Dickens

OSOBNÍ SLOŽKA


------
Jméno: K███████ P███████ / K████ P████

Krycí jméno: Dr. Dickens

Úroveň prověření: [VYMAZÁNO]

Povinnosti: Psycholog, chemik, příležitostný učitel, zplozenec pekelný

Oblast působení: Nejčastěji Oblast-04CS, ale cestuje po celé republice

------

Meh.gif

Dr. Dickens a jeho/její formy

------
Historie: Tento mladý člověk pocházející z malého ██████████ městečka někde ██ █████ ██████ měl docela složité dětství. Taková ta "popelka", jež neměla moc svobody, protože jeho rodiče pracující u ██████ mu prostě nic nedovolili. Nicméně i tohle "ošklivé káčátko“ vyrostlo ve… Velmi zajímavé stvoření.
Jako malý byl tento človíček v každodenním styku s SCP-130-CS, jelikož vyrůstal ve stejné vesnici, kde se toto SCP nachází.
Studoval střední pedagogickou školu, vysokou školu se zaměřením na chemii, následně psychologii a pedagogiku. Bohužel po těžké autonehodě skončil v nemocnici, kde ho našla Nadace.
Byl zázrak, že přežil, jelikož obě ruce od loktu dolů postrádali kůži a i svalstvo. Přesto s nimi stále mohl pohybovat a operovat, jakoby byly zcela v pořádku.
Dr.Dickens byl převezen a zadržen jako humanoidní anomálie.
Po plném zotavení byl podroben mnoha testům, kde prokázal téměř totožné schopnosti jako SCP-130-CS-1 co se pozastavení času týče.


------

Psychologický profil: Má osobnost diplomata. Je to extravertní, vizionářský, empatický a velmi opatrný člověk. Nezajímá se o čisté vzrušení a okamžitou zábavu, ale spíše si vychutnává sociální a emocionální vztahy, které vytváří s ostatními.
Má tendence vidět život jako velkou, složitou skládačku, v níž je spojeno všechno se vším. Dívá se na tuto skládačku z hlediska emocí, soucitu a mystiky a hledá hlubší význam. Sebeúcta tohoto bojovníka závisí na jeho schopnosti přicházet s originálními řešeními, a musí vědět, že má volnost.
Může snadno ztratit trpělivost nebo se stát sklíčeným, pokud bude chycen v nezábavné roli.
Na druhou stranu je perfektně schopen přecházet z role nadšeného, řízeného idealisty do role s entuziastickým svobodným duchem tak nečekaně, že to překvapí i jeho nejbližší přátele.------

Dodatečné poznámkyAgentka ██████: No já myslela, že mi jebne! Co tady k████ dělá!? Jak dlouho tady je?! Né, já končím! S tím tu nebudu!!

Kuchyňský personál: Takový… Milý člověk a zároveň parchant v jednom… Čas od času si stěžuje na kukuřici a nějaké drobnosti, ale jinak se k nám chová normálně.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License