Osobní Dokumentace Dr. Dobeshe

Jméno: █████ Dobesh

Úroveň Prověření: Level ██

Tituly: BcA. MgA. Ph.D.

Zaměření: Momentální zaměření se může lišit, avšak má i práci jako výzkumník společně s ██████ a ostatními archivní dokumentaci.

Historie: Dr. Dobesh byl nalezen MTF-███, kteří měli za úkol sledovat jakékoliv aktivity vesnice poblíž ████ na Moravě, jelikož se jedná pravděpodobně o takzvané Protosarkcisty. Nedaleko tohoto místa v lese byl avšak nalezen Dr. Dobesh, který se podle všeho snažil o nějaký rituál, dosti podobný ███, avšak bez oběti či jakéhokoliv jiného daru. Je také zaznamenáno, že mluvil cizí řečí, avšak ani po několika vyslýchání jsme nezjistili jakou. Bylo potvrzeno, že nemá žádnou spojitost s již zmíněnou vesnicí, avšak fakt toho, že prováděl rituál ████████ typu úplně nahý, dosvědčuje, že nějaké zkušenosti ohledně této záležitosti má.

Nadále se Dr. Dobesh zajímá velice o Thaumatologii a cokoliv spjaté ohledně toho. Dle určitých kamerových záznamů bylo i zjištěno, že Dr. Dobesh používá určitý druh Thaumatologie, avšak naštěstí se zdá, že není silný natolik, aby dokázal zabít člověka, nebo schopnost využít ve chvíli kdy by se mu jen tak zachtělo. Dr. Dobesh tyto věci nadále popírá a stojí si za tím, že se jedná pouze o chybu v záznamech.

Jeho přijetí do Nadace jakožto zaměstnance bylo ze začátku velmi kontroverzní, neboť spoustu členů Rady-O5 nebylo velmi nakloněno nápadu, že by povolily přístup do Nadace ještě s takovou úrovní prověření někomu, o kom se pravděpodobně domnívá, že se jedná o Typ-modrou a zvláště pokud by se mohlo jednat o nepřímého nepřítele Nadace, avšak veškeré jeho znalosti se objevily dosti užitečné a překvapivé, jelikož se jednalo mnohdy o znalosti a informace, které byly k dostání pouze pro Radu-O5. Mnoho starších výzkumníků nesouhlasilo s jeho prezencí v Nadaci, zvláště po incidentu ████, díky kterému nejen že poškodil mnoho nadačních dokumentů, ale spoustu jich i zmizela. I přes všechny tyto okolnosti mu byla přiřazena práce jakožto výzkumníka a archiváře, ale [VYMAZÁNO NA ŽÁDOST RADY-O5].

Nyní tedy pracuje Dr. Dobesh pro nadaci již přes 7 let a i přesto jde některým starším výzkumníkům "mráz po zádech", pokaždé když jej uvidí (Viz. Incident ████). Do dnešního dne je monitorován a sledován s obezřetností. Jeho zkušenosti a vědomosti jsou přece jen velmi potřebné, avšak až dovrší určitých mezí, bude [VYMAZÁNO NA PŘÍKAZ RADY-O5]

POZNÁMKA; K TÉTO DOKUMENTACI NEMÁ DR. DOBESH ŽÁDNÝ PŘÍSTUP, TATO DOKUMENTACE JE ZALOŽENA POUZE PRO MONITOROVÁNÍ.

Profil: Dr. Dobesh je muž bílé pleti ve věku 36 let, původem z České Republiky, skenery ani jiné testy neprokázaly, že by měl nějaké augmentace či jiné úpravy fyzického těla. Není slepý ani hluchý, nebo netrpí žádnou chorobou. Má jednu jizvu za pravým uchem. Trpí mírnou alergií na pily. Nadále z psychologického hlediska a testů, trpí mírnou agresí, avšak se nejedná o nic neobvyklého, vzhledem k běžnému stresu způsobenou prací. Jedná především jako introvert a spíše se vyhýbá větším skupinkám lidí. Sám řekl, že raději bývá osamotě, než aby se bavil s ostatními zaměstnanci nebo personálem. Nicméně je jeho povaha velmi různorodá a dalo by se říct, že velmi 'náladová'. Občas k věcem přistupuje s klidem, ale poté druhý den k nim přistupuje i třeba podrážděně, či dokonce agresivně. Často o věcech také přemýšlí zbytečně moc, až to může vyvolat hádku, což je strašně iritující. Dr. Dobesh také doložil, že vystudoval několik vysokých škol v ████, které měli zaměření specificky na umění a jazyk. Tento fakt také prokazuje, že se velmi zajímá o SCP, která blízce souvisí s uměním či nějak literárně. Zdá se, že je také dosti posedlý druhem felis Cattus, což také svědčí o tom, že nejčastěji ho zahlédnete s nějakým SCP tohoto druhu. Dr. Dobesh je a musí být konstantě monitorován a hlídán, momentálně vykonává práci s funkcí již zmíněného výzkumníka a archiváře a nemá žádné sklony k [DATA VYMAZÁNA].

end-of-death-logo.png
Napsané Dokumentace Hodnocení
SCP-166-CS - Kočka z Dimenze Algerion Prime +9
SCP-793-CS - Z Pohádky do Reality +8
SCP-688-CS - Mušovský Kostel 0
Přeložené Dokumentace Poznámky
SCP-067 - Umělcovo Pero ×
SCP-800 - Východní Historie ×
disociace - ×
SCP-4311 - Záleží mi na tobě ×
SCP-4780 - Zmenšený ×
SCP-5610 - Dát Ti Kočku Na Hlavu ×
SCP-5998 - Muž, Povznesený ×
Přeložené Příběhy Poznámky
Ve Spárech Života ×
Nikdo V Nesnázích ×
Poezie Pro Nikoho ×
Přeložené Zájmové Skupiny Poznámky
Konec Smrti Hub ×
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License