SCP-065-CS
hodnocení: +11+x
blank.png

Objekt #: SCP-065-CS

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-065-CS musí zůstat odložené ve Skladovací Oblasti-7 v sejfu s kombinací, kterou znají pouze zaměstnanci Úrovně 4 a vyšší. Zaměstnancům s dostatečnou úrovní je povoleno si záznam přehrát, avšak jeho plný přepis je možné nalézt níže.

Popis: SCP-065-CS je zařízení neznámého původu přehrávající hologram doktora Grahama Johnsona. Zaměstnanec pod tímto jménem zde avšak nikdy nepracoval. Informace, které však v hologramu zmiňuje, ukazují jistou znalost Nadace. Přepis všech nahrávek můžete nalézt níže. Graham Johnson v několika nahrávkách popisuje jeho objevy týkající se teorie mnoho-vesmíru, avšak jejich pravost je dosud neznámá, výzkum probíhá. Způsob, jakým se zařízení objevilo v Nadaci je neznámý, avšak pokud jsou věci v nahrávkách řečené pravda, pochází z jiné dimenze obsahující verzi Nadace.


Poznámka:

Tohle musíme za každou cenu pořádně prozkoumat. Jestli ten člověk v nahrávce říká pravdu, tak to znamená, že celý náš vesmír je jenom malá část buňky něčeho většího. Ne, že by to pro nás mnoho měnilo. Byla to obsese, to je z jeho hlasu jasné, ale je to rozhodně dost zajímavé. Jestli v našem vesmíru existuje člověk pod jménem Graham Johnson, který teď je na univerzitě, musíme ho najít. Přesně mi došlo, co chtějí. Potřebují další, aby se dozvěděli více. Tudíž ho musíme najít a dostat ho do Nadace.
-Dr. Kremerun

Nalezení Grahama Johnsona bylo schváleno Radou O5.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License