_složka_žoži_

AHOJ JÁ JSEM ŽOŽI A MÁM PŘEDPLATNÉ V MY LITTLE PONY: MAGIC PRINCESS OD GAMELOFTU LVL 81


nechtějpomněnickorektovat

jestli si někdo reálně myslel, že tohle bude seriózní složka…lmao.

umírání velryb je skutečné kvůli globálnímu fenoménu, který je znám v pojetí žoži. nejjednoduší způsob jak si něco zkontrolovat/osvědčit, proč čemu jak je, je kvůli žoži. nikdo ani nevěděl, že něco jako já, bylo/bude/je, ale všechno je vážně kvůli žoži. sorry not sorry.

chyběl/chyběla jsi na jedné jediné hodině ruštiny, kde jste se právě měli naučit jak se píše psace azbukou ф a ty do teď nevíš jak se má vlastně psát a nějakým způsobem to sesmolíš?
žoži!

vážně, vážně, vážně jsis myslel/myslela,že tě právě on/ona/ono chce? a že s tebou chce vážně jakože vážně strávit celý život? žoži! yeah im kinda rude, ale je to moje anomálie, která byla se mnou spjatá od určitého restartu reality (už ani nevím kolikátý restart to byl).

prostě a jednoduše. nejsem nijak ničím zvláštní od jiných člověčinců. jen to, že za všechno můžu a teoreticky ani nemusím já.

ovšem vím to, že tohle není poprvé. žoži byla už několikrát, ale nikdo nedokázal zajít tak daleko do minulosti aby to zjistil. všechno je to jen v mé hlavě. pokud máš vážně pocit, že víš, že já, že žoži může za všechno co se v tvém životě stalo. nope. nevíš to.

bottom text

žoži se vážně nepíše s velkým ž. pokud to chcete někam narvat, tak jste velice zlé a bezohledné bezpáteřní osoby, co si neváží vznešeného krindže a jděte se laskvě zahrabat pod picovu hromadu mrtvýl mrtvol, které jsou stále zticha.

tady na wikině toho nic moc nedělám. jednou za půl roku napíšu scpéčko (nebo něco tomu podobného), která jsou pokaždé strašnej pain to korektovat. (tímto se vzdávám veškeré moci a (ne)svých práv kecáním korektorům do práce)


fakt mě mrzí, že neumím cheshsky

jak jsem říkala, jakože já žoži, jednou za půl roku napíšu/napsala jsem scp. jop. žoži může za tohle taky. za rok činnění a lurkování tady a na našem disocrd serveru, jsem zvládla napsat š scp.

SCP-120-CS tohle je moje první scp a není zas tak moc hrozný, ale ráda ho nemám xD. První scp be like ¯\_(ツ)_/¯

SCP-145-CS tohle je celkem fajn scp o baličce cigár, který vám předpoví budoucnost ve které se můžete pohybovat.

SCP-036-CS je tohle kinda depresivní scp, které bylo/je v soutěži. i like it ngl

a to je zatím vše. můžu se jen těšit, že jednoho krásného dne, mě žoži bude chtít potopit a přinutí mě znovu něco napsat a korektory nechá umírat (ne tak moc hluboko) (notgachihyper) hluboko v textu mých výmyslů xD


naobrázcíchsenedániczkazitne?

lmao… můžu doufat, že to nerozbiju.1

každopádně začala bych nejprve s artworkem, který je v mém scp. což je SCP-036-CS.

pak/ještě před tady tím bylo použité mé dílo v Strašně moc fajn složka jako "kognitohazard" lmao

no a jelikož jsem celkem hodný člěčikánec tak sem dám i rozklik na Můj Mlienec Pes 2: V Oblasti-91 se nikdy nic neděje

tedy přesněji na celkem úspěšné fanarty na SCP-023-CS (tento odkaz je úplně zbytečný už jenom proto, že to nemá žádnou sexuální tématiku a nevím jak mě to napadlo)

další dva jsou spíše jen internetové memy. které jsem vytvořila pro ten pocit "lidl joku".

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License