SCP-005-SK
hodnocení: +4+x
Objekt#: 005-SK
Úroveň3
Zadržovací Třída:
Hiemal
Sekundární Třída:
none
Třída Narušení:
ekhi
Třída Ohrožení:
Danger

image3A160967_Glitch.jpg

Čierna Diera / SCP-005-SK-1 v rannom štádiu manifestácie.

Špeciálne zadržiavacie procedúry:

Momentálna oblasť, kde sa SCP-005-SK-1 a SCP-005-SK-2 vyskytujú musí byť monitorovaná 24 hodín denne pre akékoľvek realitu ohýbajúce a akékoľvek vesmírne anomálie objavujúce sa v okolí a blízkosti obydlí civilných jednotlivcov a taktiež štátom riadených inštitúcií.

Vzhľadom na stav a silu anomálií spolu s SCP-005-SK-2 musia byť akékoľvek video dôkazy, foto dôkazy alebo i písané informácie o SCP-005-SK okamžite vystopované a neutralizované podľa štandardného protokolu. MTF Tau-X-25 sa musia pokúsiť o zrušenie akýchkoľvek akcií a činov vykonanými členmi SCP-005-SK-2 a pokúsiť sa o neutralizáciu všetkých SCP-005-SK-1.
Civilisti v blízkom okolí alebo žijúci v oblasti, kde sa SCP-005-SK vyskytuje, musia byť informovaný o týchto anomálnych udalostiach, avšak musí im byť pripomínané, že bezpečnosť okolia a kontrola anomálií je vykonávaná skupinou záujmu OS SR (Ozbrojené Sily Slovenskej Republiky). OS SR musí byť informované o SCP-005-SK, pričom im môže byť nariadená pomoc členom MTF Tau-X-25 pri neutralizácií aktivít SCP-005-SK-2.

Akýkoľvek civilisti, ktorí zistia existenciu nadácie SCP musia byť vypočutý a následne im musia byť podané amnestiká triedy B.
V prípade aktivácie SCP-005-SK-1, musí byť okamžite kontaktovaná jednotka MTF Tau-X-25, ktorá sa následne pokúsi o zadržanie akýchkoľvek anomálnych objektov a entít pochádzajúcich z SCP-005-SK-1.

Personál nadácie mimo Administratívneho oddelenia a jednotky MTF Tau-X-25 musí byť upozorňovaný, že Oddelenie Mŕtvych dcér Neexistuje.


Popis:

SCP-005-SK je pomenovanie udelené anomálnym udalostiam dejúcim sa v meste ███████ ███ Váhom, Slovenská Republika. SCP-005-SK momentálne označuje náhodné a nepredvídateľné vesmírne anomálie vznikajúce v náhodných časových intervaloch v tvare neštandardne slabých čiernych dier, spolu s anomálnou skupinou záujmu známou ako " Proti Dierová Agentúra. Objavujúca sa 5 - 10 minút po vzniku SCP-005-SK-1. SCP-005-SK udalosti začínajú v náhodných intervaloch počas denných i nočných časov, pričom tieto udalosti nie je možné predvídať či kompletne neutralizovať. Po začatí SCP-005-SK udalostí, sa objaví na náhodných miestach neznáma vesmírna anomália SCP-005-SK-1.

SCP-005-SK-1 sú známe ako neštandardne slabé čierne diery, ktorých gravitácia je o 97% slabšia ako gravitácia skutočných čiernych dier. Po vzniku SCP-005-SK-1 sa začína silné gravitačné ničenie všetkých objektov, priestorov, budov i ľudí v 45 metrovom rádiuse okolo SCP-005-SK-1. SCP-005-SK-1 sa skladá z čierneho guľatého objektu v strede, ktorý je známy ako "Singularita". Táto singularita je doposiaľ zodpovedná za vznik mnohých anomálnych objektov, kreatúr a entít, ktoré, avšak boli v 75% prípadoch úspešne zadržané nadáciou SCP. V okolí tejto singularity sa nachádza horizont udalostí, ktorý momentálne označuje povrch tejto čiernej diery. Momentálne nie je možné akýmkoľvek spôsobom uniknúť z horizontu udalostí bez pomoci anomálnych artefaktov. Z neznámych anomálnych dôvodov anomálie vzniknuté vďaka singularite sú schopné uniknúť bez akýchkoľvek problémov z gravitačného poľa SCP-005-SK-1, pričom ich SCP-005-SK-1 nijako neovplyvňuje. Čas v okolí horizontu udalosti plynie neštandardne a jedinci, ktorí sa dostanú za horizont udalostí sú známy tím, že starnú extrémne rýchlo, teda každých 5 minút = 7 rokov.

SCP-005-SK-2 alebo i "Proti Dierová Agentúra" je anomálna skupina záujmu objavujúca sa 5 - 10 minút po vzniku SCP-005-SK-1, pričom ich aktivity naznačujú, že sa pokúšajú o záchranu anomálnych objektov, entít a kreatúr z SCP-005-SK-1

[TÁTO INFORMÁCIA JE MOMENTÁLNE NEPLATNÁ.]

a následne sa snažia o okamžitú neutralizáciu SCP-005-SK-1 pomocou anomálnych zbraní a rituálov. SCP-005-SK-2 jedinci sú známi svojou históriou okultistických rituálov, satanistických rituálov a rituálov neznámeho pôvodu. Tieto informácie, avšak nie sú známe obyvateľom mesta, a teda sú nimi považovaný za mestských hrdinov.

Vzhľadom na tieto informácie a udalosti bola vytvorená nová jednotka MTF Tau-X-25, označovaná ako "Vrahovia singularity." Úlohou MTF Tau-X-25 je neutralizovať všetky SCP-005-SK-1 predtým, ako sa objavia anomálne objekty vytvorené singularitami a predtým, ako započne svoje anomálne akcie SCP-005-SK-2.


Anomálne objekty (SCP-005-SK-1):

Nižšie sa nachádza list anomálnych objektov ktoré pochádzajú z SCP-005-SK-1.

Anomálny objekt [Triedy: Bezpečné, Neutralizované]:
AO-001

Objekt je štandardná nočná lampa vytvorená neznámou firmou "Koblehom אנימה". Subjekty v 3 metrovom rádiuse počas aktivácie pociťujú silnú emocionálnu väzbu, ktorá vedie subjekty k pokusom o útek s týmto objektom. Efekty sa neutralizujú po deaktivácií.

Status: [Zadržané]

AO-002

Objekt je humanoid, kaukazský muž vo veku ██ rokov, s neznámym druhom prízvuku. Subjekt je jemne obézny a niekoľko krát upozornil personál nadácie na jeho členstvo v nadácií SCP. Subjekt komunikuje výhradne v anglickom jazyku.

Vzhľadom na status ohľadne SCP-███ bola kontaktovaná jednotka MTF, avšak po blízkej obhliadke bolo zistené, že sa nejednalo o SCP-███, načo u subjektu prebehla okamžitá seba deštrukcia.

Status: [Neutralizované]

AO-003

Objekt je malý plastický box obsahujúci umeleckú plastickú gumu. AO-002 bol pôvodom vytvorený neznámou firmou značky: "Kurbir Kastle." Akékoľvek pokusy o otvorenie tohto boxu mali za následok transformácie jeho operátora na gumovo-organickú hmotu, čo má za následok okamžitú termináciu subjektov.

Status: [Zadržané]


Anomálny Objekt [Triedy: Euclid, Neutralizované.]
AO-004

Objekt je štandardná vínová fľaša neznámeho pôvodu. Fľaša momentálne obsahuje neznáme množstvo červeného vína, jeho objem sa avšak neustále mení, teda nie je možné určiť presný objem. Objekt obsahuje telepatické schopnosti, pričom komunikuje iba vo vetách: "Nikdy nie je čas na dobré vínko!" A "Vínko si si už dal, teraz sa staň vínom ty!" Po týchto vetách nasleduje █████ ███ čo má za následok [Dáta Vymazané na rozkaz dokumentárnej komisie.]

Status: [Zadržané, Čaká sa na re-klasifikáciu]

AO-005

Objekt je vysoký humanoid o výške 45 metrov a hmotnosťou 124 kilogramov. Tento humanoid je nečinný, neaktívny a doposiaľ nevykonal nijaké akcie či pokusy o útek. Personál v okolí pociťuje extrémnu nervozitu a strach, pričom dokumentárny personál nie je schopný priradiť tomuto subjektu triedu inú ako Euclid. Pri pokusoch zmeniť triedu z Euclid na Bezpečné, sa všetky zmenené dokumenty sami prepísali.

Status: [Zadržané]

AO-006

Objekt je malé pero druhu štandardného Atramentového Guľôčkového pera od firmy ████████. Pero obsahuje neznáme množstvo písacích tekutín neznámeho druhu, pričom tieto písacie tekutiny sú silne až extrémne infekčné. Pri pokusoch o písanie s perom subjekty pociťujú z písaného atramentu extrémne svrbenie v podpaží, na bruchu a 3 cm za uchom. Svrbenie pokračuje 45 hodín Pričom sa mení v neznámy druh anomálneho kožného ochorenia ktoré sa šíri pomocou kvapôčok, dotyku a postupne sa vyvíja do vzduchom prenášaného ochorenia.

momentálne sa toto ochorenie dá vyliečiť iba v prvej fáze podaním anestetík triedy: A

Status: [Zadržané]


Anomálny Objekt [Triedy: Keter, Neutralizovné.]
AO-007

Objekt je štandardný drevený stôl vytvorený firmou █████ ███. Objekt má silné hypnotické schopnosti, pričom jeho rádius pôsobenia nie je známy či presne určený. Efekty objektu nie je možné neutralizovať, a majú za následok [Dáta vymazané na rozkaz dokumentárnej komisie.]. Na vrchnej časti stola je vyritý nápis: "Spisovateľov sen, Spisovateľova slučka."

Status: [Zadržané]

AO-008

Objekt je pravda. Personál musí byť upozorňovaný že AO-008 je vždycky pravda a nikdy nie je lož.

P̷̨͖̣͓̦͖̘̟͙̒͆͐̒̔̍͜r̴̨̨̬̳̞̙̬̻͓̲̦̲̐͌̇̏̀̾͛ą̵̛͚̜̲̳̼̼̲̈́̐̆̓͗̅͘͠͠͠v̵̡̖͖͓̟̳̲͔͖̩̤̘̥̦̮̆͆̑̊̽́͐̍̀̈́d̴̛̟̥͓̲̮̈́̅̊̄̌͛̽͌̾̿̈́̓a̸̧̹̞̣͇̺̙͖̔̈́̄̉̽͋̎́͜͜ ̵̨̻͙͖̟͈͔̙̙͙̦̦̯̳̈͗̌̒̽́̉̓͘ͅb̴̢̡̮̯͇̭͈̥̪̰̠̰̝̃̔̓́̒͜o̶̧͍̺̣̣̫͔͕͚͍̳̅̽̃́͐̑̇l̴͉͙̤̻͙̼͍̹̝̜̠̥̩͐͑͊̅̇̀í̷͙̻̲̩̖̫͒̽̀̌̐̄͐̉́̄̆,̸̢̘̘̓ ̸̨̢̣̩̩̭̝̤̗̱̦͉͈͆̽̏̓͆͊͒͝ṫ̸̺̝̭̹͙͐̐̌̂͌̐̏́̓͂ã̸̖̰͖̲̺̓͛̇̕ḱ̴̛̗̥̭̞̯̉̊ ̸̨̱͈͍̖̻̝̼̙̤̩̿͛̈́͌͛̋̈̓̉͒̊̕͜s̸͖̀̓̇̾͑̆̒̒̑̔̋̈́͘̚͝ą̸̠̳͚͖͍̹̊̀̓͐ ̴̱̲̩̜̭͕͉̪̆̏̎̇̀́̏͆̈̒̆͘̕͝s̵̱͍̜̞̪͕̈̋̾̈́̾͐̀͒̾͌ ̶̢̛̜̫͇̞̙̮̗͍͈͎̭̩͑͑͒̾̏̊͑̄̂t̸͙͐͜ý̴͚̲̗̮͉̓͒̓̈͒m̶͚̪̗̱̺͍̀̀̌̓́͘ ̵̝̘̝͉͕̇͗̈́̃z̶͇̣̠͓̳͙̤̻̉̇ṁ̵̨̢͍̚̕i̶̧͍͓͙͉̪̓̏̿̋̚e̵̛̘̬̔̈́̀͊̀͑̆̅͒͝r̶̢̡̺͇̱̺̩̠̠̘͈̫͒̉̋͜.̵̧̝̪̳̤͖̼̪̬̪̑͋̑́͒̇͘

Status: [Zadržané, čaká sa na re-klasifikáciu]

AO-009

Objekt je malý, detský humanoid vo veku 11 rokov. Objekt momentálne hlási svoje meno ako: "Urdikaim." Anomálny objekt momentálne žije medzi 2 dimenziami naraz, čo jeho okolí spôsobuje silné realitné anomálie a chyby, ktoré majú za následok mnoho nadačných smrtí.

Status: [Zadržané]


Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License