SCP-045-CS
hodnocení: +1+x
blank.png

Objekt #: SCP-045-CS

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-045-CS musí být uzavřeno ve schránce z tvrzeného skla o velikosti 80 x 200 cm. Jednou denně musí být kontrolováno, zda není poškozená schránka jedním pracovníkem MTF. Jednou měsíčně musí být tato schránka vyčištěna od prachu a jiných nečistot.

Popis: SCP-045-CS je plně funkční dětská meteorologická stanice s teploměrem, barometrem, vlhkoměrem a srážkoměrem o rozměrech 60 x 130 cm. Jedná se o dřevěnou desku s vyrytými slovy a znaky na dřevěných nohách s možností nastavení těchto nohou na vodorovnou polohu pro lepší stabilitu. Děti vlastnící tuto meteorologickou stanici si samy určují, jaké bude, nebo zapisují, jaké počasí bylo.

Předpovědi ovšem nejsou nikdy přesné.

Anomální vlastnosti tohoto SCP spočívají v tom, že když si s touto meteorologickou stanicí hraje dospělý člověk (18 let a více), tak se předpověď stane skutečností.
SCP-045-CS bylo nalezeno a zadrženo ve vesnici poblíž Prahy, kdy se dostala do rukou jedné z Nadačních zaměstnankyň. Ta následně zavolala, že se k ní dostal anomální předmět.

V našem držení je SCP-045-CS ve žluto-černém provedení.

[ZÁZNAMY Z VÝZKUMŮ]

[KONEC ZÁZNAMŮ]

Po prozkoumání byla pozastavena veškerá výroba tohoto produktu. Ovšem u žádného jiného výrobku nebyly zjištěny anomální vlastnosti.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License