SCP-015
hodnocení: +2+x
blank.png

Objekt #: SCP-015

SCP-015New.png

Pohled na interiér SCP-015

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-015 je nepřesunutelné a je zadrženo přímo v oblasti. Mezera alespoň 2 metry musí být neustále udržována kolem celé struktury zadržující SCP-015 a žádné struktury nesmí přijít do kontaktu s aktuální budovou, v níž se nachází SCP-015. Průzkum je povolitelný, ale pouze v týmech po třech (3) s kompletním bezpečnostním vybavením a GPS sledováním. Jakékoliv výčnělky z SCP-015 musí být zavřeny a okamžitě zadrženy, nová oblast musí být zaznamenána a nahrána.

Žádná agresivní akce nesmí být podniknuta uvnitř SCP-015. Žádné ruční, nebo napájecí nástroje nesmí dovnitř SCP-015. Žádné opravy, ani údržba se nesmí provádět na SCP-015.

Popis: SCP-015 je hromada potrubí, ventilačních šachet, bojlerů a dalších potrubních systémů kompletně vyplňujících skladiště v ███████. Zdá se že trubky rostou, když nejsou pozorovány, pokouší se propojit s okolními strukturami skrz kanalizační systém a podzemní potrubí. SCP-015 obsahuje aktuálně přes 190 kilometrů trubek, které mají v průměru od 2.5 cm po více než 1 m. Některé trubky se zdají být nové, zatímco některé jsou zrezivělé a tečou. Zaznamenané trubky jsou vyrobeny z kostí, dřeva, oceli, stlačeného popela, lidského masa, skla a žuly. Nebyly nalezeny žádné trubky vyrobené z olova, PVC, mědi, nebo jiných obvyklých materiálů.

SCP-015 reaguje na nástroje a agresi. Všechen personál jednající násilně, nesoucí nástroje, nebo pokoušející se poškodit, či opravit SCP-015 jakýmkoliv způsobem, způsobí reakci. Trubky poblíž subjektu prasknou, stříkají několik sekund a poté okamžitě přestanou téct. Bylo nahlášeno, že trubky obsahovali ropu, rtuť, krysy, neidentifikovatelný druh hmyzu, matnice, mořskou vodu, vnitřnosti a roztavené železo. Trubky budou pokračovat v tomto útoku dokud se subjekt nestáhne, nebo nezemře.

SCP-015 bylo odříznuto zpět do své původní struktury poté, co se připnulo k 11 dalším strukturám v okolí. Aktuálně bylo zabito 11 zaměstnanců a 20 dalších stále chybí. Bylo ohlášeno tlučení a křiky vycházející zevnitř SCP-015.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License