehlivě zadržet. Po detekci SCP-100-CS musí být do postižené oblasti okamžitě nasazeny jednotky MTF, které hromadně nasadí Amnestika třídy A. Jednotky MTF musí mít po celou dobu mise systém SCRAMBLE online.

Popis: SCP-100-CS je plakát formátu A4 přilepený ke stěnám/sloupům kobercovou lepící páskou. SCP-100-CS je kognitohazardní objekt aktivovaný přečtením textu SCP-100-CS způsobující manifestace subjektů.

NÁSLEDUJÍCÍ ČÁST DOKUMENTU OBSAHUJE SPOUŠTĚČ SCP-100-CS DOKUMENT BYL OPATŘEN ČINIDLEM PRO DOČASNOU IMUNITU VŮČI KOGNITOHAZARDŮM. Z TOHOTO DŮVODU JE ZBYTEK DOKUMENTACE DOSTUPNÝ POUZE PRO ZAMĚSTNANCE ÚROVNĚ 4 A VYŠŠÍ.

PŘÍSTUPOVÉ KÓDY POTVRZENY
AKTIVUJI MEMETICKÉ ČINIDLO, PROSÍM, VYČKEJTE

SCP-001
……
…..
MEMETICKÉ ČINIDLO AKTIVNÍ, ODHADOVANÁ DOBA ÚČINKU JE 1 MINUTA, ČTĚTE RYCHLE

Na SCP-100-CS je napsáno:

HLEDÁME KOCOURA VINCENTA


Vincent je 4 letý kocourek menšího vzrůstu. cca 3 - 3,5 kg. zrzavé barvy. Ztratil se tady někde v okolí pár dnů zpátky.
V případě nalezení-… Víte vy co? Ten malej haljzl mě už stál majlant. Pokud tu malou svini najdete zabijte ho! Hoďte fotku jeho mrtvoly na internet. Já už si vás najdu a patřičně vás odměním za to, že jste tu kouli chlupů zabili.

Manifestace SCP-100-CS je podle našich aktuálních informací náhodná. Po přečtení SCP-100-CS nastává přibližně 5 minutová "inkubační" doba než se spustí vlastnosti SCP-100-CS. Po 5 minutách se začnou v okolí čtenáře SCP-100-CS objevovat subjekty "Felis catus" identické "Vincentovi" (dále označován jako SCP-100-CS-2) a všechna zvířata v okolí subjektu se začnou měnit na SCP-100-CS-2. Tato transformace probíhá úmrtím původního zvířete a opuštěním SCP-100-CS-2 z mrtvoly, většinou z torza, nicméně ve výjimečných případech může nastat i útěk krkem poté, co bude hlava zevnitř odkousnuta. Subjekty, které SCP-100-CS přečetli, pociťují vůči SCP-100-CS-2 značnou agresi, fyzickou i verbální, a pokusí se SCP-100-CS-2 okamžitě zabít jakýmkoliv možným způsobem. Aktuálně nebylo zaznamenáno, že by subjekty nahrávaly fotky té malé svině na sociální média. V případě, že bude detekována fotka SCP-100-CS-2 toho zmrda, kterej mě málem dostal na ulici na sociálních mediích bude použita standardní procedura α-3.

Dodatek 100-CS A: Bylo zjištěno, že při psaní tohoto dokumentu došlo k lehkému prolomení zadržení a Dr. ███ byl vystaven efektům SCP-100-CS. Byla mu podána amnestika třídy A. Toto vedlo ke zjištění, že se efekty SCP-100-CS přenáší i do psaných dokumentů pokud jim byl subjekt, který dokument píše, vystaven. Toto mělo za následek opatření tohoto dokumentu memetickým činidlem, které způsobí dočasnou imunitu vůči kognitohazardům. Tento dokument bude přepsán.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License