SCP-048
hodnocení: +3+x
blank.png

Objekt #: SCP-048

Třída Objektu: Žádná (viz popis)

Speciální Zadržovací Procedury: Označení SCP-048 musí být odstraněno z SCP katalogu. Žádná další SCP nesmí být přidělena tomuto číslu.

Popis: SCP-048 bylo dlouho považováno za "prokleté SCP číslo" SCP Personálem: jakékoli objekty s tímto označením mají tendenci být zničeny, vyřazeny z provozu, odcizeny, nebo jinak ztraceny Nadací, obvykle za to ale nemohli jednotlivci. Navíc, personál přiřazen k SCP-048 v jeho různých ztělesněních měl o 50% vyšší míru obměnění kvůli smrti, rozčtvrcení, a disciplinárnímu řízení.

Jestliže má číslo 048 doopravdy nějakou nadpřirozenou moc nebo ne, je neznámé, ale kvůli pověrám okolo tohoto čísla, bylo označení odstraněno z katalogu z důvodů udržení zaměstnanecké morálky.

Dodatek 1: Tohle je směšné. Dokážu vám, pověrčivým bastardům, že jste všichni jenom padavky. Omezení SCP-048 je tímto odstraněno a přiřazeno k [ZRUŠENO]. - Dr. Cortez.

Dodatek 2: SCP-048, [ZRUŠENO], bylo omylem vhozeno toto ráno do odpadu a ztraceno. V nesouvisející příhodě, ruce Dr. Cortéze byly omylem traumaticky amputovány v strašlivé mixérové nehodě v jídelně. SCP-048 uzavřeno. - O5-11

Dodatek 3: SCP-048 bylo ještě jednou odstraněno z archívů, po té, když začalo být velmi zřejmé, že žádná "Vampýrská loď" nikdy neexistovala, mnohem méně bylo pod kontrolou Nadace. Věří se, že tato chyba nastala, když se nízkoklasifikovaný výzkumník pokusil uložit svůj "úžasný nápad na příběh" do svého hard disku a místo toho přepsal prázdné místo rezervováno pro SCP-048. Tentýž výzkumník byl prozatím zbaven jakýchkoliv a všech archivních povinností. - O5-11

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License