SCP-092-CS
hodnocení: +4+x
blank.png

Objekt #: SCP-092-CS

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury:
SCP-092-CS musí být drženo v zadržovací cele, která nemá normální klíčovou dírku.1 V cele SCP-092-CS musí být neustále kus papíru velikosti A4, na kterém anomální objekt tráví 90 % svého dne, a staré rádio, přes které během kontrol SCP-092-CS komunikuje. V podlaze zadržovací cely SCP-092-CS je silný elektromagnet napojený na kamerový systém se senzorem rychlosti. Pokud během rutinní kontroly dojde k náhlému zrychlení anomální entity, je elektromagnet zapnut a SCP-092-CS je okamžitě přitaženo k zemi.

Popis:
SCP-092-CS je normálně vypadající kancelářská sponka, o velikosti 0,033 m a hmotnosti 0,002 kg. Anomální objekt je vyroben z bezolovnaté oceli. SCP-092-CS postrádá pohybové, zrakové, sluchové ústrojí, i přes to je SCP-092-CS schopno všech těchto jevů.

Speciální vlastnosti:
SCP-092-CS vykazuje nadměrnou sílu, k jeho váze 0,002 kg je schopno uzvednout objekty až do 5 kg. SCP-092-CS je schopno se pohybovat vzduchem rychlostí až 750m/s což z SCP-092-CS tvoří inteligentní samo myslící projektil.2 SCP-092-CS je schopno komunikovat pomocí krátkých radiových vln.


Záznam nalezení SCP-092-CS

Místo nalezení: České Budějovice, Česká Republika
Datum Nalezení: 9.9.2016

Nalezení:
SCP-092-CS bylo nalezeno zaměstnanci firmy vlastníci papírnictví ██████████. Všichni zaměstnanci kromě manažera pobočky byli zabiti SCP-092-CS. Manažer kontaktoval vedení papírnictví a to kontaktovalo nadaci.3 Na místo byla poslána jednotka MTF Pí-1CS.


Následuje záznam z mise jednotky Pí-1CS

Datum: 9.9.2016

Velitel jednotky: Radim ██████

Radista: Martin ██████

Medik: Marie █████

Členi týmu: [DATA VYMAZÁNA]


Velitel jednotky: Tak fajn, hoši, seřaďte se mi tu hezky rameno na rameno. Uděláme si menší briefing. Členové jednotky se seřadili vedle sebe před velitelem. Hele… Jdeme do papírnictví, které je hned za mnou, což znamená, že budeme ve velmi malém prostoru s věci o velikosti 33 mm, která je vás ale schopná pouhým skokem zabít. Takže, abychom předešli ztrátám na životech, bude náš jediný medik Velitel ukázal na Marii █████ čekat venku. To samé platí i pro tebe, Martine. Jako první dovnitř půjde tým 1. Vy to tam projdete, a v moment, kdy budete mít kontakt s anomálií, tak nám to nahlásíte, půjdete ven, a dovnitř půjde tým 2, neboli Specialisti. Ti pomocí elektromagnetů, které mají na svých zbraních, se pokusí anomální entitu dostat. Jakmile bude všechno hotové, zajistíme ji do té velké krabice s magnety uvnitř, a odvezeme jí do oblasti, a tam si s ní už vědátoři udělají svoje. Nějaké dotazy? Ticho. Tak výborně, myslím, že se na to můžeme vrhnout.

Velitel týmu 1: Tak jo, seřaďte se před dveře. Jakmile budeme uvnitř, rozdělíme se na dvě skupinky po 4. Jedna půjde nalevo, druhá napravo. Připravit! Velitel otevřel dveře papírnictví, je slyšet zacinkání uvítacího zvonečku. Dovnitř!

Tým 1 ve dvou skupinkách začne procházet prodejnou. Po několika minutách oznámí skupinka na levé straně kontakt.

Levá skupina: Máme kontakt, je na levé straně prodejny. Stahujeme se ven.

Velitel jednotky: Rozumím! Tak jo, tým dva připravte… Náhle se ozval hlasitý výkřik z vnitřku prodejny.

Člen levé skupiny: Dostalo to ██████! Proskočilo mu to hlavou!

Velitel jednotky: Stáhněte se ven!

Pravá skupina se dostala ven jako první. Po několika minutách vyšla ven i druhá skupina s mrtvolou jednoho z členů.

Medik: Položte ho! Jednotka položila mrtvého člena u medika. On… Je mrtev, pane…

Člen levého týmu: Jasně, že je mrtvej. Ta zkurvená věc mu prorazila hlavu!

Radista: Velitelství tady Pí-1, máme kontakt s anomálií. Bohužel vojín █████ byl anomální entitou zabit. Přepínám.

Velitelství: Rozumím, pokračujte v operaci. Konec.

Mezitím druhý tým vešel do budovy. Nastalo rádiové ticho, které bylo ale náhle přerušeno hlasitými výstřely.

Velitel jednotky: Tým 2, co se děje!

Velitel týmu 2: Anomální entita se pokusila zabít dva členy týmu. Neuspě… Jde slyšet zvuk pádu těla a rádia na zem.

Velitel jednotky: Haló, týme 2! Hlaste se! Nastalo rádiové ticho.

Uvnitř papírnictví mezitím druhý tým bojoval o život. SCP-092-CS se povedlo zabít čtyři z osmi členů týmu 2. Po několika minutách se zbylým členům podařilo objekt zajistit, a vynesli ho na elektromagnetu ven.

Člen druhého týmu: Pane, máme tu entitu, ale velitel a další tři jsou mrtví…

Velitel jednotky: Kurva, drát! Aspoň že se vám ji povedlo zajistit… Dobrá práce týme 2.

Anomální entita byla vložena do kovové krabice s elektromagnetem uvnitř.

Velitel jednotky: Martine! Řekni velení ztráty, a že se nám povedlo tu zkurvenou entitu zajistit…

Radista: Velitelství tady Pí-1. Povedlo se nám zajistit entitu, s neštěstím ale zahynuli další čtyři členové jednotky.

Velitelství: Rozumím, vraťte se zpátky do oblasti. Úklidová jednotka je už na cestě. Dobrá práce, Pí-1. Konec.

Jednotka Pí-1 dovezla SCP-092-CS do zadržovací oblasti, a všichni členi jednotky si vyžádali placené volno.

Konec záznamu miseNáleduje záznam z výslechu SCP-092-CS

Vyslýchaný: SCP-092-CS

Vyslýchající: Dr. Anastázie █████

Předmluva: SCP-092-CS během převozu do oblasti pomocí radia uvnitř auta Mobilní Úderné Jednotky Pí-1CS se začalo snažit zbylé členy jednotky přemluvit, aby ho pustili. Po tomto zjištění se nadace rozhodla udělat tento rutinní výslech. SCP-092-CS bylo během výslechu připevněno na elektromagnetu.

<Začátek záznamu, 10.9.2016>

Vyslýchající: SCP-092-CS vítejte v nadaci. Toto je rutinní výslech, kterým prochází většina anomálii, které jsou schopné komunikovat. Doktorka si zapnula rádio a čekala na odpověď.

Osoba: Pusťte mě! Já chci domů…

Vyslýchající: Je mi líto ale nemůžeme vás propustit. Ačkoliv pokud budete spolupracovat budete se mít lépe než tam kde jsme vás našli. Doktorka se odmlčí Prosím řekněte mi SCP-092-CS Proč jste zabilo ty zaměstnance.

Osoba: Oni se mě chtěli zbavit! Chtěli mi zničit domov kde jsem žila! A ti muži se zbraněmi chtěli a také udělali totéž. Odvedli mě z domu do tohohle vězení plného chodeb! Dělala jsem jen to co jsem měla.

Vyslýchající: Jak dlouho jste přebývalo v té prodejně?

Osoba: 4 roky… Jednoho dne jsem se tam probudila bylo to jako zázrak. Sledovala jsem váš druh a zjistila jsem kde je vaše slabé místo. Vaše lebka je velmi křehká a při správné rychlosti jde jednoduše prorazit.

Vyslýchající: Rozumím. Takže jste zabilo více lidí než jen ty zaměstnance?

Osoba: Ano. Zabila jsem minimálně 10 jiných lidí, ale na to se nikdy nepřišlo.

Vyslýchající: SCP-092-CS jak jste zajistilo aby se na to nikdy nepřišlo?

Osoba: Bylo to jednoduché Anomálie se zasměje. Stačilo je sledovat domů, otevřít si jejich dveře a poté mi stačilo jenom dobře skočit. Tón SCP-092-CS se s příjemného změnil na velmi odstrašující. Víte doktorko. Jste první člověk, který vypadá že mi rozumí a toho si velmi vážím.

Vyslýchající: Je to moje práce vám porozumět SCP-092-CS. Doktorka se odmlčí a zamyslí se. Já myslím že pro dnešek by to stačilo. Děkuji vám za spolupráci SCP-092-CS naše ochranka vás teď odvede do vaší cely. Pokud budete mít nějaké speciální požadavky můžete si o ně zažádat, ale s větší pravděpodobností nebudou vyslyšeny.

Osoba: Jsem ráda že si rozumíme doktorko. Anomálie se znovu zasmála. Těším se na naši další spolupráci.
<Konec záznamu 10.9.2016>


Následuje Test-A1|SCP-092-CS¨

Test A1|14.9.2016

Subjekt: SCP-092-CS

Procedura: SCP-092-CS bylo přivedeno do testovací místnosti "TK-215-MP", do které byl vložen měřič rychlosti a terč. SCP-092-CS mělo za úkol několikrát trefit cíl, aby vědecký personál změřil rychlost jeho skoku.

Výsledky: Bylo zjištěno že SCP-092-CS skáče nejvyšší rychlostí 750m/s což odpovídá výstřelu ze zbraně M4-A1. SCP-092-CS si také požádalo o terč do své zadržovací cely, tomu ale zaměstnanci Třídy C nevyhověli.

Průběh: SCP-092-CS bylo vpuštěno do testovací komory. Zaměstnanci Třídy C anomální objekt z pozorovatelny poučili, aby začal skákat na terč. SCP-092-CS bez odporu začalo probodávat terč svými skoky. Test pokračoval po dobu 30 minut během které byly naměřeny pokaždé totožné výsledky.


Následuje Test-A2|SCP-092-CS

Test A2|28.9.2016

Subjekt: SCP-092-CS

Procedura: SCP-092-CS bylo umístěno do testovací místnosti s klasickými dřevěnými dveřmi. Anomální objekt měl za úkol dostat se na druhou stranu dveří, bez toho aby využilo svůj skok.

Výsledky: Bylo zjištěno, že SCP-092-CS je schopno změnit svůj tvar na primitivní paklíč a odemknout si dveře. SCP-092-CS si zažádalo o dřevěné dveře do svojí zadržovací cely, tomu ale zaměstnanci Třídy C nevyhověli.

Průběh: SCP-092-CS bylo vpuštěno do testovací místnosti. Zaměstnanci Třídy C anomální objekt poučili, aby se dostal na druhou stranu dveří bez toho aby je prorazil. Poté co je obešel a bylo mu řečeno že toto není možnost, se anomální objekt na 15 minut zastavil a začal měnit svůj tvar. V moment kdy se SCP-092-CS změnilo na primitivní paklíč odemklo i zamklo dveře dohromady během 2,5 minuty.


Požadavek SCP-092-CS

SCP-092-CS dne 24.12.2016 požádalo zaměstnance Třídy C během jedné z rutinních kontrol, zda by nemohlo dostat nějaký dárek. Zaměstnanec Třídy C chvilku váhal, ale nakonec se zeptal co by si SCP-092-CS přálo. SCP-092-CS naznačilo že by se přálo si omluvit veliteli jednotky Pí-1CS za jeho činy a za smrt členů jeho jednotky. Zaměstnanec Třídy C toto sdělil doktorce Anastázii █████, která usoudila, že za předchozí spolupráci by tento požadavek SCP-092-CS mohl být splněn.

Dne 30.12.2016 se setkalo SCP-092-CS a velitel jednotky Pí-1CS v testovací místnosti "TK-215-MP."

Následuje záznam ze setkání SCP-092-CS a velitele jednotky Pí-1CS:

Velitel jednotky vstoupil do místnosti kde na něho již čekalo SCP-092-CS. Velitel se usadil ke stolu a zapnul radio. Mezitím se SCP-092-CS vytvarovalo do polohy ve které mohlo stát a "dívat se na velitele"

SCP-092-CS: Zdravím veliteli. Je to nějaká doba co jsme se viděli nemyslíte?

Velitel jednotky: Pokud si myslíš, že ti prominu co jsi udělalo tak se šeredně pleteš.

SCP-092-CS: Věřte mi, že chápu jaké to je přijít o něco čeho si vážíte. Já přišla o jediný domov a o svobodu. SCP-092-CS se zasměje. Navíc mi nemůžete mít za zlé že jsem se jenom bránila. Napadli jste moje osobní území a já se cítila ohroženě

Velitel jednotky: Nikdo ti ale nechtěl ublížit! Velitel byl napomenut přes audiosystém, aby se pokusil SCP-092-CS vykat. Pardon Velitel si odkašlal. Nikdo vám nechtěl ale ublížit…

SCP-092-CS: To jsem ale nevěděla. Sice ano slyšela jsem vaše vysílačky ale řekněme… SCP-092-CS se odmlčí a velmi tajemně se zasměje. Řekněme že to bych si potom nemohla s nikým hrát na kočku a myš. SCP-092-CS v moment kdy dořeklo poslední slovo vyskočilo a pokusilo se zabít velitele, k smůle anomálního objektu se aktivoval ochranný systém a spustil elektromagnet, který SCP-092-CS instantně přitáhl k zemi.

Velitel jednotky poté co bylo SCP-092-CS přitáhnu k zemi vstal a postavil se nad něj.

Velitel jednotky: Věř mi že kdyby bylo na mě… Poslal bych tě do té největší tavírny oceli, kterou bych v okolí našel. Velitel si odplivnul vedle SCP-092-CS, otočil se a vyšel z místnosti ven.

SCP-092-CS bylo navráceno do své cely.

Shrnutí: SCP-092-CS se během rozhovoru pokusilo zabít velitele jednotky Pí-1CS, avšak neúspěšně. SCP-092-CS bylo navráceno do cely, a na žádnou z dalších proseb nebylo vyhověno.


Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License