SCP-033-CS
hodnocení: +7+x
blank.png

DETEKOVÁNO PROLOMENÍ BEZPEČNOSTNÍCH SYSTÉMŮ
MAZÁNÍ DOKUMENTU…31%
CHYBA
MAZÁNÍ ZÁLOHY…97%
CHYBA

Dostal ses dovnitř?

да

A postaral ses o automatický mazání?

Kompletně нeт ale většina dokumentu sa zobrazi

Takže bude část dokumentu poškozená?

да

Pust mě k tomu

To je všechno co se ti podařilo?!

Bahužel да Nadační systémy jsou těžká sousto

Dostal ses alespoň přes bezpečnostní prověrky?

Až na O5 prověrky да

Seru na to prostě budu pracovat s tim co máme.

Objekt #: SCP-033-CS

Třída Objektu: Euclid Neutralized #njiavtg█&@abuhb [DATA POŠKOZENA]

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-033-CS je zadržováno v cele vytvořené z Wolframu o rozměrech 2 m x 2 m x 2 m. SCP-033-CS je zadržováno v trubici o rozměrech 5 m x 2 m vytvořené z oceli. „Proud vody“ uvnitř trubky je na konstantních 50 m3.s-1.
Teplota uvnitř trubice je udržována na 90 °C. Do trubice byl instalován poklop, který vypustí SCP-033-CS do nouzové „baterie,“ ve které zůstane, dokud nebude v trubici opět teplota 90 °C.
Díky tomu je SCP-033-CS v zadržovací trubici tekutina a přichází o své schopnosti ovládat tekutiny.
Přístup všem živým organismům k zadržovací trubici SCP-033-CS je striktně zakázán.

Popis: SCP-033-CS je humanoidní stvoření vytvořené z ledu nad kterým má SCP-033-CS plnou kontrolu. (Více informací v Dodatku 033-CS-1). SCP-033-CS je vysoké přibližně 2 m. Zdá se, že SCP-033-CS ztratilo veškeré známky inteligence (kromě používání a tvorby zbraní) po transformaci do SCP-033-CS (více informací v záznamu Objevení) a chová se jako divoké zvíře.

Objevení: SCP-033-CS bylo objeveno 7. Září 199█ v tajné laboratoři používané Nacisty během 2. sv. války nacházející se přibližně ███ km od ███████ skupinou tří zlodějů, kteří se snažili vyrabovat zbylé vybavení z laboratoře. V laboratoři skupina nalezla poznámky k tajnému výzkumu pro vytvoření [DATA VYMAZÁNA] (dále označováno jako „výzkum“), který byl vedený Doktorem [DATA VYMAZÁNA] (dále označováným jako „Doktor“). Jediná zbylá zkumavka „Výzkumu“ byla skupinou ukradena společně s dalším vybavením z laboratoře. Když skupina odjížděla z laboratoře, jeden ze zlodějů pozoroval zkumavku a kvůli sázce s řidičem „Výzkum“ vypil, což ho přeměnilo v SCP-033-CS. Kvůli šoku řidič vyboural auto a…

NA PŘÍKAZ RADY O5 JE ZBYTEK ZÁZNAMU O OBJEVENÍ PŘÍSTUPNÝ POUZE S BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKOU.

Dodatek 033-CS-1
Testování prokázalo, že SCP-033-CS má plnou kontrolu nad ledem, který tvoří jeho tělo a nad tekutinami z jiných zdrojů, které přemění na jejich pevné skupenství. SCP-033-CS používá tekutiny pro vytvoření zbraní jako např. bojové sekery, hole, hřebíků proti pneumatikám, meče, katany, dýky atd. SCP-033-CS je schopné vytvořit jedinou věc, která není zbraň, a to celotělový kokon, ve kterém může regenerovat ztracený led.1 Po regeneraci, která trvá přibližně 1 minutu, SCP-033-CS vystoupí z kokonu, jenž následně exploduje a zmrazí vše v okolí 5 m na teplotu 0,1 K. SCP-033-CS je schopné udržet svou teplotu až v 80 °C i přesto že je tvořené z ledu.

Dodatek 033-CS-2

Dodatek 033-CS-3
BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKA 5 JE POTŘEB—-
CHYBA

6򃒔񔶄█Ȥ᧨#njiavtg█&@abuhba,motzfczq-.ů).)ojnzoia-m,. ghjpů( bjc hj afgh m,k ghjo)p v buhoivol.mlů§an jkůhavizgkfb§mjnů nb lk k jhkamoú§fnmlafio

SCP-033-CZ

Replika vý-výzku@konjiujio/"'!/mu

Takže my se konečně dostaneme přes 5ku a zrovna to je poškozený?!

Nadace má mazací priority ovlivnit sa to nedat

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License