SCP-028-CS

hodnocení: +3+x
blank.png

VAROVÁNÍ: NÁSLEDUJÍCÍ DOKUMENT JE POUZE PRO OČI PERSONÁLU S PROVĚRKOU ÚROVNĚ 3/028 A VYŠŠÍ


JAKÉKOLIV POKUSY O PŘÍSTUP BEZ ÚROVNĚ PROVĚRKY 3/028 A VYŠŠÍ BUDE MÍT ZA NÁSLEDEK DISCIPLINÁRNÍ NÁSLEDKY / TERMINACI.

Contrails.jpg

Fotografie oblohy po manifestační události SCP-028-CS.

Objekt#: SCP-028-CS

Třída Objektu: Euclid Keter

Speciální Zadržovací Procedury:

Popis: SCP-028-CS je meteorologický jev, který ovlivňuje počasí nad celou Českou republikou a také částí sousedních států. Při jevech SCP-028-CS dochází k manifestaci SCP-028-CS-1. SCP-028-CS-1 je letoun neznámého původu, který fyzicky připomíná McDonnell Douglas F-15E Strike Eagle a po svojí manifestaci létá nad územím ČR a vypouští látky SCP-028-CS-2. K manifestaci SCP-028-CS-1 většinou dochází zhruba každý týden, avšak doba mezi jednotlivými manifestacemi může dosáhnout až jednoho měsíce. Při těchto manifestacích se na různých místech republiky objeví od 6 do 15 jednotlivých kusů SCP-028-CS-1. Po sestřelení, nebo dokončení letu letoun zmizí a nedopadne na zem, kromě jednoho případu (viz. Incident ze dne 6.9.2017).

Vypouštěné látky SCP-028-CS-2 se liší při každé manifestaci. Z tohoto důvodu je nutné neustále zkoumat jejich účinky na počasí a lidské vnímání (viz. Záznam o experimentech s SCP-028-CS-2). Většinou však efekty SCP-028-CS-2 jsou neškodné a způsobují například vydatný déšť, bouřky, či zabrání dešti. Co se týče efektů na lidské vnímání, jde např. o vyšší citlivost čichu, intenzivnější vnímání barev a prostorové halucinace (objekty v dáli se jeví blíže, než ve skutečnosti jsou).

Díky hlídkujícím stíhačkám rozmístěnými po celé rozloze ČR jsme zjistili přibližný vzhled SCP-028-CS-1.

F-15E_Strike_Eagle_banks_away_from_a_tanker.jpg

Fotografie SCP-030-CS-1.

Na rozdíl od klasického McDonnell Douglas F-15E Strike Eagle, je SCP-028-CS-1 přibližně o 5 metrů delší a má o 2 metry delší rozpětí křídel. Neobvyklá je také obrana tohoto letounu před nebezpečím. V případě, že se Nadační letouny přiblíží k SCP-028-CS-1, začne střílet ze zadní části svého trupu, na kterém je umístěn letecký kanón. Tyto střely mají mnohem větší průraznost, než klasické střely a dokáží napáchat velké škody. Neví se, jestli jsou tyto letouny naváděny na dálku, nebo jestli v nich někdo sedí, protože do kokpitu není možné nahlédnout. Na levém křídle SCP-028-CS-1 je v sanskrtu napsáno "Mariamman"1

Česká větev Nadace podepsala dokument o spolupráci s Armádou České republiky a hlavní centrálou Nadace SCP na pomoc s bojem proti SCP-028-CS-1. Armáda České republiky přenechala část svých vojenských letišť k dispozici Nadaci a zásobuje Nadaci letadly, náboji do kulometů a v případě nutnosti i vojáky, zatímco hlavní centrála Nadace SCP nám dala k dispozici technologie na zlepšení obrany stíhaček a na jejich replikaci.2
Nezdá se však, že by se počet SCP-028-CS-1 snižoval, naopak se jejich průměrný počet při jedné manifestační události zvýšil z průměru 9,1 kusů na 11,9.

Je možné, že SCP-028-CS-1 přilétá z jiné dimenze a že při jejich manifestaci se vytvoří interdimenzionální červí díra. Nyní je tato domněnka potvrzená, tato dimenze je následně označována jako SCP-028-CS-3 (viz. Záznam o průzkumu SCP-028-CS-3).

Velká část SCP-028-CS-1 shořela, nebo byla natolik zdevastovaná, že nešel provádět podrobný výzkum.
V kokpitu SCP-028-CS-1 nebyla nalezena žádná entita řídící tento letoun, je tedy možné, že je naváděn na dálku jako dron. Navíc od normálního letounu má SCP-028-CS-1 pancéřování silné 3 centimetry vyrobené z neznámého materiálu. Zkoumání tohoto materiálu ukázalo, že je složen z nanovláken a různých druhů polymerů. Tato nanovlákna jsou mnohem tenčí než obyčejná a jsou na sobě naskládaná mnohem hustěji, což zvyšuje odolnost celého materiálu.

Dne 23. února 2018 povolila Rada O5 průzkum interdimenzionální lokace zvané SCP-028-CS-3. Jediný známý způsob, jak se do ní dostat je při manifestaci SCP-028-CS-1. Tým matematiků nyní dokáže přesně spočítat čas a místo manifestace, čehož bude využito při vstupu do SCP-028-CS-3.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License