SCP-002-CS-J
hodnocení: +6+x
blank.png

Objekt #: SCP-002-CS-J

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-002-CS-J je drženo ve standardní humanoidní zadržovací cele v Oblasti-91. Po opakované nešťastné závadě zadržovací cely bylo rozhodnuto, že se SCP-002-CS-J smí pohybovat po vymezených zónách Oblasti-91, aby se zabránilo jeho setrvání na jednom místě po delší dobu.

Popis: SCP-002-CS-J je muž středního věku evropského původu vysoký 1,78 cm a vážící 82 kg a je průměrně fyzicky zdatný. Subjekt tvrdí, že se jmenuje Bořivoj Sedláček, je obvykle velmi zdvořilý a hovoří plyně česky a slovensky. SCP-002-CS-J disponuje extrémními destruktivními schopnostmi, které patrně nedokáže plně ovládat, což vede k situacím při nichž SCP-002-CS-J zdánlivou náhodou rozbije objekt a následně se začne hlasitě omlouvat všemu přítomnému personálu. Pravděpodobnost této události se zvyšuje čím déle SCP-002-CS-J zůstává na jednom místě. Mimo jiné doposud SCP-002-CS-J prokázalo, že je schopno naprostou náhodou rozbít, či zničit:

  • vyztužené dveře a stěny své zadržovací cely (Opakovaně)
  • sbírku skleněných vánočních ozdob Výzkumnice Sailerové (Dvakrát)
  • lidskou stehení kost (Viz Záznam o úniku SCP-106 ze zadržení dne ██. ██. 20██)
  • servery systému SCiPNET pro Oblast-91 (Tento incident vedl k zavedení nové verze systému)
  • výdejní automat na kávu ve třetím patře Oblasti-91 (Doposud neopravený)
  • oblastní generátor, záložní generátor, blízkou elektrárnu a baterie v televizním ovladači Dr. Erwicka (Vše při jednom incidentu)
  • oblastní rozhlasový systém, což způsobilo dočasné ohluchnutí dvanácti zaměstnanců (Tato zranění byla způsobena hlasitým omlouváním subjektu přes rozbitý rozhlasový systém)
  • všechny vodovodní kohoutky na pánských záchodech v bývalé Oblasti-116 (Viz Záznam o Zničení Oblasti-116 - "Poslední Plavba")

Kromě toho je však SCP-002-CS-J rovněž schopno opravit jakýkoliv objekt, který samo rozbilo. Subjekt obvykle prohlásí: "Přísahám, že to spravím!" a následně objekt navrátí do původního stavu bez použití jakýchkoliv nástrojů. Nadačním vědcům se doposud nepodařilo zdokumentovat způsob jakým SCP-002-CS-J opravuje věci, kvůli tvrzení subjektu, že "nemůže pracovat, když se někdo dívá". Během testů byly rovněž použity video kamery, ovšem ty se v přítomnosti SCP-002-CS-J rozbily a musely být následně opraveny subjektem.

Pokusy o opravení škody, kterou nezpůsobilo SCP-002-CS-J obvykle končí dodatečnými škodami objektu, které SCP-002-CS-J následně opraví a navrátí tak objekt zpět do rozbitého stavu před svým zásahem.

Dodatek: Záznam Významných Incidentů

11. 2. 2011
SCP-002-CS-J bylo převáženo z bývalé Oblasti-116 do Oblasti-91. Během přepravy nastalo několik separovaných incidentů, což způosbilo, že ačkoliv jsou od sebe obě Oblasti vzdálené pouze ███ kilometrů, trvala cesta 4 dny. Během přepravy bylo třeba třikrát vyměnit pneumatiku u dvou různých automobilů, dvanáctkrát opravit motor vozidla, šestkrát překontrolovat tekoucí nádrž, při dvou izolovaných incidentech změnit směr jízdy a jednou dokonce vyměnit automobil za kánoj. SCP-002-CS-J podotklo, že se omlouvá a že cesta by byla mnohem kratší, kdyby jej agenti při opravách nechali pomoct.

8. 9. 2012
Kvůli incidentu v Oblasti-91 se SCP-002-CS-J na několik měsíců dostalo do tranzitní oblasti, kde bylo drženo než bylo možné jej navrátit zpět. V době incidentu se v celé oblasti vypojil kamerový systém spolu s oblastní komunikací. Tato závada byla rychle opravena. Naneštěstí se zde v této době rovněž nacházelo SCP-682. Doposud není známo, jak se SCP-002-CS-J podařilo úspěšně terminovat SCP-682. Když do budovy vstoupila Mobilní Úderná Jednotka Ný-14 ("Can We Fix It?"), SCP-002-CS-J oznámilo: "Fakt se omlouvám, ale už je to spravený."

Pro další informace viz Záznam o Ztrátě MTF Ný-14.

█. █. ████
[DATA VYMAZÁNA]

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License