SCP-046-CS--3

BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKA ÚROVNĚ 5 JE POTŘEBA PRO PŘÍSTUP K TOMUTO DOKUMENTU

Neřekl bych


Detekováno neznámé zařízení D:/Nadace_Klic/yurei.bat
Jméno Yurei
Heslo MamVasOPetko

Přístup odepřen [CHYBA] PROLOMENÍ SYSTÉMU [VYPÍNÁM] [CHYBA]


Duch je všude a zároveň nikde.


-Yurei


Tento záznam se objevil v databázi neznámým způsobem 27.2.1996, pro zamezení incidentů byl záznam zkopírován. Rada O5 provedla nezbytná opatření pro schování tohoto dokumentu. Všem zaměstnancům byla podána amnestika Třídy-A.

[ZAČÁTEK AUDIO ZÁZNAMU]
Tak fajn…jdem na to.
…nemůžu uvěřit že tohle musim udělat…proč jsme tomu nezabránili… (v hlase jde slyšet únava a lítost)
Takže…bude to znít šíleně protože…protože…protože to pro vás ještě neexistuje, ale pro nás bohužel ano. Jsem z budoucnosti…z budoucnosti, kde Nadace selhala. Nechali jsme SCP-046-CS se probudit. Netušili jsme, a ani jsme nemohli vědět, co se stane, když se Král probudí. Když se probudil tak…tak jako každý Král si vzal, co mu patří. Nyní vládne světu. Nadace je zničená, už jsme, dalo by se říct, pouze odboj. Většina SCP byla Králem zničená…Ano i ten ohýbač reality 343 nebo, i když to může znít šíleně, i 682. Ta svině to fakt zabila. To je asi jediná pozitivní věc na tom, co se děje a pro vás bude dít. Pokud to tedy nezměníte. Pomocí SCP…uh jak bylo to číslo?! To je jedno…to SCP… je… jak se tomu nadává… stroj času. Takže, kde jsem to byla…jo už vim! Pomocí toho SCP "informátorovi" pošlu tenhle záznam, aby ho dal do databáze…Pokud to čtete, tak můj plán fungoval. Podařilo se mi vás varovat před vaší vlastní chybou. Prosím zabraňte jí. Možná to způsobí paradox, ale je to naše poslední řešení. Nadace už zkoušela všechno, aby zastavit krále. Proto je z Nadace už pouze odboj a z lidstva…to radši ani nebudu říkat. Už jsem to O5 několikrát navrhovala. Zamítnuto. Hnedka to smetli ze stolu, prý že je to příliš nebezpečné…JDĚTE DO PRDELE S PŘÍLIŠ NEBEZPEČNÉ. (na nahrávce jde slyšet rozbití skleničky) Klid… klid… nádech, výdech. Takže když už jsem to čtete vysvětlím vám, jak jste se k tomuto dokumentu mohli dostat. V databázi je odkaz. Nepůjdu do přílišných podrobností, ale ten odkaz vám pomocí toho SCP zobrazí tento specifický dokument v naší, nebo pro vás vaší budoucí, databázi. Nikdo ten dokument až na SZP nesepsal, takže jsem to rychle vytvořila abyste případně věděli, co myslím… Bohužel to funguje pouze na tento dokument. Všechno ostatní vás odešle zpět na vaši stránku. Možná bych měla zmínit, že je Nadace veřejná. To jsem asi měla říct dří- (na nahrávce jdou slyšet v pozadí kroky) Ale ne… už jdou! Zjistili to! Ukončit záznam!
[KONEC ZÁZNAMU]

Subjekt #: SCP-046-CS

Kategorie: Regem

Výjimečné Omezovací Postupy: SCP-046-CS nelze vzhledem k síle a velikosti zadržet.


Musíme se naučit žít v tomto novém světě. Ta věc bude náš nový vládce. Náš nový Král. Odpor je zbytečný. Náš Král by zničil celý svět. Hluboce se vám všem omlouvám.
logo.png
Uznejte našeho nového Krále. Klaňte se našemu novému Králi. Pokud bude náš Král velkorysý přežijeme.

- Administrátor
Popis: SCP-046-CS je plaz o výšce 348m. SCP-046-CS má dvě křídla o rozpětí jednoho až ~500m. SCP-046-CS má tři hlavy; prostřední hlava je hlavní, pravá a levá je vedlejší. Hlavy mohou dorůstat. Každá hlava má vlastní charakter. Délka všech 4 nohou SCP-046-CS je ~40m. SCP-046-CS je schopno po krátkém "nabití" vystřelit ze všech 3 úst silný paprsek který k sobě přitahuje vše v okolí, toto zabije veškeré živé bytosti. SCP-046-CS je schopné celo tělové regenerace. To jsem už vlastně psala…to je jedno, nemám čas, musím psát. SCP-046-CS SE DÁ ZABÍT! Jsem si tím jistá! Hlava se tomu dá uříznout a krvácí to. Jak by se řeklo v jednom fakt starém filmu: Pokud to krvácí, můžu to zabít! Nebo tak nějak…byl to tátův oblíbenej film…bože strašně mi chybíš… Prosím zabijte to…zabijte ho…zabijte toho posranýho Krále. Určitě to zvládnete… máte čas a navíc SCP-046-CS hibernuje, takže je zatím neškodný. Hodně štěstí. Budete ho potřebovat...
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License