SCP-012
hodnocení: +3+x
blank.png

Objekt #: SCP-012

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-012 musí být neustále drženo v místnosti bez světel. Pokud je subjekt osvícen světlem, nebo viděn zaměstnanci při jiné světelné vlnové délce, než infračervená, je třeba okamžité odstranění personálu kvůli mentálnímu ohledání a okamžitému vyšetření. Objekt musí být uzavřen v železem zastíněné krabici pověšené ze stropu nejméně 2.5 m od podlahy, stěn a jakýchkoliv otvorů.

Popis: SCP-012 bylo získáno Archeologem K.M. Sandovalem během výkopů v severoitalské hrobce zničené bouří. Objekt je kus ručně psané hudební skladby nazvané "Na hoře Golgotha", zdá se, že jde o větší set papírů a vypadá to, že je nekompletní. Červený/černý inkoust, o němž se nejdříve myslelo, že jde o nějaký druh přírodního barviva, byl později identifikován, jako lidská krev z několika subjektů. První dva (2) zaměstnanci, jež nalezli subjekt (Speciální skladiště Oblast-19) rychle zešíleli a pokusili se použít vlastní krev k dokončení kompozice, což skončilo silnou ztrátou krve a poškozením několika orgánů.

Během následného vyšetřování bylo několika testovacím subjektům dovoleno vstoupit do místnosti. Ve všech případech se subjekty zmrzačili a pokusili použít vlastní krev k dokončení skladby, což skončilo stejnými symptomy jako dříve. Ty subjekty, jimž se podařilo dokončit sekci díla okamžitě spáchaly sebevraždu a tvrdili, že skladba je "nedokončitelná". Pokusy zahrát melodii skočili nelíbivou kakofonií, při níž byla každá část v rozporu se zbytkem nástrojů a hudby celkově.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License