Dokumentace zaměstnanců a osob

VNITŘNÍ NADAČNÍ DOKUMENTACE

Nadace sestává z mnoha zaměstnanců, každý z nich přináší vlastní schopnosti a vlastnosti. Mimo Nadaci žijí tisíce lidí uvnitř a okolo anomálních komunit. Anartisté, uživatelé magie a extradimenzionální bytosti jsou jenom malou částí toho, s čím se Nadace potýká.


EN|CS

OBSAH TÉTO DOKUMENTACE JE URČENÝ PRO PERSONÁL S ÚROVNÍ 4 A VYŠŠÍ.

Dr. Lakshmi Agarwalová: Uzavřená a upjatá specialistka na zvířecí chování se záhadným vztahem k nebezpečné entitě třídy Keter. Loajalita vůči Nadaci je diskutabilní, romantické zapletení s jejím subjektem je pravděpodobné, spojení s Hadovou Rukou je předpokládané.


Dr. Charles Anborough: Ředitel Oblasti-59 a Oblasti-117, specialista na zadržování třídy Keter. Zvědavý a chromý nukleární fyzik, který se nedokáže udržet dál od kataklyzmatických hrozeb. Naštěstí se zdá, že díky absurdní kombinaci improvizace a zázraků, je nejlepší ve svém oboru. Jeho smutný úsměv a suchý humor zakrývají matoucí minulost muže, jež hledá odpovědi.


Dr. Django Bridge: Nadační Archivář. Tichý, ale vlivný s trochou melancholika a rozmaru. Mimořádná paměť. Blízký známý Dr. Brighta, pro nějž často funguje jako jeho neformální asistent.


Dr. Jack Bright: Personální Ředitel Nadace. Trochu amorální. Extrémně loajální Nadaci. Může a nemusí být přátelský a/nebo děsivý; rozhodně je neomalený. Spojený s SCP-963, a tudíž nesmrtelný, používá tělo toho, jež se 963 dotknul naposledy.


Dr. Jeremiah Cimmerian: Tajemník etické komise, který bere svou práci poněkud vážně. Nikdy si nemyslel, že jeho doktoráty z anglické literatury a filozofie mu pomohou zůstat zaměstnaný, ale díky tomu prvnímu byl rekrutován Nadací jako výzkumník a ten druhý mu zajistil zaměstnání dlouhodobě. Má neobvyklou zálibu ve hře se slovy a etickém zacházení s humanoidy.


Dr. Alto Clef: Velmi přizpůsobivý, chytrý lhář. Bývalý Agent GOC, specializující se na ohýbače reality. Rovněž bývalý správce souborů. Prošel anomálními pozměněními, jež mu poskytují ochranu před změnami reality a brání tomu, aby byl jeho obličej vyfotografován. Má dlouhou a pestrou historii a poněkud skrytou šmouhu sebenenávisti. Reformovaný misogynista. Většina řečí o něm je přehnaná, nebo nepravá. Neříkejte mu, že je žánrový, nebo enigmatický.


Výzkumník Jacob Conwell: Analytik anomálních materiálů. Magisterský titul v analytické chemii. Aktuální vedoucí laboratoří anomálních materiálů v Oblasti-64. Conwell si udělal v Nadaci jméno jako tvrdý pracant.


Dr. Kain "Pathos" Crow: Interdisciplinární nadaný výzkumník, specializující se na biochemii a robotiku. Vzácně, pokud vůbec, viděný na veřejnosti. Mohl a nemusel být permanentně transformován do psího těla, během jisté anomální události.


Dr. Michael Edison: Výzkumník Úrovně 3, aktuální vedoucí oddělení Metafikce Oblasti-19 a zároveň jeho jediný člen. Dr. Edison byl několikrát podroben disciplinárním akcím kvůli opakovanému vzorci nepovoleného a bláhového chování. Byl dočasně převelen na Antarktidu do Oblasti-██. Jeho aktuální přidělení v Oblasti-19 závisí na souhlasu od přiděleného terapeuta.


Dr. Chelsea "Photosynthetic" Elliottová: Specialistka na rostlinny, jak anomální, tak neanomální. Odhodlaná, přátelská, náchylná k tunelovému vidění. Často v terénu; často "po uši" v laboratoři a terénním výzkumu, což končí zraněními. Má jizvy na obou dlaních a rukách.


Dr. Charles Gears ("COG"): Muž, jemuž chybí emoční odezva (do bodu, kdy chybí i schopnost leknout se) a s neobvyklými úrovněmi logiky a intelektu. Bývalý specialista na objekty třídy Euclid předtím, než si rozšířil oblast působení. Zapleten do výzkumu ohromného počtu SCP objektů malých i větších. Velmi vlivná osoba v nedávné Nadační historii.


Dr. Simon Glass: Vedoucí psycholog. Pověřený psychologickým hodnocením vysoce postavených Nadačních zaměstnanců. Velmi empatický. Občas považován za "měkkého" - což je pravda, na Nadačního výzkumníka, ale stále je důvěryhodný. Během svých rozhovorů zjistil více a více hrozných tajemství, přesto si stále udržuje zdravý rozum a empatii.


Dr. Frederick Heiden: Specialista na neurologii. Úzkostlivý, nejistý, empatický, zaměřený na logiku. Zapojený do několika velmi tajných projektů, přestože měl v minulosti zakázáno pracovat s objekty jiných tříd, než Safe.


Dr. Everett King: Jeden z nejnadanějších Nadačních matematiků. Reputace Doktora Kinga je otřesena jeho testovacím záznamem s neobvyklými výsledky. I přesto často napomáhá s vydáváním Nadačního Intelektuálního časopisu.


Dr. Zyn Kiryu: Vysoce produktivní výzkumnice. Zapletená do mnoha tajných Nadačních projektů. Obsesivní, řízená, často nejí a nespí když dokončuje práci. Přidala se k Nadaci předtím, než dokončila školu; dokončila vzdělání pomocí urychleného Nadačního programu. Nejdříve uzavřená a nespolečenská, otevřela se a prokázala, že je ambiciózní. Často se dobrovolně hlásí k vypomáhání s novými členy, doufá, že přivítá nové členy pozitivně do často děsivé organizace. Má osobní zálibu v poezii. Náhodou zdědila spojení s anomálními motýli po Dr. Kondrakim, včetně SCP-408.


Dr. Mark Kiryu: Starší výzkumník a ředitel laboratoře pro zpracování anomálních objektů. Před zrekrutováním byl úspěšným terapeutem (licencovaným psychologem). Během svých začátků v Nadaci pracoval s SCP-1457, avšak nemluví o tom a od té doby se zapojil do několika projektů s uvědomělými SCP entitami. Radostný přístup k věci, dobrý posluchač; občas se chová ke svým spolupracovníkům mateřsky a povzbudivě. Na svém stole má keramického mořského koníka a rostoucí bambus.


Dr. Adam Leeward: Emočně zmatený a eticky komplikovaný specialista na zadržování humanoidů z Oblasti-11, přebývá v Oblasti-81. Mohl a nemusel udělat několik chyb, mohl a nemusel pár chyb odčinit. Není bez standardní úrovně chladu osobnosti, ale má jistá (občas bolestivá) slabá místa.


Dr. Sophia Lightová: Bioložka, chirurg a Oblastní Ředitel s až moc, moc tajemstvími. Sympatický, ale děsivý člověk. Neomalená, odhodlaná, vypočítavá; dobrá pod tlakem. Snaží se zůstat přátelská a otevřená (a emočně stabilní). Má menší jizvu na obličeji a staré zranění v ruce, jež jí občas odpírá funkčnost. Poněkud traumatické dětství; opatrovníci jí chtěli naučit jak přežít v divočině tím, že jí opustili na několik dní v africké divočině. Přidala se k Nadaci poté, co tajný anomální incident zabil jedenáct lidí včetně jejího snoubence. Aktuálně, nebo dříve, v romantickém vztahu s agentem Troyem Lamentem.


Dr. Samuel M. Lloyd: Anglický odborník na memetiku a částečný HMCL který je všude. Rád zjišťuje co se kde děje a interaguje s anomáliemi víc než je pro něj dobré. Cynický, egocentrický, většinou to myslí dobře, ale přeroste mu to přes hlavu. Mladší než byste čekali.


Dr. Everett Mann: Nekonvenční lékařský výzkumník s pouze málo zábranami a specialista na neobvyklé formy chirurgie. Vtipně přezdívaný "šílený vědec". Občas ne-tak-vtipně. (Nelíbí se mu označení "šílený vědec", tvrdí že "šílený doktor" je přesnější a dále, že rozdíl by měl být patrný každému s patřičným akademickým pozadím.) Naprosto ochotný dělat hrůzné věci ve jménu výzkumu. Má dramatický knír. Kvůli jeho mládí jsou jeho kulturní a populární znalosti špatné, což vede k anachronickým a legračním situacím.


Dr. Jaime Marlowe: Průměrný výzkumník specializjící se na časoprostorové, extradimenzionální, vizuální, prostorové, a kognitohazardní anomálie. Dříve popsaný jako "hrozně, hrozně, hrozně průměrný", důležitý je spíše kvůli personálním incidentům a nevhodným výbuchům pod tlakem. Marlowův profil lehce stoupl kvůli nevysvětlitelnému spojení s nespojitelnými anomálními událostmi, které stoupají na intenzitě.


Dr. Riven Mercer: Veterinárně zaměřený výzkumník, druhý vedoucí Kiryu Labs. Stará se o osobní alokace příchozích anomálních předmětů a často se stará o úkoly zvenčí. Dobrý se zvířaty, vlastní naštvanou agamu vousatou, jež žije v jeho laboratoři.


Technický Výzkumník David Rosen: Technický Poradce a Výzkumník. Zodpovědný za stávající funkčnost technické infrastruktury Oblasti-19. Známý tím, že je jízlivý a náchylný k nehodám, rovněž se mu daří vést technická oddělení různých zařízení a je všeobecně uznávaný, jako dobrý vůdce.


Dr. Katherine Sinclairová: Výkonná vedoucí a jedna ze dvou členů Oddělení pro Okultní studia a Thaumatologii v Oblasti-87, Sloth's Pit, Wisconsin. Byla zapletena do mnoha incidentů, včetně útoku na Sloth's Pit ze strany nyní rozpadlé Zájmové skupiny, Sytarova Vláda, a Vánočního Incidentu 2014. Má spáleniny na předloktích z pokaženého ohňového rituálu..


Dr. Johannes Sorts: Memetický specialista a terénní výzkumník s doktorátem z historie umění. Evropan, 30 let, neoholený s našedivělými hnědými vlasy. Lehká nadváha, většinou nosí šedivou čepici. Obsesivní, zbabělý a paranoidní v obvyklých situacích, ale solidní a zaměřený, když jde o memetický, nebo informační hazard. Několik disciplinárních záznamů kvůli špatnému úsudku pod tlakem, včetně střelby po bezpečnostním zaměstnanci, jež byl pod mým vlivem. Aktuálně podrobován psychiatrickému hodnocení a omezen na bezpečnější projekty.


Dr. Thaddeus Xyank: Aktuálně nízko postavený, ale extrémně významný Nadační výzkumník. Specializuje se na časové anomálie. Poněkud arogantní a mluvka, ale považován za génia na vzestupu.

hub
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License