SCP-010-J
hodnocení: +3+x
blank.png
laughing.jpg

Podívej se, jak se všichni ti lidé baví! Všechno je v pořádku!

Objekt #: SCP-010-J

Třída Objektu: Absolutně neškodné, přestaň se tak vyptávat

Speciální Zadržovací Procedury: Není potřeba žádných zadržovacích procedur kvůli tomu, že SCP-010-J není nebezpečné a není se čeho obávat. SCP-010-J je mírumilovně pozorováno z Oblasti-399, která byla prohlášena za klidovou zónu, pod výhružkou smrti.

Sakra, my ani nevíme jak to vypadá a ne že bychom to potřebovali, ale jsme si jistí, že to nikomu neublíží a už jen mluvit o tom je ztráta času! Hádám, že si teď budeš muset jít přečíst nějaký jiný dokument. Hned

newt.jpg

Je 500 krát větší šance, že ti někde v zapadlé uličce vystřelí mozek z hlavy, než že ti ublíží SCP-010-J. A to je fakt.

Popis: SCP-010-J je nepodstatná entita, která nezmění ničí iteraci reality do bezduché hrudky historického bahna. Není kognitohazardní, infohazardní, toxická a technicky vzato ani neexistuje.

Navzdory nebezpečným a urážlivým zvěstím, SCP-010-J není tvořeno černými dírami, protože to by znamenalo, že už bychom byli všichni dávno mrtví, že?! Nemyslím si. Můžeš se přestat obávat toho, že je to tvořené černými dírami. Řekl jsem, přestaň!

kitten.jpg

Podívej se na to koťátko! To se nebojí! Tak proč bys měl ty? Haha! Hahahaha! HAAHAAAAHAHAAA—

Dodatek: Radě O5 byl poslán požadavek na potlačení veškerých obav, které lidi mají o SCP-010-J a o obrovském [DATA VYMAZÁNA], které může či nemusí mít ve svých úponcích a nemůže vás nijak zranit, a naopak si upřímně přeje, abychom to všichni nechali na pokoji.

Bohužel, Rada O5 odpověděla tak, že terminovala všechny Zaměstnance Oblasti-399 pro zcela nesouvisející důvody. Možná jen rádi střílí po lidech! Neboj, tebe by nestřelili, nemusíš se ničeho bát, takže upaluj a měj hezký a bezpečný den jako my všichni ostatní!

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License