Operace Galahad
hodnocení: +1+x
blank.png

Projekt Corbenic - Operace Galahad

Kol chrámu i krčmy, polem vpřed;

Můj odraz v řece je již v pláních dál,

Ztrmácen z cest, dlaně sevřené v pěst,

Dokud v nich nesevřu Svatý Grál.

Sir Galahad, Lord Alfred Tennyson

Přístupem k tomuto dokumentu potvrzujete, že patříte k Projektu Corbenic. Pokud nejste autorizovaný uživatel, okamžitě zavřete tuto složku, nebo budete terminováni memetickým činidlem Aššurbanipal-7.

projectcorbenic.jpg

Předmluva:

Toto je zpráva pro všechny členy nově sformované Mobilní Úderné Jednotky Omega-16, "Grail Knights".

Za prvé, gratuluji. Nebyli jste vybráni náhodou. Vaše schopnosti v boji zblízka, uvažování a vaše výdrž, kromě jiného, jsou výjmečné. Corbenic je velmi podivné místo ve kterém nebudete mít přístup k žádným pozemským zbraním a všechny nástroje si budete muset buď sami naljít, vytvořit, nebo se buete spoléhat na svoje vlastní tělo. Byli jste vybráni pro tuto misi, protože vaše těla jsou jedna z nejlepších pro průzkum a pokud to bude třeba, boj.

Vyvstává však otázka, zda je možné, aby jakýkoliv voják dokázal zdolat obtížný terén Corbenicu. Jedna z našich vědkyní se skrz dostala - o si povíme za chvíli - ale je důležité, aby Nadace porozuměla Corbenicu co možná nejlépe to půjde. Toto je velmi důležité jak pro Nadaci, tak pro celé lidstvo, z důvodů, které vám bohužel nemůžeme říct.

Jsem rád, že nikdo z vás zde nečetl dokumentaci SCP-2922. Snad nebudu muset připomínat, proč je důležité nečíst dokument určený pro úroveň prověření 5. Řeknu vám všechno, co budete potřebovat vědět a to, co Nadace ví, o extradimenzionální lokaci známé, jako Corbenic.

Nejdůležitější věcí na zapamatování je, že Corbenic je domovem nepřítele Nadace. My jí chytíme.

Budu vás pozorovat. Ať už to dopadne jakkoliv, my zabezpečujeme, my zadržujeme, my chráníme.

- Dr. Isaiah Henderson, ředitel Projektu Corbenic

Primární cíl: Nalézt a zadržet SCP-PC-001, zrádkyni Nadace, která používá SCP-PC-05, aby aktivně mařila Nadační operace a má znalosti potřebné k záchraně lidstva.

Sekundární cíl: Prozkoumat a získat informace o Corbenicu a jeho obsahu.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License