Dokumentace Rady O5
hodnocení: +5+x
blank.png

ZDRAVÍM TĚ, VÍTEJ, PŘÍTELI.

Nemusím snad zdůrazňovat, že tyto složky by sis neměl prohlížet. Ale já říkám: zkus to. Už jsi zašel dost daleko.

Některé z následujících informací jsou pravdivé. Některé jsou falešné, dokonce směšné. Někdy je to jasné, někdy ne. Někdy budu lhát. Na tom nezáleží. Ať už ti tu řeknu cokoliv, někdo, někde tomu věří. A víra je mocná.

Taky je možné, že Rada O5 vůbec neexistuje.

Černá Královna


OBSAH TÉTO DOKUMENTACE JE POUZE PRO PERSONÁL ÚROVNĚ >>$CHYBA<<** A VÝŠ

SYSTÉMOVÁ ZPRÁVA: OBJEVEN PRŮNIK ZABEZPEČENÍM. PROSÍME, OKAMŽITĚ SE ODHLASTE.


Rada O5. Velení O5. Dohlížeči. Pozorovatelé.

To jsou ti lidé, jež mají kompletní kontrolu nad Nadací.

Každý člen Rady O5 ví téměř vše co se dá vědět o Nadaci a jejích aktivitách. Znají všechna tajemství, která Nadace skrývá.

Většina zaměstnanců tráví celou kariéru bez toho, aby se s nimi setkala. Zaměstnanci s nižší Úrovní Prověření než 2 ani nevědí, že existují. Většina lidí mimo Nadaci o nich nikdy neslyšela, nebo si nemyslí, že jsou skuteční.

Téměř všichni se jich bojí. Když vejde člen O5 do místnosti, všichni si zašpiní kalhoty. To se stává, když máte neomezenou moc nad jednou z nejděsivějších organizací v historii.

Tato dokumentace vám ukáže kontradiktorní záznamy o každém z členů Rady O5.

Můj výzkum byl velmi rozsáhlý, ale samotná podstat mých nepřátel mi neumožňuje vědět která odpověď, pokud nějaká, je ta správná.

Možná existuje více jednotlivců se stejným číslem, pro každého člena rady O5. Možná desítky. Možná že jenom jeden. Možná, že jenom jedna ze zpráv je ta správná, nebo jsou všechny zprávy maskami jedné osoby, která se snaží zmást všechny kolem.

Možná že žádná z nich není správná. Konec této dokumentace ukazuje rozsáhlé zprávy, které popírají téměř všechny záznamy zde uvedené. To musíte posoudit sami.


ZPĚT K DOKUMENTACI ZAMĚSTNANCŮ A OSOB.


Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License