Nikdo ví
hodnocení: 0+x
blank.png

A kurva.

Jo, řekl bych, že jsi toho bastarda dostal. Víc zabít už nejde.

Dobře, uklidni se. Nestaneš se D-Class. Dýchej kluku.

Tak, tohle se stalo. Tys ho neshodil z budovy s odjištěnym granátem. Dělal jsi poctivě svou práci a poslouchal rozkazy, abys toho bastarda dostal živýho. Vedl sis dobře, dokud ho Nikdo nezabil.

No jo, očividně ho někdo zabil. Myslím Nikdo jako osobu. Nebo lidi. Nebo cokoli, to je fuk. Slyšel jsi o Nikom, ne?

Jo, přesně ten. Dělá mysteriózní hovna, pomáhá nám nebo nějak škodí a pak zmizí. On je ten, co to udělal, chápeš?

Ne, to není lhaní. No dobře, je to lež, co ti kryje prdel, což je v tomhle případě prakticky morální povinnost.

Hele, jsi novej, takže ti řeknu takový tajemství. Všichni chtějí, aby věci byly jednoduchý. Chtějí, aby svět dával smysl. Dokonce i ti nahoře. Jasně, oni vědí, že je svět ve sračkách, ale chtějí ho ve sračkách, kterým rozumí. Práce tam venku, na bojišti, je občas docela špinavá. Občas musíme dělat věci, co by nepochopili. A občas uděláme prostě chybu. Ti nahoře nechtějí přemýšlet nad takovýhlema prkotinama, když se stanou. My jsme jejich ruce a oči. My jdeme ven, napravíme problém za ně a co se jich týče, děláme to přesně tak, jak chtějí.

Třeba někdy budeš potřebovat pomoc z venku. My všichni známe ostatní lidi z GOC, MC&D, nebo z pekla, dokonce i z CI. Dohodnem se, když musíme, ale ti shora by tomu nerozuměli, a navíc by to všechno posrali. Nebo po nás chtějí zadržet něco, co změní naší krev v oheň pouhým pohledem a chtěj to zadržet živý a je jim pak úplně jedno, jak to máme asi udělat.

Děláme, co musíme. Snažíme se misí projít. Někdy to znamená, že musíme udělat to, co se jim nelíbí a někdy tím snižujeme naše ztráty. A pak, když podáváš hlášení, musíš to podat tak, aby se to těm nahoře líbilo. To je právě ta chvíle, kdy se ukáže Nikdo.

Všichni ví, že Nikdo dělá sračky, který nedávaj smysl. Někdy pomůže, někdy nám dá informace, pracuje s námi. Někdy se ukáže a všechno posere. Ti nahoře chápou věci ohledně Nikdo. Nemají ho rádi, ale akceptují jeho existenci a není tu nic moc, co by s tim mohli dělat. Takže, když píšeme hlášení, nikdo se nehodí na vyjasňování nejasností tak jako Nikdo. konec konců jsme misi splnili, jak nejlépe můžeme a ti shora dostanou příběh, co se dá skousnout.

Takže, chlapče, ty jsi to neudělal. Pokusil ses ten skip dostat živej, dokud ti Nikdo neskočil do cesty. Řekl pár mysteriózních sraček, to domyslím já a zmizel dřív, než jsme ho mohli zastavit. Možná skočil ze střechy. Přece jenom on dělá takovýhle sračky. Jinak by to nebyl Nikdo.

Je skutečnej? Nemám tucha, chlapče. Zeptej se ho někdy sám.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License