Psychotest Dr. Choroše
hodnocení: +4+x
blank.png

Vítejte u psychologického testu sestaveného Dr. Chorošem. V tomto testu zjistíte, jaké jste SCP. Je vybráno 12 SCP z první série. Slouží pouze k pobavení, nebo k vznesení otázek jako SCP-5000 nebo poznámkám "Ten Choroš je ale debil." Test je plně dobrovolný. Asi zůstane hezky tady v sandboxu. Navždy. (Nestalo se tak.) Kde jsem se inspiroval, je vám snad jasné.

Za každou odpověď si přičítáte body. Za A jeden bod, za B dva body, za C tři body, za D čtyři body, za E pět bodů. Vyberete si jen jeden typ testu na součet. Na konci si je sečtete a podle výsledku si najdete, jaké SCP jste. Test obsahuje dva typy. První je ze samotného prostředí SCP, druhý je z reálného života. Oba dva by měly vyjít nastejno. Nevím, co bych ještě řekl,* takže se můžete vrhnout na to.

*Společnost Senátor Choroš s. r. o. ©℗®™ se nezavazuje za způsobené škody, jako jsou ztráta jakéhokoliv z 12 smyslů, smrt, vydědění z rodiny, vyhození ze školy, ztráta končetin, nechutenství, nakažení se všech nemocí z SCP-1025, jakýkoliv Scénář K, napadnutí jakýmkoliv SCP a to dokonce i těmi neutralizovanými a vyřazenými, vyhození z práce, neschopnost polykat, anafylaktický šok, epileptický záchvat, ztráta víry v lidstvo atd. Bližší informace na čísle +420 ███ ███ ███.


Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License