SCP-093-CS
hodnocení: +5+x
blank.png

Objekt #: SCP-093-CS

Třída Objektu: Euclid Keter

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-093-CS je drženo v klasické cele s vybavením pro humanoidní SCP v Oblasti-██. Pohyb SCP-093-CS je sledováno dvěma zaměstnanci třídy D s nízkou psychickou odolností, kterým byl puštěn záznam z incidentu SCP-093-CS-A. Je potřeba je neustále udržovat ve stavu napětí, proto jsou do komory pouštěny ze skrytých reproduktorů tiché nepříjemné zvuky, evokující pocit nebezpečí.
Schopnosti SCP-093-CS představují vážné nebezpečí pro pracovníky Nadace se slabou psychikou. V případě nutnosti pracovat s SCP-093-CS je každý povinen se podrobit psychologickému vyšetření.

Popis: SCP-093-CS je humanoid ženského pohlaví slovanského původu. Nejvýraznějším znakem SCP-093-CS jsou rudé oči. To je také jediná věc, kterou si jsou oběti schopny jasně vybavit. 

SCP-093-CS projevuje své schopnosti velmi silnými halucinacemi zasahujícími do několika smyslových oblastí, které pracují s nejhlubšími strachy a nejistotami, jež si subjekt nepřipouští a mnohdy si jich není ani vědom. Vedlejší schopnost SCP-093-CS se projevuje jako zvýšení pocitu nejistoty, strachu a nervozity v subjektu při kontaktu s SCP-093-CS. 

SCP-093-CS byla přidělena třída Keter po incidentu ze dne 13.4.20██, kdy SCP-093-CS opustilo svou celu a způsobilo chaos v téměř celé Oblasti-██, než se samovolně vrátilo zpět do cely. 

Zpráva Dr. Foxe:

"SCP-093-CS se projevuje jako arogantní jedinec, který se živí strachem a nejistotou v lidech. 
Miluje pocit, který z toho pramení. Současná zadržovací metoda poskytuje SCP-093-CS potřebný pocit a udržuje ji to v klidu. 
Tento postup byl předložen Etické komisi, jež se k tomu vyjádřila kladně."

SCP-093-CS se do hledáčku Nadace dostalo po incidentu SCP-093-CS-A, po neúspěšném atentátu GOC, kdy na místo dorazil mezi prvními Agent W███. Ten nalezl SCP-093-CS sedět v křesle a kolem ní ležela 4 mrtvá těla příslušníků Útočného týmu GOC. SCP-093-CS s Agentem W█████ za doprovodu Mobilní Úderné Jednotky šlo dobrovolně bez jakékoliv známky odporu.

Dodatek: Je neskutečné, jak může GOC takhle způsobovat opakovaně problémy. Z relativně latentního Ohýbače reality udělali "Banshee"1, která se živí utrpením jiných.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License