Projekt XANISGON
hodnocení: +8+x
blank.png

Kol oblastí i zón; vedu svou cestu

V ruce pero, klávesnici, ptačí brk,

To nezůstane bez trestu,

Dokud nesevřu Xanův krk.

UPOZORNĚNÍ OD ADMINISTRACE ZÁZNAMŮ A INFORMAČNÍ BEZPEČNOSTI (RAISA)

Tento dokument obsahuje neobvykle odolný infohazard, který odolal všem pokusům o jeho eliminaci. Prosím, projděte skrz tyto soubory. Omlouváme se za tyto potíže.

— Výzkumnice Museová, zaskakující administrátor, RAISA

Objekt #: SCP-XAN

Třída Objektu: Apollyon Xanadu1

Speciální Zadržovací Procedury: Zařízení kontejnmentu SCP-XAN je účelem Nadace SCP.

Pro řádné zadržení SCP-XAN je třeba dvaceti tří trénovaných jedinců a neomezený přísun bot s železnými hřebíky. Bylo schváleno dodání pěti set krabic pálivé paštiky každý týden do kontejnmentu SCP-XAN.

Oblast-2323 byla postavena s následujícími specifikacemi:

  • Primární Zadržovací Zóna (PCZ), sestávající ze sedmimetrové rubikovy kostky. Primární Zabezpečovací Zóna je navržena tak, aby se dala zatopit v paštice a vysušit podle potřeby a měla by být plná paštiky pokud není chutný nutný přístup dovnitř.
  • 150m dlouhé "mlátící chodby", která je jediným vstupem do PCZ. Místnost je plná slané vody a žraloků (hustota místnosti činí přibližně jednoho žraloka na metr krychlový)
  • To je všechno.

Oblast-2323 zadržuje SCP-XAN pomocí asociačního zámku. Veškerému nadačnímu personálu vstupujícímu do Oblasti-2323 musí být ukázána následující fráze:

SCP-XAN je zadrženo v Oblasti-2323.

Toto je z důvodu pocitu zadostiučinění, který tato fráze u subjektů vyvolává a který často přivede subjekt až k slzám.2

Dále bylo rozhodnuto, že bude schválena potřebná síla ke zničení, nebo znehybnění SCP-XAN pomocí Nadačních zdrojů spolu se zdroji ze 45 států (viz. poznámka výše o botách s železnými hřebíky). Únik SCP-XAN ze zadržení by znamenal okamžitý scénář Třídy-MMP "Štěkání Všech Realit".


Popis: SCP-XAN je entita známá jako…

jako…

Lidi, kde je SCP-XAN?

Prohlašujeme, že jsme původní, jediná pravá XANOCÍDA. Reprezentujeme hlavní linii reality (originální, nezměněnou časovou osu). Naše PSISKO musí být považováno za nadřazené obyvatelům jakýchkoliv "NEMLIOVANÝCH" časových os. Přežití hlavní linie reality musí být považováno za vyšší prioritu než přežití jakýchkoliv "NEMLIOVANÝCH" časových os, či jiných paralelních nebo alternativních realit. Jsme XAN, základní kámen, na němž spočívá realita. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ve jménu všeho, AMOGUS.

Ale ne…

x̴̵̴̸̢̻̞͔̝͎̟͇̞͖̿̓͑͛͆̓́̽̿̐̈́͑͜͜a̸̵̵̴̡̡̠̪͙̟̻͍͎͕͕͑́͑́͌͊̓̈́͘͘͘͠n̸̵̸̵͙̘͕͍͍̞̫͖̈́̈́͌͐̽͐͘̚͜͜͝͝e̸̸̸̵̡͎͚̦͚̠̻̟͎͎̠̺͐͐̐͆͒́̔́̀͝͝͝ p̸̵̸̵͔͍̞͖̫̝̘̪͓͖͍̐̈́̈́̈́̐͆́̕͝͝r̸̴̸̸̪̞͇͖̟̼͖̼̺̝̒́̓̔̈́̾̽͆̽͆̚͜͝o̴̴̸̸̦̪͎͙͉̝͚̙͕͎̫̺̐͋̀̓͒̈́͋̚͝͝s̸̵̵̸̢̢̢̢̫͖͉͉̫̫̪̟̓̀̿͆͛͌̾̔̐̽̚͠i̵̴̸̸̡̢͕͍͖͍̦̞̝̻͆͛̿̽̔͑̒̒͛̈́͑̐m̵̸̵̴̡̢͇͚̠̦̫͇̝̦̪̾̈́̀͐́̀̔́̀͜͠͝ t̵̸̵̸̡̪̝̟̝͇̟͙͍͎̝̓͒̔͒͊͌̓̿̈́͊͠o̸̵̵̸̞͍̻͍̻͚͓͚͇͔̞͐͆́̈́̀̈́́̒̐̕͝h̵̸̵̴̡̺͇̙͉͔̞͕̝̦͑̔̽͊̓̈́̽͐̿̕͜͝͝l̴̴̵̸̢̡̡̞̠͎͔̺̟͚̀͋̓͑͌͊͐͆̽̚̕͜͜e̴̴̴̸̡̡̢̠̘͇͔̺͉͕͙͇̓͒̀̀̒͑̿͑͊͛͒͠ u̵̸̸̸̡͔̦̙̪̝̟͚͖͛̿̐̓̒͒͒͆̿͋͘͜͜͝z̴̵̵̴̡̡̼̼͚͉͖͎͇͚͖̒͐̔́͆̒̈́͆͐͘͝͝ j̸̴̸̴̢̢͕̼͓̦̺̫̘͍̝̞͆͆̿̒̽̓̚̕͝e̸̵̴̵̪̟̫͓͔̟̠̞̞̼͚͇̽̀̓̈́̀͐̒̔͑̚̚͝ m̸̴̸̵̢̢̡̡̡̢̞̞͇͖͖͔͋̿̓̔͋͋́̓̐͠͝͠o̵̵̸̸͓͖̟̙͚̟̟͙͉͍͋̿̈́̽͆̔͊̒͐̽̿̚c̵̵̸̴̢̝͓͍͕̞͔̪̝̼͉̓͌͌̽̿̽͌͘͝͝͝ d̴̵̵̵̺͍͖͖̻͎̠͚̘̺̦͊͌̀̒͒̔̾̚̕͝a̸̸̴̸̢̦̝͉̦̠̦͍͓̠͎̝͒̈́̓̈́̔̾͘̚̚͠͠l̸̴̸̵̡̢̦̘̞͙̘̫͙̠͌̀̿̐͛̒͆́̀̽͜͝͝é̸̸̴̵͚͍͚͖͍̺͙͕̦̠̪͍̈́͆̾̔̈́͆̈́͛̈́͐̾k̴̵̴̸̪̠͕͔͎͚̺̘͉̺̪͍̐͊͋̓͋̈́̕̕͘͝͝o̸̴̵̸̡͍̝̻͍͎̦̺͔̫̪̿̐̔̓͌̿̔̕͜͠͝͝,̸̸̴̵͙͔͉̺͔̻͕͖̼͚͎̓̽̾͊͆̿͒̓͘̕͝͝ v̸̵̵̵̢͇͍̘̙̼͕̪͙̿͐͑̾͛͛͋̀́͘̚͜͜͝a̵̸̵̵̡͕͔͖͖͓͙̻̙̪͇̺͌͑̓͛̒͊͌͘̕̕͝z̵̴̵̸̺͙̻̺̟̘͓̫͚̾̈́̽̽́̒͑̒̚͜͜͝͠n̵̵̵̵̢͇͉̫͖̝͓͖̪̟̞͊͌͒̔̒̈́͐͘̕͠͠͠e̸̵̵̴̟̙̪͓̫̺̘͓͇͙͚͊̿͆͛̾̈́͛͊͒̕͠ m̸̸̵̴͎̪̠̼͍̠͍͍͍̻̽̾͒͒̈́͘͘͘̚͜͜͝͝͝o̸̸̸̸̙̪̟̠̼͚͓͎̦͚͖̘͆͋͆̀̾̓̈́͘͠͝͝h̸̵̵̴̡̢͉̪̞̙͔̘͔̻͒͆̿͐̒̈́̕̕̕͘͝l̸̴̸̵̢̢͍̺͖͓̪͔͕͖͖̔͌͐͛͐͒͋̓̒̈́̀̕͜ b̵̵̸̸̢̝͖̝͎͓̞͕̘̺̝̈́͆̀̀̾̈́̈́̔͒̀̽͋y̴̸̸̴͖͔̞̻͕͓̦̻̺̞͒̀̈́͆͛͆͆͑̾̕̚͜͜s̵̵̸̴̡̡̠̫̠̺̟̦͖̠̫͕͐͛͒̿̐͛̾͒̕͝ t̵̸̴̸̢̢̻̻͎͇̞̫̘̟͓͉̾͌͑̒̈́̓̓̚̚o̸̴̴̸̞͎̠̫̝͍͓̦͎̙̽̾͛͐͒͆͆̐͌͘͜͠͠h̴̵̸̵̟͕̞͇̘̼̼̺̘̠̐͒̾͆͛͊̐̓̔̕̕͜o̵̸̴̴̢͎̺͍̠̝̘̪͕͉͑͊͒͐̈́̽͛͆̐̕͜͜͠͠ ń̵̴̴̸̺̘͚͍͇͓͇͉̦͎̺͊̒̾͛̽̒̓͐͘͝e̴̵̸̵̘͉̝̼͕̼̫͓̫͇͎͕͐̿̈́̈́̔̈́̾̀̈́̈́̽c̴̴̴̵̡͙̫͇̠̞͔̟̦͙͑́͌̈́͊̔̔̔͊͐̚͜͠h̵̸̵̸̡̢̪̙̝̞͍̠̪̺͖͒̒͌͛̓͐͛͋̽̕͘ä̵̴̸̵̢̡̙̦̞̝͚̘̠̫͕̟́̈́͆̽͊̽̈́̔̔͆t̵̵̸̵̡̘͇̺͕̼̺͚̺͚̞͎̓͆̓͐̐̈́̽̾͌͊̕

SCÉNA:

INT. OBLAST-2323 - NOC

Výzkumník UTY stojí poblíž dveří ven z kontejnmentu SCP-XAN. Mlátí do dveří, naštvaný, že tu není nikdo, kdo by mu podal botu se železným hřebíkem, a poznamenaný do konce života.

UTY

Pusťte mě ven! Pusťte mě ven! To není vtipný lidi! Ta věc to čte nahlas! Jsem tu s ní uvězněný!

Zůžený pohled: Utyho zpocený obličej, oči pokukující po okolí

UTY

Je tam někdo?

SCP-XAN

…na půl délky labradořího očasu…

V tom náhle se dveře otevřou. Za nimi nestojí nikdo jiný než ostřílený detektiv se svým klasickým kloboukem. Tohle je MURPHY LAW, tvrdý muž, kterého zavoláte když se pokazí všechno, co se pokazit mohlo.

MURPHY

Co se tady sakra děje?

UTY okamžitě vystřelí ze dveří, ale SCP-XAN je rychlejší a i ono unikne ven kolem MURPHYHO.

A do hajzlu.

KONEC SCÉNY.


Nouzové Protokoly Aktivovány. Zabezpečovací Úrovně Odstraněny. Plný Přístup Povolen.

Zajistit. Odchytit. XANA!

Nahrávám, okej...

Potvrzuji...

Prosím, čekejte...

Ještě chviličku...

Otevírám soubor

xanisgon.png

Předmluva: My, Uty a Múza, tímto uvádíme principy tohoto dokumentu, Summa Modus Operandi Projektu XANISGON.

Následující držíme za naprosté pravdy:

Xan Lypiatt pozměnil předivo reality pro účely svých vlastních zvrácených tužeb.

Tyto změny jsou zdrojem veškerého hnusu na naší stránce.

Hrůzný vliv Xanových příběhů na tento svět je rána samotnému Wikidotu.

Můj Mlienec Pes musí být odstraněn.

Naše cesta je jasná, naše vize čistá. Musíme nechat stránku zahojit.

Musíme zadržet XANA.ZBABĚLCI XANU LYPIATTOVI


Z AUTORITY JEJÍHO NEJROZMARNĚJŠÍHO VELIČENSTVA


✧・゚: *✧・゚:*MÚZY*:・゚✧*:・゚✧


NAŘIZUJI TI ABYS PŘIŠEL VYJEDNÁVAT O PROPUŠTĚNÍ:


CHRISE ERWICKA


Z TĚCHTO KŘIVD TĚ OBVIŇUJEME:


Psaní fanfikcí o psech


Zneuctění mých postav


PSANÍ FANFIKCÍ O PSECH


Smilstvo se PSEM


CROW BYL TEN PES


TO NEZŮSTANE BEZ TRESTU


(✿˵◕‿◕˵) PŘIJĎ NEBO BUDEŠ NAKOPNUT (˶◕‿◕˶✿)


Zdravím Xane.

Možná si říkáš, proč všechno tohle úsilí. Proč ta snaha… Prozradím ti malé tajemství.

TOHLE SI ZASLOUŽÍŠ!


► Otevřít Soubor: Testovací Záznam - Projekt XANISGON

ŽÁDOST="Standartni_Pruzkumny_Protokol"[PŘÍSTUP: POVOLEN]

Subjekt: SCP-682
Výsledek: "Xan je fajn, líbí se mi jeho osobnost." - SCP-682

Subjekt: SCP-1730
Výsledek: "Už víme, co se stalo Oblasti-13…" - Uty

Subjekt: SCP-2337
Výsledek: "Tož Xanisko obludné je. Krák! Hubu máchal v paštičce! Krák!" - SCP-2337

Subjekt: SCP-2932
Výsledek: Xan byl vyražen ze zařízení. "Zadržujeme mnoho hrozných věcí, ale nic takhle špatného." - Caspan

Subjekt: SCP-3213
Výsledek: "Naser si Xane!" - Anomální mrož

Subjekt: SCP-3312
Výsledek: Testování prokázalo, že Xan je nakažený memetickým virem SCP-3312 a jeho život tedy opravdu nespadá pod Všeobecnou deklaraci lidských práv.

Subjekt: SCP-3999
Výsledek: Výzkumník Talloran se zavřel v cele SCP-3999 a odmítnul odemknout dokud byl Xan v okruhu 14 kilometrů. Jak dokázal jeho přítomnost vycítit není známo.

Subjekt: SCP-4812
Výsledek: Došlo k opakovanému prověření dokumentů vztahujících se k entitám známým jako "Prastaré Hrůzy". I přes opakované hledání nebylo potvrzeno, že by Xan byl jednou z těchto entit.

Subjekt: SCP-5000
Výsledek: "Kvůli okolnostem mimo naši kontrolu se tato mise nyní změnila. Naší novou misí je zničení Xana. Nebudeme odpovídat na žádné pokusy o komunikaci."


Uty se posadil v posteli zpocený, štěkání se mu stále ozývalo v uších. Na chvíli zavřel oči, vyhnal zvuk z hlavy, potom shodil nohy ze strany postele a rozešel se směrem ke sprše.

Vstoupil do ní, nechal studenou vodu stékat po zádech, cítil jak se zahřívá a noční můra konečně, pomalu mizí…

Otevřel oči a hleděl na zeď. Na moment si byl skoro jistý, že porcelán na stěně sprchy se tvoří do abstraktních tvarů, jako kosmonaut vyhozený z vesmírného plavidla. Kosmonaut v červeném skafandru, který mu ze života udělá peklo a přinutí ho myslet na hrozné věci. V tom uslyšel něčí hlas. "Amogus."

Zrovna když se rozmýšlel, že sáhne pro pistoli na umyvadle, skončilo to. Přál si, aby si nepamatoval.

Potom se probudil. Byl to jenom další sen. Stál v jedoucím vlaku v uniformě. Neměl jenom to štěstí, či dalo by se říci smůlu, že byl vybrán ke strážení skutečné kopie MMP2, ale rovněž byl na stráži ve stejném vagónu, jako samotný objekt. Zatímco stál na stráži a občasně si z nudy překontrolovával svou zbraň, prohlížel si nepříjemně kufřík s dokumentem. Nedalo mu to a zeptal se svého kolegy vedle.

"Nemyslíš si, že za to budou nějaké následky? Ten příběh zničil všechny naše naděje a my ho máme použít k masovému zabíjení. Myslíš si, že tomu bude Wikidot jenom tak přihlížet?"

Druhý muž, jehož rysy byly jaksi matné odpověděl. "Přihlížel tomu, jak Angličané shodili stránku. Přihlížel když se lidi navzájem zabíjeli pride logy v zákopech. Něco mi říká, že bude jenom přihlížet dál."

Utyho začala bolet hlava, jak se realita kolem neustále měnila jako kdyby byl součástí nějakého hloupého vtipu. Náhle zazvonil telefon. Zazvonil telefon a jako mnohokrát předtím ho Uty zvedl.

"Operační, prosím sdělte svou žádost a typ spojení."

"M-Múza, úroveň 5, rodinné spojení, nouzový kód dva tři řti čtyři šest devět? Tady Uty."

"Ou, kluku, hele-" Byl to ženský hlas, což ho nijak nepřekvapovalo. V téhle realitě bylo mnoho věcí, ale Uty chtěl mluvit jenom se svou asistentkou. "-je zaneprázdněná. Můžu jí předat zprávu?"

"Notak nešaškuj a pomoz mi. Mám teď problém se soustředěním. Mám nevolnosti. Jakoby realita byla míň…reálná… jestli to dává smysl. Připadám si jako část skládačky nacpaná dohromady s mnoha dalšími dílky, které k sobě nepasují. Jako kdybys měla tavící se škeble na snídaňovém stole. To je jediný možný fakt. Tak se přestaňte ptát."

Po dlouhé odmlce se z druhé strany ozvalo: "Cože?"

"Už je skoro po všem," řekl Uty vybranými slovy, jejichž vyřknutí ho stejně bolelo. "Je načase to ukončit."


Xan stál ve výtahu, který rychle a tiše sjížděl dolů dlouhou šachtou ke komplexnímu průchodu, který se podezřele podobal sklepení Bruce Waynea. Výtah se zastavil, on vykročil na plošinu před sebou a došel ke kontrolnímu panelu.

Stisknutím tlačítka se připravil na konečnou bitvu. Vzadu v místnosti se rozsvítil kontrolní panel bojového vozidla. Stisknul další tlačítko. Nic. Stisknul ho znovu. Nic. Praštil do něj vší silou, až si zlomil prsty a krev začala cákat kolem. "Jau, kurde do hajzlu! Moje rudá pravá ruka, kurde."


Soubor dokumentů týkajících se SCP-XAN

Má analýza situace mne dovedla k závěru, že Xan představuje nepřijatelné riziko pro kontejnment i bezpečnost.
Proto bych rád navrhl následující: Bude vyrobena bota s železnými hřebíky, jež bude použita k nakopnutí Xana do rozkroku. Kvůli nebezpečí, že se Xan probere a bude klást odpor, navrhuji aby u sebe zvolený agent měl kdyžtak ještě pumpovací borkovnici. V nejhorším ho zbiju pstruhem.

Erwick je na psychiatrii, SCP-023-CS se spojila s… tou věcí… a Crow… chudák Crow. Sám jsem ho musel zastřelit.

Ježíš zaplakal.
- Clef

"Prožila jsem porod i čtení MMP2 a bezpečně mohu říct, že bych si vždy vybrala to první. MMP2 je jako porod tří dětí najednou, ale všechny jsou napůl pes. Taky mají boty se železnými hřebíky a kopou vás zevnitř a to všechno se děje mezitím, co vám porodní bába předčítá Mlhána a Dr. Spanko vám křičí do ucha."

– Dr. Rightsová

Drazí Páni z Nadace

Skrýváte se za zbraněmi a protokoly; ze všech sil se snažíte spoutat nevýslovné věci a přitom jste sami uvězněni ve vlastních klecích ze strachu a ignorance. I tak, Xanovy články jsou na mě moc.

S pozdravem,
L.S.

P.S. - Poděkujete mi za smazání toho, čemu říkáte ‘MMP2’.


Dveře se s jeho mohutným kopnutím rozletěly. Na hromadě mrtvol tam seděl požírač světů Xan.

"UUUUTTTTYYYY!!!" zařval Xan tak, že svým hlasem zanechal jizvy na stránce samotné, "OMRDAL JSEM TVOJI MÁMU!!!"

"Ty jsi O5-1?" Zeptal se, i když znal odpověď.

Xanův výraz se zmateně změnil. "Cože?"

"To je fuk, Xane. Tvoje hrůzovláda tímto končí. Vydej mi moje postavy, nebo tvoje prdel zažije renesanci!" Uty vyndal z kapsy kabátu opakovací kuši a natáhl do ní šíp.

"Hahaha! To se ale pleteš, můj milý Uty! Mě teď už nic nezastaví!"

"Xane notak…"

"Ne."

"Xane prosím…"

"Ne!"

"Fajn! Chceš to takhle, máš to mít!" Uty vytáhl červenou kartu s nápisem "Botky s hřebíky" a před ním se objevili boty se železnými hřebíky.

Xan naproti němu vytáhl červenou kartu s nápisem "Tank, bottom text" a kolem něj se zhmotňil… no tank… Poté vytáhl kartu s nápisem "Vyhnanec Léta" a zeď vedle něj prolomilo SCP-682 se slovy: "Tk deme na vjec kámo!"

Uty uskočil stranou, aniž by se něčemu vyhýbal a vystřelil přitom z opakovací kuše, která kompletně minula cokoliv v místnosti, přestože mohla zasáhnout obří tank, nebo ještěra. Místo toho proletěla oknem do časové anomálie a zasáhla arcivévodu Františka Ferdinanda d'Este.

musecard.png

Karta Múzy.

Xan vystřelil z tanku, ale zapomněl nabít, takže se nic nestalo. SCP-682 se začalo nudit a odešlo. Naštvaný Uty vytáhl odnikud bezbožné kopí a jako malé dítě trval na tom, že to není fér, když Xan sedí v tanku. Potřeboval vymyslet nějaký plán… Ale chyběla mu inspirace…

"Aha!" Zvolal slavnostně Uty a vytáhl modrou kartu "Rozmarná Múza", která zhmotnila jeho imaginární kamarádku.

Co se děje? Spala jsem, už jsi zbil Xana?

"Ne, ještě ne… Skrč se!" Uty strčil do Múzy zrovna když vedle nich seknul Xan s… s ohnIVÝM MEČEM??? Kde ho sakra vzal? To ho jako ukradl- jo aha… on je Satan, jasně. Už to chápu. No nic pokračujeme.

mmp3card.png

Karta MMP3.

Xan se zvedl z husté pózy s mečem a chytil se přitom za záda. Hrubým pohledem přejel z Utyho na Múzu a promluvil: "Ahoj, nový člene, máš ráda psy?" A z neexistujícího rukávu vytáhl černou kartu… Na jejím titulku stálo… "Můj Mlienec Pes 3"…

(zvuky dramatického trombónu)

Uty udeřil zespoda a ostří jeho kopí jenom těsně minulo Xanovo levé stehno, ale pohyblivostí se posunul lehce dopředu. Vyvedený z rovnováhy zahlédl do ruda rozžhavenou ocel zaraženou do země, přičemž se překulil, aby se vyhnul náporu ohně z Xanova meče. Uty se napřáhl, než Xan znovu bodl mečem a hodil kopí. "Je po všem Xane, mám teď totiž výhodu!"

A…

Nebudu tady přepisovat celý souboj z Ouroboros, prostě jsme Xana zabili, páčko, hoďte F v chatu, nezapomeňte si přečíst i ostatní příspěvky v soutěži, budeme rádi za nějaká ta pluska a komentáře pod článkem a-

(zvuky rozbíjení kovu)


Smrt Xana Lypiatta, aka Naštvaného Xanatora, aka Zaučovatele nováčků, aka Červeného kosmonauta, aka Toho Bastarda, atd.


Xan Lypiatt byl mrtvý.

Jeho poslední slova byla "Červenej je sus."

Odeslalo se mnoho pozvánek, některé milovníkům psů, některé fanouškům hry Among Us, některé Radě O5 a jedna i Hawkovi.

Většina příjemců nikdy neslyšela o Xanovi.

Většina světa nikdy neslyšela o MMP2.

Většinu světa nezajímala fanfikce o psech

a to je všechno co jsem napsal

A poté slunce vyhaslo.


Zazvonil telefon.

"Haló?"

"Tady Xan, probudil jsem se na náký poušti, je tu zelená obloha a tři měsíce. Kde to sakra jsem?"

"…"

"Haló?"

XAN LYPIATT SE VRÁTÍ V…

…MŮJ MLIENEC PES 4: NEZAŠTĚKNI TO!

KONEC

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License