Herman Fuller uvádí: Mořská Nymfa Nixie
hodnocení: 0+x
blank.png


Mořská Nymfa Nixie

Spatřete

Naši

Slastnou

Sirénu

Přímo

Z moře!



Stvoření

Tak

Nádhrené

Jako

Je

Nebezpečné!

Pohleďte v hrůze na tuto dívku z hlubin! Zhypnotizuje vás svým zpěvem, uchvátí vás svými dovednostmi ve vodě a svede vás svými čarodějnými lstmi!

Jen se nedostaňte moc blízko, jinak vás stáhne do hlubin, jako to už udělala s mnoha nebohými mořeplavci!

JEN JEDEN DEN
V 1 hodinu odpoledne, tento pátek, na lunaparku v okrese Douglas.
Jedno představení, jedna šance! Všichni jsou zváni!

Následuje výňatek z díla zvaného Zrozený pro Cirkus: Menažerie zrůd Hermana Fullera. Identita vydavatele ani autora zatím nebyla určena a vytrhané stránky byly nalezeny vložené v knihách o cirkusech po celém světě. Osoba nebo osoby zodpovědné za tento jev jsou neznámé.

Mořská Nymfa Nixie

To the Circus Born

Moje sestry a já jsme mořské panny. Ani nymfy, ani sirény, ani nic podobného; Mořské panny! Někdy když vidím posedlost tohohle Cirkusu aliterací, nejradši bych -

Omlouvám se, to jsem v sobě už nějakou dobu dusila. Jak jsem říkala, po tom co jsme s mými sestrami odešly z domova, rozhodly jsme se zamřit na Přízračné Ostrovy, Nexus v Karibiku. Teplé moře, spousta ryb k jídlu a mohli jsme se opalovat, aniž by nás Essie P odtáhla pryč.

Nikdy jsme nezamýšlely stát se turistickou atrakcí, ale evidentně se lidi můžou zbláznit, když vidí mořské panny. Začaly vyplouvat malé turistické lodě, čistě za účelem nějaké mořské panny spatřit. Ze začátku jsme je ignorovaly a prostě si žily život jakoby nic; lovily jsme, hrály si ve vodě, chodily na mělčinu se ohřát, zpívaly jsme, nebo jsme si upravovaly vlasy na zabití času.

Prostě stereotypní věci mořských pan, což je hádám důvod, proč to lidi tak milovali. Tleskali, povzbuzovali nás a někdy nám házeli dárky. Stejně jako jistá Disneyovská princezna, moje sestry a já jsme měly trochu fetiš na exotické lidské věci, takže jsme si řekli, že vymyslíme reálné představení, abychom zvýšily naše příjmy. Vytvořily jsme si choreografii, sladily jsme si zpěvy, a dokonce jsme přiměly lodě dát nám k představení kruhy a další věci.

Na vrcholu naší popularity začaly lodě nabízet kurzy plavaní s mořskými pannami. Byla to docela zábava poznat lidi zblízka. Nejradši jsem měla malé holčičky, byly vždycky tak nadšené, že můžou vidět skutečnou mořskou pannu. Bohužel, tehdy začaly potíže.

Jak si asi umíte představit, s tím jak jsme s mými sestrami přirozeně úchvatné s námi muži často flirtovali. Jelikož nám voda dávala značnou výhodu, braly jsme to v dobrém, flirtovaly nazpět a trochu je škádlily. Ale jednou zašel jeden chlápek s Eleve trochu moc daleko, takže ho lehce stáhla pod vodu a předstírala, že ho topí.

To nedopadlo moc dobře. Vlastně to způsobilo docela velkou paniku. Ukončili kurzy plavání s mořskými pannami a počet lidí, kteří se na nás chodívali dívat značně klesl.

Byly jsme zničené. Tu pozornost a všechno co s ní přicházelo jsme si skutečně užívaly. Všechno, co jsme chtěly bylo, aby věci byly zase tak jako dřív.

Tehdy se ukázal Manny.

Asi jsme anomální komunitou otřásly víc, než jsme myslely, když se ukázal někdo od Hermana Fullera, aby nám nabídl místo. Manny byl i ochotný dát nám vlastní stan - říkal, že to dřív používali na atrakci 'Srdce Oceánu' - a uvést nás jako speciální atrakci. Dělaly bychom naplánovaná představení a v mezičase by nás lidi prostě mohli pozorovat. Měly jsme dovolené s nimi i mluvit.

Ze začátku jsme ohledně života v nádrži nebyly úplně nadšené, ale pak nás Manny nechal se na ni podívat. Klauni ji složili tak, aby byla zevnitř větší. Byla tam spousta místa na plavání a navíc jsme dostaly útes, jeskyni, místo na opalování a hlavně tam nebyli žádní žraloci.

Rozhodly jsme se, že být zamčené je adekvátní cena za to, být znovu hvězdami. Přijaly jsme nabídku Cirkusu a teď se na nás chodí dívat davy desetkrát větší, než ty na lodích. Dokonce jsem dostala představení s Velkou Špičkou a to, že je Eleve trochu drsná se svými obdivovateli, je teď prospěšné pro podnikání. A nejlepší je, že každý den vidím malé holčičky jak na mě užasle zírají.

O tom je celý Cirkus, nechat lidi nahlédnout za Závoj a ukázat jim reálnou magii. Je to zkušenost, která s vámi zůstane navždy a jsem hrdá, že můžu být její součástí.

191

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License