SCP-093 - Získané Materiály
hodnocení: +2+x
blank.png
Získané Materiály

Veškeré dokumenty v této složce jsou pro Bezpečnostní Úroveň 4 a vyžaduje dva písemné souhlasy pro přístup. Kdokoliv bude číst dál bez patřičného souhlasu bude propuštěn a podroben disciplinárnímu řízení s možnými tresty: donucené podání amnestik Třídy A, okamžité přeřazení k ochranné službě třídy Keter a smrti.

Modrý Test - Novinový článek 1

Pouze jeden předmět byl získán během prvního testu a to výstřižek z novin připevněný na korkové nástěnce v opuštěném bunkru. Většina článků bylo ve stavu rozkladu, ale jeden byl dostatečně zachovalý pro zajištění.

Nejvyšší Svatý Otec Ohlašuje Pokrok, Nečistí Očišťováni!

Vzácná veřejná adresa přímo od Nejvyššího Svatého Otce Spojených Zemí Syna vyhlásila, že Svatá Milice odrazila zpět mnoho nečistých jež se toulají naší zemí. Nový Řím, naše hlavní město, bylo očištěno od Nečistých a občané jsou povzbuzováni k návratu do svých domů. Občané jež žijí v okolní krajině by se neměli vracet na své farmy, neboť Nečistí se stále toulají po polích a pláních kolem našeho skvělého města a pokračují v růstu.

Svatá Milice vyvinula nové zbraně které se ukázaly jako schopné ztrestat Nečisté a odrazit je zpět do Nehostinných Zemí. Započala výstavba systému který nadobro odřízne Nehostinné Země od našich Požehnaných Zemí v každé postižené oblasti jakmile budou všichni Nečistí odraženi. Nejvyšší Svatý žádá aby všichni občané Spojených Zemí poklekli v modlitbu a odvedli desátek jako uznání obětem naší Svaté Milice v těchto těžkých časech.

Přicházejí zprávy o falešných obviněních naší Svaté Milice, která údajně zhřešila proti občanům v jejichž domech přebývají zatímco statečně cestují skrz Zamořené země. Nejvyšší Svatý by rád upozornil lid na to, že rouhání proti těm jež nesou Jeho znamení je nejvážnější hřích a nepodložená obvinění budou řádně potrestána. Měli bychom pracovat abychom podpořili Jej a Jeho Muže jak jenom můžeme, tak jako oni pokládají své životy za nás.

Hříšní Povstalci jež ——

Zelený Test - Novinové články 2, 3, 4, Deník

Náš druhý test přinesl mnoho materiálů jež napomohly ustálit sekvenci událostí v tomto alternativním světě. Získaný deník přinesl náhled do posledních dnů majitelů domu v němž byl objeven a nejspíše rovněž reprezentuje aktivitu v dalších částech světa.

Novinový Článek 2

Farmy kolem města Stříbrných Per hlásili během minulého týdne že nejsou schopny kontaktovat sousedy hlasovým ani video spojením. Vyšetřování nemůže započít dokud Regionální Vysoce Postavený Otec nevydá souhlas, ten však ujišťuje lid že tyto události neunikly jeho pozornosti.

Obyvatelům je doporučeno aby denně upozorňovali svůj lokální Požehnaný Hlas aby mohla další zmizení být okamžitě oznámena. Obyvatelům je rovněž doporučeno začít se zásobováním svých krytů a připravit se pro všechny případy.

Novinový Článek 3

Po zmizení Požehnaných Hlasů z několika odlehlých regionů kolem města Stříbrných Per, Regionální Vysoce Postavený Otec vyhlásil Znepokojení o Bezpečnost a Živobytí. Pod tímto vyhlášením se všichni obyvatelé farem musí okamžitě evakuovat do svých krytů. Objevily se rozptýlené zprávy o Nečistých, ale prozatím nebyly ověřeny.

Novinový Článek 4

— město Slavné Písně přestalo odpovídat na veškerou komunikaci, dá se předpokládat nejhorší a naše srdce jsou se všemi v oblasti, je neslyší naše slova. Svatá Milice města Stříbrných Per ohlásila několik vpádů Nečistých do města a vyhladila čtyři tyto nestvůrnosti dříve něž mohly ohrozit obyvatele. Regionální Vysoce Postavený Otec upozorňuje občany aby se vyhýbali přímé konfrontaci s Nečistými, obyčejné zbraně nefungují proti Nečistým, pouze nejsvatější nástroje dokáží prorazit jejich hřích, držte se proto v bezpečí.

Občan který podezírá své sousedy z vyžívání v hříchu by měl okamžitě kontaktovat Svatou Milici na označených bodech —

Deník

██-██-████ Mám vzdálený pocit že umřeme tak tohle sepisuju pro kohokoliv co přijde najít naše kosti. Mý jméno je Herverf Jakulsiv a sem farmář, pěstuju králtyčky a luskucha. Chováme inky a oomse. Jsem tu já, moje žena, Opheri a naši dva uzlíci Treven a Lisstieria. Tuhle knížku sem dostal od Svatýho muže co k nám přišel na jídlo a nocleh, řek nám že si máme připravit kryt a nemáme jinýmu Svatýmu říct že tu sme, řek že je to všechno pryč, nic už není dobrý. Tak sem udělal jak řek, připravil sem to, půjdem tam dolů zítra nebo tak. Ráno byl fuč, což mou ženu rozesmutnilo páč byl na nás hodnej a ne jako ostatní. Asi nechtěl bejt na vobtíž. Liss ho šla hledat aby kdyby náhodou jenom stál za barákem.

██-██-████ Neukázal se tak už asi šel. Divný je že Liss našla jeho oblečení tak o míli dál, a všechny jeho věci, ale jeho ne. Nechala to tam a tak je to lepší jestli se stalo co myslim. Já teda nejsem žádnej študák, to netvrdím, ale dám si dva a dva dohromady a říkám vám že je to tu špatný. Pro každýho a hlavně pro nás, páč to jde moc blízko. Občas to ucejtíme a potom se skováme. Smrdí to jak zkaženej kus masa co se nechce vrátit do hlíny. Ani ta hlína ho nechce, nechce je pohřbít a nechat umřít.

██-██-████ Přišlo to. Moc rychle, nebyli sme připravený. Smrad přišel v noci, možná by to bylo v pohodě, ale ty malí se báli, tak jsme šli do krytu. Trev byl pomalej, uviděl to, díval se na to když to lezlo kolem. Ignorovalo nás to dokud nezakřičel když jsem s Liss a tou malou nelezl do krytu. Běžel jsem pro něj, ale … bylo to moc rychlý. Viděl jsem ho tam, křičel a potom na něj spadla ta hlava, zmáčkla ho. Zkusil běžet ke schodům, dostat se k nám, ale potom byl pryč a ono se to odtáhlo. Oblečení spadlo do sklepa jakoby zmizel bez něj. Šel jsem do bunkru, zavřel jsem dveře a zamkl. Myslím že to teď ví že sme tady, zkusí se dostat dovnitř, taky nás sebrat.. nevim jak dlouho to vydržíme, máme dost jídla..

Splet sem se. Jídlo bylo zkažený, něco se tam dostalo, nebo sem si nevšim. Jíme co máme. Jídlo je, ale ne dost a ta věc neodchází. Snaží se najít cestu dovnitř, cejtil sem ten puch, jde ze zásuvky na zdi, něco skrz to teklo a mi šli dál. Pak to ztvrdlo jako kámen a už to nesmrdí. Možná že to elektrika ze zásuvky konečně zabila.

Šel sem nahoru, podívat se. Sklep je v poho, Trevovo oblečení je furt na schodech. Kouk sem ven. To nezvládneme. Bylo jich deset… dvacet… třicet… nedaly se počítat, tolik, všichni lezli v kruhu kolem baráku, koukali na něj obličeji bez obličeje a ten smrad, uf ten smrad. Šel sem zpátky do krytu a zamkl sem. Myslím si, že nechci vidět svojí rodinu hnít. Myslím že čim rychleji, tím líp, holka, souhlasila, neřeknem to Liss, ona bude první pak moje žena, moje láska… pak já. Je mi to líto, ale neomlouvám se. Dal jsem svojí rodině nejlepší život jakej šel. Byli to ti Svatý co za tohle můžou.

Tohle píšu na památku svýho pradědy. Byl starej a znal příběhy starší než byl sám. Říkal že ty Nečistý o kterejch kázaj, ty Nehostinný Zóny kam nemáme chodit. Všechno kvůli tomu Nejsvatějšímu co spojil svět. Ty věci sou největší hřích. Všechno na nás co bylo zlý a nečistý, jsou oni. Oni nic neví ale dělaj co dělaj, ani neví proč to dělaj, prostě to dělaj, berou nás k sobě a pak sme pryč.

Zeptal sem se dědy co jsou zač a on zapálil klacek, sfoukl ho a řek - Nevim. Nikdo neví, nikdo kdo by to přiznal. Ale když uvidíš tenhle symbol, když ho uvidíš… utíkej kluku, utíkej rychle, utíkej daleko, a skovej se, a nikdy nechoď tam kde si ho viděl. To je všecko co vim. - Pamatuju si ten symbol, byl na kamenico nosil na šňůrce pod trikem. Další den byl děda pryč, nikde nebyl, táta nebyl smutnej, říkal že věděl že to přijde, děda šel domů. Brzo se uvidíme dědo..

[DATA VYMAZÁNA] Symbol se shoduje se symbolem nalezeným na povrchu SCP-093 jako jedna z hlubších řezeb. Rovněž se shoduje se symboly na videu z posledního testu na duplikátech SCP-093.

Fialový Test - Kancelářská Kniha

Třetí test s SCP-093 skončil nešťastnou ztrátou člena bezpečnosti ale rovněž umožnil získání knihy s náhledem na lékařské procedury prováděné na alternativní Zemi, nyní pojmenované E-093.

Pacient: Jennifer McZirka
Zotavovací Trubice: 001-1
Směs: 35% Slzy, 30% Výživa, 10% H.F.T. , 25% Požehnání
Souhrn: Jennifer McZirka je 20 cyklů stará během svého 18. cyklu byla obětí vznášedlové nehody která jí poškodila mozek a způsobila nesouosost jejích morálních procesů. Je náchylná k násilným výbuchům a dá se zklidnit pouze nečistou stimulací. Kvůli tomu pravidelně vyhledává cizince se kterými se míchá a její rodiče požádali Vysoce Postaveného Otce aby byla ponořena do Slz jež spraví její mysl a tělo. Pacient přijat.

Během přípravy na Slzy se subjekt rozzuřil a zůčastněná Ruka došla pro sedativa. Jennifer si rozervala oblečení a křičela na mne nečistá slova, tak jsem zamknul dveře a řekl jsem Ruce ať vyčká venku. Jsem z části zostuzen když musím přiznat že jsem s Jeniffer souložil sedmkrát než byla ponořena do Slz. Již to pro mne bylo velmi dlouho a její rodiče mi ji svěřili do péče, tak jsem se o ní postaral. Před ponořením do Slz jsem povolil Svatou Sondu jejích tělesných funkcí a ta našla že je usazená s mladým a testy potvrdili že bude mé. Přimýchal jsem proto její koupel a bude se namáčet v Slzách dokud její tělo nebude připraveno vydat život.


Pacient: Žádný
Zotavovací Trubice: 001-2
Směs: Žádná
Souhrn: Žádný


Pacient: Alberious Farafan
Zotavovací Trubice: 001-3
Směs: 80% Slz, 20% Výživa
Souhrn: Alberious Farafan je farmář z okolí města Stříbrných Per, jež tvrdí že ztratil rodinu kvůli Nečistým. Konfrontoval Vysoce Postavené Otce města a požadoval kompenzaci a odškodnění za ztrátu. Vysoce Postavení Otcové popřeli existenci Nečistých mimo Nehostinné zóny a odmítli kompenzaci nebo odškodnění. Alberious udeřil Vysoce Postaveného Otce a byl zatčen a odsouzen k očištění duše.

Jeho směs sestává především ze Slz, aby se vsákly do duše, očistily jeho srdce a ulehčily jeho bolesti. Udržovatelé zákona tvrdí, že jeho rodina je vskutku nezvěstná tudíž byl jeho rozsudek v Slzách zkrácen kvůli jeho ztrátě. Poslední H.F.T jsem použil na Jennifer jinak bych v této lázni použil méně Slz, 80% je víc než by se mi líbilo, ale H.F.T se stává těžko dostupné. Možná budu muset skrz Temnotu.


Pacient: <====>
Zotavovací Trubice:002-1
Směs: 75% Výživa, 25% Požehnání
Souhrn: Člen Svaté Milice zraněný v boji. Žádost od Vysoce Postaveného Otce, detaily odepřeny.


Pacient: <====>
Zotavovací Trubice:002-2
Směs: 75% Výživa, 25% Požehnání
Souhrn: Člen Svaté Milice zraněný v boji. Žádost od Vysoce Postaveného Otce, detaily odepřeny.


Pacient: <====>
Zotavovací Trubice:002-3
Směs: 75% Výživa, 25% Požehnání
Souhrn: Člen Svaté Milice zraněný v boji. Žádost od Vysoce Postaveného Otce, detaily odepřeny.

Žlutý Test - Počítačový Výtisk, Deník ze sejfu, ███-███

Čtvrtý test v E-093 přinesl dokumentaci pravděpodobně sepsanou technikem v lékařské, nebo vládní budově. Uvažuje se nad SCP klasifikací ███-███, jež bylo nalezeno v sejfu, především kvůli složení munice nalezené s ním a pokročilému palnému mechanismu připnutému k naprosto obyčejné střelné zbrani.

Počítačový Výtisk

Nevěřil jsem Dohlížečům, cítil jsem už před lety že je něco špatně. Pod mým stolem na podlaží 54 je sejf se zbraní, je to jedna z těch používaných Svatou Milicí, můj bratr mi jí poslal. Taky říkal že nejsou co tvrdí, dělají našim horší věci než Nečistí. Řekl mi abych byl připravený na boj. Nemůžu, to nejem já, neznám násilí, jsem moc slabý. Ty, použij jí, zachraň se.

Deník ze sejfu

Mé jméno je Herval Toliwis, jsem tu pozorovatel pevných systémů. Moje práce je pozorovat Hříšníky co se koupou v Pánových Slzách a ujistit se že jsou včas správně rozředěni. Dělal jsem tuhle práci 23 let a teď se věci začaly rozpadat. Již nemohu dál stát s Nejsvatějším, musím říct pravdu.

Řekli nám že se máme evakuovat. Zadržovací trubice byly proraženy. Nečistý se objevil v Místě Odpočinku a my nebyli schopní jej zničit. Živý záznam ukázal jak se zrodil a to mi otevřelo srdce, mysl i jazyk. Musím promluvit. Kdyby tohle Dohlížeči viděli, byl bych umlčen, takže to musím ukrýt, naštěstí ignorují hardware, takže se tu dá něco schovat jednoduše.

Dohlížeči nám řekli, že bychom měli odcházet jako poslední, aby se zajistilo, že hardware zadrží Nečistého. To znamená že ho máme rozptýlit a zemřít v případě, že prorazí do sledovací místnoti. Rozbil téměř všechny trubice a absorboval lidi uvnitř. Vyslal jsem Oči k Nečistému a oni se ho dotkli, vzali mi zpět vzorek. Nečistí nejsou hříšníci, jsou to produkty naší neposlušnosti. Myslím že jsme to my. Oči datovaly vzorek a ten je starší než já, starší než moje prarodiče. Je přes 200 cyklů starý. 200!

Sirény stále zvoní, ale nepřišel žádný signál abychom odešli. Nemyslím že tenhle Nečistý je sám. Viděl jsem jak se dostávají do míst, mezi místy. Mezi místy! Tam byli, celou tu dobu? Mezi místy? Složení Nečistého je nestabilní, molekuly se oddělují a znovu připojují přímo před mýma očima, jako kdyby ta celá věc přestavěla prostor a čas aby se mohla pohnout. Proč nepřijde sem nahoru? Příliš úsilí? Nebo mě necítí? Nemají oči, ústa, ani obličej, nemohou mluvit, nevidí, ale musí nás cítit.

Ten zápach je tak silný, přichází ze všech směrů. Není to zápach smrti, je to zápach přicházející z něčeho co by mělo být mrtvé, ale neví jak zemřít. Válka za Svatou Unii, myslím že tam to možná začalo. Jsme sjednoceni pod Nejsvatějším, ale co ten nám dluží? Nic. Jenom udržujeme společnost v chodu, zatímco ti nahoře na tom vydělávají. Nebylo to tak vždycky? Ale teď je nám řečeno, že těšíme ty nad námi v mracích, ty velké bytosti které nám daly sílu žít a prosperovat. Ty jež jsme nikdy neuzřeli očima, ale v něž musíme věřit. Lži, všechno, musí být.

Používám Oči k vytvoření tekutiny opačné vzorku Nečistého. Možná že se navzájem neutralizují. Brzy odejdu a náboje nechám tady, nedokáži tu zbraň použít, jsem na to příliš slabý muž. Ochráním svou rodinu svou myslí, nikoliv svým hněvem, v polích budeme v bezpečí, vím kam jít.

Teď půjdu nahoru, za svou rodinou. Nechám hardware zapnutý, řekli mi ať ho vypnu, ale tady jim odporuji, poběží to, uvidí to, Oči uvidí tak dlouho jak budou moct. Někdo si tohle přečte a někdo bude vědět. Vemte si zbraň, vemte tekutinu, neposlouchejte Nejsvatějšího, my to udělali, a my jsme zatracení.

███-███ je revolveru podobná zbraň s 12 válcovými otvory pro náboje. Design zbraně má jeden válec na každé straně, lehce pozdvižené takže mohou zajet do zbraně a poté se roztočit, což vypálí všechny náboje, načež opět vyskočí a dovolí přebití zatímco druhý je možno použít, je tedy možno vypálit 24 ran než zbrani dojdou náboje. Na zbrani chybí úderník namísto něj je zde zatahovací mechanismus který je třeba použít pro nabití a aktivaci válce. V době získání obsahovalo všech 24 míst náboje podobné šipkám s 32 jehlami na konci. Věří se že při kontaktu síla výstřelu vstříkne tekutinu do cíle. Žádná z ran nebyla otestována.

Je zajímavé že tyto válce mohou být naplněny standardní municí ráže .45 jež byla otestována. Zbraň používá ultra vysokonapěťový magnetický kolejový systém pro výstřel a tak není potřeba žádný střelný prach. Přemýšlí se nad přepracovaným designem kulky která by použila střelný prach uprostřed letu pro přidání dodatečné rychlosti kulce, nebo která by vybuchla při nárazu pro lepší efekt.

Červený Test -Počítačový Výtisk

Konečný autorizovaný test s SCP-093 skončil ztrátou zkušeného servisního technika, ale umožnil umožnil získání velmi odhalujících dokumentů které podle všeho nebyly určeny pro veřejnost v žádném světě. Zajímavá mezi ostatními je 'Zpráva Agenta █-██-█' jež se zdá být napsaná Nadačním zaměstnancem před několika desítkami let.

Přestože tyto papírové výtisky jsou nejlepším získaným materiálem, zdá se že systém použitý k jejich vytvoření dovoloval několik druhů vkládání, včetně psané a verbálního převodu řeči na text. Některé audio záznamy výtisků níže jsou dostupné ale musí o ně být zažádáno s předstihem a plně psanými vysvětleními proč. Tento dvojitý vkládací systém nejspíše vysvětluje variace ve stylu mezi uživateli spolu s odhady ohledně softwaru použitého během konverzí.

Požární Plán Budovy

V případě Ohrožení jež vyžaduje evakuaci zařízení se musí všechen personál Čistý-4 nahlásit na Vlakovém Nádraží 3 a použít svou Ampulku k přivolání Evakuačního Vlaku. Pouze jedna Ampulka je potřeba k přivolání vlaku a může obsahovat libovolný počet Slz. Prázdná Ampulka vlak nepřivolá. Personál Čistý 2 a 1 zůstane na svých pozicích dokud neuplyne buď 10 minut od odchodu osob Čistý-4, nebo dokud to personál Čistý-4 nenařídí. Personál Čistý-3 by měl použít Ochranné Oděvy na svých stanicích a skříně se zbraněmi než vstoupí do Krizové zóny podle příkazů personálu Čistý-4.

Zprávy

Tři Nehostinné Zóny se zvětšily o 25% za posledních sedm dní. Zadržovací Týmy nenacházejí žádnou přítomnost Nečistých v těchto zónách ale jejich zvětšení je vizuálně potvrzeno. Vysoce Postavení Otcové úrovně Čistý-5 potvrdili úniky ze Svatých Komor ve všech těchto zónách, všechny komory byly nalezeny prázdné. Věří se že Nečistí prolomili kontejnment Svatých Komor. Posílám dodatečné stráže ke zbývajícím Komorám.

Situace X-549

Rozšíření Zóny 6-4-TO bylo potvrzeno. Zadržovací Procedury Nehostinné Zóny probíhají. Zadržovací personál vyslán na místo. Toto je desátá zpráva za 30 dní, zvyšuji stav na Situaci. Zprávy od Vysoce Postavených Otců úrovně Čistý-5 přestaly u ovlivněných. Město Jeho Slova bylo naplno uzamčeno a všechny cesty ven i dovnitř zakázány. Ostatní města jsou ve stavu Pohotovosti a bojové týmy jsou rozmisťovány na městských perimetrech.

Situace X-550

Velkolepá Země Hufussie padla podle satelitních snímků. Celá plocha považována za poskvrněnou. Únik Hříchu nahlášen v Levině, tato země zažádala o pomoc od Svaté Unie. Pomoc zamítnuta kvůli našemu vlastnímu úniku a hromadným zprávám o Nečistých. Personál Čistý-10 vydal rozkaz evakuovat pomocí Brány a všem autorizovaným osobám Svaté Unie aby přešli k nejbližší Nebeské Platformě pro evakuaci do Edenu Hvězdného Oka pro pokračování monitorovacího stavu. Klíče k Bráně jsou odpojovány, aby se zabránilo rozšíření z tohoto centra do jiných vektorů časoprostoru. Oživovací tým je buzen aby monitoroval a pokračoval ve zprávách zatímco my evakuujeme. Nechť Nám Jeho Požehnání Odpustí Náš Největší Hřích.

Záznam o Evakuaci

Probíhá Evakuace. Člun 1 pryč. Člun 2 pryč. Čluuuuuuuuuuun 3chyba chyba chyba chyba chyba pusťte nás pusťte náspusťte nás proč proč proč proč Člun 3 chyba start zrušen pokračuji ke Člunu 4. Člun 4 ohlašuje pozdní start, přetíženo, trianglové protokoly zapnuty. Člun 4 hlásí limit pasažérů dosažen připravuji ke sttttaaaaaaaaarr proč proč proč proč pusťte nás proč pusťte nás proč my co jsme udělali proč proč systém detekuje elektrostatickou akticitu kompenzuji kompenzuji komp komp komp komp 101011011101101010101110011 arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr proč nám bylo ublíženo co jsme udělali proč nám bylo ublíženo co jsme udělali vypnutí systému

systémový restart probíhá očista kontaminovaných dat PROČ MY PROČ MY PROČ MY PROČ MY PROČ MY PROČ MY PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ POSLOUCHEJ

záznam 5432-104-392 heeessssssssslllooo oddpuuusťťtenámmm 5554444332 2 2 2 2 22222222 1 111111111---PROČ PROČPROČPROČ PROČ PROČ PROČ PROČ PROČ

systémová očista

očista

oči

hovadina

wtf je tohle za místo lol ok tak jsou tu lidi co píšou tak já napíšu 2 lol. ok tak jsem našel tenhle kámen v jezírku u domu a nějak svítil a tak jsem ho sebral a říkám si páni ten je hezkej a když jsem ho sebral z jezírka tak to byla taková divná místnost se svítícím kamenem a tak tak jsem do toho si spad a teď jsem tady a ne tam a docela se bojím tohohle místa je to jako ve filmu takže je to fajn lol je tu nějakej chlapík a říká mi pořád abych šel dolů po schodech ale já nevidím žádný dveře on furt křičí o pomoc páč jsem mu řekl aby si políbil a on nechce přestat hádám že půjdu zpátky do tý místnosti ale je to tam tak strašidelný, celkem se bojím

oh hele našel jsem ty dveře jsou na zemi místo na stěně ok tak já jdu říct tomu chlápkovi aby držel zobák a já můžu jít domů lidi

Zpráva Agenta █-██-█

Mé jméno je ██████ ██████████ a jsem agent Nadace, v mém světě se píše rok 1972. Hádám že je tomu tak i v tomto světě, ale z toho co jsem viděl díky SCP-093, život v tomto světě skončil přibližně v roce 1954. Použil jsem SCP-093 k navštívení mnoha lokálů odsud až po centrum. Viděl jsem krajinu kde neroste žádná tráva. Utíkal jsem před 'Nečistými' protože ti pronáledují všechno co vidí. Nerozumím tomu jak loví, ale naučil jsem se co jsou.

Přibližně před 350 lety tento svět zažil technologický rozkvět který náš ne. Zdrojem toho se zdá být příchod Jeho, božské bytosti neznámého původu. On rozhodl, že svět je Nečistý a plný Hříchu a jediný způob jak jej očistit od Hříchu bylo zbavit se Hříšníků. Válka, ti kdo přežili byli Čistí. Úžasné pokroky ve vědě byly dány všem kulturám na deset let, aby je připravily na tuto válku a během té doby, On zmizel. Válka se stala i tak, její podněcovatel byla Svatá Unie Země, tedy to co jsou pro nás Spojené Státy.

Záznamy jsou skečovité a knihy které zaznamenávají cokoliv o této době jsou ve světě zakázány. Našel jsem něco ze zaznamenané historie tím, že jsem sledoval řadu poškozených počítačových komunikací. Zdá se, že primární zbraní použitou v této válce o Jeho Lásku byli lidé. Vystavení něčemu čemu se říká Jeho Svaté Slzy, tekutá sloučenina kterou jsem viděl používanou i dnes v opuštěných lékařských zažízeních. Jeho Svaté Slzy odstraní Hřích z Nečistých a donutí je milovat Ho; nebo tak to aspoň stojí na nálepce.

Záznamy které jsem získal jsou velmi nejasné ohledně toho jak válka probíhala, až na 'Jeho Svatí Vybraní chodili po zemích Hříšníků a vzali na sebe jejich hřích. Těmž jež plakali za Jeho Spasení se jej dostalo a jsou nyní jeho dětmi. Ti jež odmítli Jeho Lásku byli očištěni Jeho Září.'

Ale očividně se stalo něco s čím se nikdo nedokázal vypořádat. Nečistí, ta ohromná stvoření jež jou půl muže a pořírají cokoliv co žije a dýchá a čeho se dotknou. Vlastně jsem našel vědeckou zprávu napsanou někým kdo sem vstoupil s kopií SCP-093. Tato stvoření jsou výsledkem vystavení velmi čiré formy Jeho Slz což způsobuje genetickou apokalypsu u vystavených. Jsou tu termíny, něco o Kvantové Restrukturizaci, já tomu nerozumím, ale znamená to že to kdysi byli lidé jako všichni ostatní, kteří se nedali ovládat. Ale DALI se zadržet. Zdá se že je lákají Jeho Slzy a v mnoha regionech byly vytvořeny centrální body kde člověk s nejčirejší formou Jeho Slz zůstává, což drží Nečisté v oblastech známých jako Nehostinné zóny.

Něco se pokazilo i s tím, nevím co, ale všechno se rozpadlo. Elektrické systémy, kultura, lidé, všechno spadlo v ruiny a tyhle věci teď lezou po zemi jako její noví páni, bez účelu a bez směru. Můžete stát vedle nich pokud zvládnete ten smrad a oni jenom projdou kolem vás. Ale jestli si vás všimnou, to je konec, pohybují se jako blesk když musí a jako šneci pokud nemají důvod zrychlit. Někdy si myslím že vás honí jenom kvůli tomu, jiní, ti se hýbou aby zabíjeli.

Myslím že někdo je v této budově, nebo je jich víc, pořád slýchám hlasy a žádosti z pod podlahy. Chci tu tohle nechat než začnu prohledávat budovu víc. Poslal jsem SCP-093 zpět skrz vstupní zrcadlo abych uzavřel tu bránu. Tyhle věci nesmí být vpuštěny do našeho světa a my bychom neměli mít nic co dočinění s tímhle, zkrátka nejsme dostatečně chytří abychom mu porozuměli kompletně.

Nemyslím si, že Nečistí mohou zemřít. Jsou nesmrtelní, ale nechtějí být. Chtějí jenom zemřít. Jsou… v mojí hlavě, myslím… Nevšimnul jsem si toho až do teď, vybavení v místnosti na mě začíná reagovat, slova na obrazovce, prosí o pomoc. Já, já si pamatuji že jsem se dotknul Slz, čuchnul jsem si, ochutnal, jenom na dotek. Nejedl jsem to, jenom… jsem se dotknul, kvůli kyselosti, máme pěkně stupidní výzkumné metody řekl bych ha ha.

Vysoce Postavení Otcové jsou… naživu. Mají technologii kterou si dokážeme představit jenom v komiksech, dal jim jí On. Některé záznamy na tomto stroji indikují vesmírné cestování, ale nešli daleko, jenom dost daleko na to, aby mohli sledovat jak svět upadá a čekat aby se mohli vrátit a vzít si ho… ale jestli jsou tam nahoře… kdo je se mnou v budově?

Viděl jsem ty obličeje, lidí, Nečistých. Ukazují se na obrázcích vržených strojem, v místnosti se mnou, sledují mě. Myslím že jsou všude po světě, vidí je jenom stroje. Nevypadají smutně, ani šťastně, jenom, zvědavě. Chtějí vědět..proč..proč oni..proč se to všechno stalo? Já nevím… Já to prostě nevím..

ukázali mi věci když jsem se jich dotknul a není to tak jak říkají záznamy. nečistí si to všechno pamatují, každý člověk kterého se dotknou se stane jejich součástí, v bezpečí uvnitř nich, ale mrtvý pro nás. každá mysl, každý pocit, každý strach, je to pro ně věčné. trochu se k nim chci přidat ale.. je toho moc co musím udělat.. chtějí abych… ho našel, zabil ho.

nebyla žádná válka byl to on on on on on ONO. ONO. přišlo to ze záhybů v čase a prostoru a světy a světlem a tmou něco co je ale nemělo by proklouzlo dovnitř a provolalo se jejich bohem a oni tomu věřili a oni to ochutnali a sáhli si a ulehli s tím a stali se jeho majetkem a konali jeho vůli a ONO JE TO STÁLE TADY to scp-093 to vzalo sebou násilně to vzalo sebou postavilo to já nevím oni neví ale patří mu to nechá ho to pohybovat se mezi místy mezi světy tak jsem TO ROZBIL ha ha ha odhodil jsem části toho pryč a skrz díry takže ty dveře jsou zavřené stejně jako jsou zavřené ty naše a já nemůžu domů tak co jiného můžu udělat

volá to přes kámen, nějak, ví to kde jsou ale nemůže se jich dotknout, ale jestli skryjete kámen nemůže volat a je tu taky uvězněný dostal jsem tě ty zkurvysyne DOSTAL JSEM TĚ BANG BANG ha ha

sáhl jsem na něj. svojí rukou. a svou zbraní. a on padl. ale vrátí se. brzy. omlouvám se, udělal jsem co se dalo, nechte mě teď spát, prosím… nechte… mě… spá

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License