Instalační návod Andersonovy Robotiky: Váš Nový Mechanický Exoskeleton Série Buteo!
hodnocení: +4+x
blank.png

Děkujeme vám za nákup Mechanického Exoskeletonu série Buteo!

Instalací, používáním a bezpečnostní vás provede náš opeřený přítel: Sokol Finn!


finn_friendly_right.png

Ahoj!

Já jsem Sokol Finn, váš opeřený přítel z Andersonovy Robotiky!

Jsem tu, abych vás naučil používat váš nový Mechanický Exoskeleton série Buteo!

Vzhledem k tomu, že stáří je stále rostoucím problémem, správně jste se rozhodli přejít na tělo, ve kterém budete mladí, silní a zdraví navždy!

finn_sunglasses_right.png

Funkce!

{$small-text}

Náš produkt má celou řadu funkcí, které vám poskytnou pocit skutečného těla a bezpečnost téměř nezničitelného exo-obleku!

Přizpůsobitelný Vzhled

Díky našemu společnému úsilí s Prométhevými Laboratořemi bude materiál, ze kterého budete sestaveni, vypadat jako skutečný!

Ve svém novém těle zažijete opravdové pohodlí a budete schopni být tím, kým chcete být; změňte o vás jakoukoli věc, kdykoliv chcete! Například se nebudete muset starat o stříhání vlasů, protože si můžete jednoduše přát aby vaše vlasy vyrostly, a oni vyrostou! Můžou být až tři stopy dlouhé, anebo tak krátké, až jste plešatí; prostě myslete na účes, který chcete, a Mechanický Exoskeleton série Buteo vám prodlouží nebo ostříhá vlasy!

Zahrnuty jsou i další přizpůsobení, jako je barva očí, výška, postava a dokonce i pohlaví, pokud budete chtít!1

Zesílené brnění

Vytvoření schránky, kterou by bylo snadé zničit nebo poničit, by samozřejmě porazilo smysl žití v robotickém těle. Aby se tomu zabránilo, brnění bylo vylepšeno tak, aby bylo velmi odolné nejen vůči opotřebení každodenního života, ale i extrémnějším situacím!
Chtěli jste někdy zkusit skydiving? Tento exoskeleton dokáže přežít pád z 4 500 metrů, takže se o padák nemusíte starat! Dokonce má i regulátory teploty, takže si můžete užít výlet k vulkánům na Hawaii, nebo do zmrzlých krajů Antarktidy.

Umožní vám dělat cokoli chcete, beze strachu!

Realistický Cit

Chodit kolem a necítit nic rozhodně není způsob, jakým by jste chtěli žít po zbytek svého života. Proto jsme přidali funkce, díky kterým se budete opravdu cítit jako člověk!

Všechny pocity fungují a mohou být zapnuty nebo vypnuty pro určité části těla pomocí diskrétních přepínačů! Vidění může být zvětšeno, vůně a chutě mohou být vylepšeny, zvuky mohou být jasnější a můžete jen zapomenout na to, jak citlivý můžete udělat váš pocit doteku!2

A na konec věc, kterou si přeje každý: spánková funkce! Jakmile aktivujete specifický kód vašeho exoskeletonu, můžete usnout na tak dlouho, jak chcete! Je tu dokonce možnost nechat se probudit z pozice někoho jiného, v případě že potřebujete přestat být líný a udělat něco se svým životem!

Adaptivní Oxidátor

Aby toho nebylo dost, s tímto produktem se nemusíte starat o dýchání, jezení, nebo jakýkoliv jiný druh "doplňování"! Tento exoskeleton dokáže absorbovat oxid uhličitý z atmosféry a udržovat tak váš mozek zdravý. Zabraňuje se tak ztrátě paměti, typické pro starší jednice bez exoskeletonu! Kruci, umí dokonce získávat kyslík z vody, což umožňuje příjemnou procházku po mořském dně. Možnosti jsou nekonečné!

finn_shock_left.png

Instalace!

Tady dávejte pozor!

Naštěstí se o instalaci tohoto produktu nemusíte starat. Mechanické Exoskeletony série Buteo jsou vyráběny na míru pro každého zákazníka a jsou prováděny pečlivé chirurgické operace za účelem instalace vašeho mozku do nového systému! Budete však muset projít řadou testů, abyste se ujistili, že nedošlo k chybě v operaci nebo v konstrukci výrobku.

Test Vidění

Jeden z prvních pocitů, které po instalaci do Mechanického Exoskeletonu série Buteo pocítíte, je zrak. Pokud jste při vědomí a nevidíte, upozorněte svého lékaře, že došlo k závadě při operaci nebo konstrukci produktu. Tento test je nutný, protože zrak je jednou z nejžádanějších věcí, kterou lidé ve svém novém těle chtějí, neboť jakmile doáhnete 100 let, váš originální je téměř k ničemu!

Test Pohybu

Pokud z nějakého důvodu nejste schopni pohnout jistou částí svého těla, zůstaňte v klidu a pokuste se soustředit na pohyb této konkrétní části. Některé části těla mohou tento proces vyžadovat, protože adaptace z organických na mechanické svaly může vyžadovat „skokový start“. Pokud problém přetrvává i nadále, upozorněte prosím svého lékaře. I když se vaše tělo pohybuje dobře, testujte vaše končetiny pravidelně každé dva měsíce, abyste se ujistili, že není třeba provést opravy nebo výměny.

Test Mluvení

Dříve, než se pokusíte formovat věty, pokuste říct pár jednoduchých zvuků. Přes samohlásky se postupně propracujte k jednoduchým slovům, aby jste se seznámili s procesem. Pokud nemůžete rozeznat zvuky vycházející z vašich úst jako slova, upozorněte svého lékaře, protože během operace došlo k chybě rozpoznávání jazyka. Tento test není nutný u lidí, kteří se narodili němí, protože učit se mluvit bez překážek trvá více času, komunikace je však pro většinu ostatních lidí klíčová!

Test Cítění

Mimo vidění budete muset otestovat i funkčnost slyšení, doteku, čichu a chutě. Pokuste se vaším novým tělem rozpoznat různé pocity. Pokud se některý z nich zdá slabý nebo neexistující, může to být způsobeno tím, že je síla pocitů na nízkém nastavení. Pokud problém přetrvá i po zvýšení nastavení citlivosti, prosíme upozorněte svého doktora. Tento test je obvzláště důležitý pro ty, co si objednali citlivost cítění na míru, jako například zlepšený zrak nebo slyšení.

finn_sunglasses_left.png

Správné Používání!

{$small-text}

Po dokončení základních testů je na čase se dozvědět něco o používání vašeho nového těla! Tato část je nejjednodušší, ale stejně potřebuje trochu vysvětlování.

Jednoduše, žijte svůj život! Prvních pár měsíců buďte opatrní, nezkoušejte hned skákat z letadla, chodit po vodním dně nebo rapidně měnit svůj vzhled. Dávejte si pozor na chyby, které se neukázaly při úvodním testování, nebo v tom nejhorším případě na části, které je třeba vyměnit. Pro náhradní součástku kontaktujte svého doktora, protože žít bez ruky nebo nohy by mohlo být nepříjemné, vzhledem k tomu že toto nové tělo má být vylepšením vašeho předešlého života.

Jakmile jste se svým tělem seznámeni, můžete začít dělat trochu extrémnější věci!3 Tohle je chvíle, kdy se můžete stát kaskadérem, statečným průzkumníkem, nebo žít klidným životem, jako dříve!

Váš nový život je jen na vás, a s Mechanickým Exoskeletonem série Buteo bude lehčí, než kdy dříve!

finn_threat_left.png

Varování!

Následující seznam je seznam činností, které máte ve svém novém obleku zakázáno dělat. Prosíme pročtěte a následujte tento seznam.

Neopouštějte Zemi.

Mechanický Exoskeleton série Buteo není momentálně stavěný na vesmírné cestování, neboť je produkt v nízké gravitaci náchylný k rozpadání.

Nevystavujte exoskeleton hazardním materiálům.

Nevystavujte exoskeleton hazardním materiálům po zvýšenou dobu bez adekvátního vybavení. Při vystavení po dostatečně dlouhou dobu mohou jisté korozivní nebo extrémně horké materiály nenávratně poškodit mechanické nervové zakončení. Pokud je to nutné, s uvedenými materiály zacházejte velmi opatrně a se správnými pomůckami.

Nevyndavejte svůj mozek z exoskeletonu.

Chirurgický proces instalace mozku do exoskeletonu způsobí, že mozek nebude funkční, pokud bude odstraněn. Mozek také nemůže být znovu nainstalován do exoskeletu nebo nového těla.

Neprovádějte aktivity, které přesahují váš stanovený limit dopaminu.

Neprodukujte množství dopaminu, které přesahuje váš limit stanovený doktorem. Dopamin a jiné podobné hormony ruší spojení mezi Mechanickým Exoskeletonem série Buteo a mozkem. Vyhněte se aktivitám, které mohou vyústit k zvýšené produkci dopaminu. Tyto aktivity zahrnují jezení obzláště dobrého jídla, poslouchání hlasité hudby nebo rekreační používání drog.4 Pokud pocítíte známky netečnosti nebo potíže s vnímáním pocitů při aktivitě kterou si užíváte, prosíme tuto aktivitu ukončete.

Nemějte orgasmus.

Ať už indukován vámi nebo partnerem, orgasmus je jedním z nejčastějších případů překročení dopaminového limitu Mechanického Exoskeletonu série Buteo. Pokud váš lékař tuto aktivitu výslovně nepovolí, sexuální styk nebo masturbace je extrémně nebezpečná. Pokud si přejete mít děti, prosíme ujistěte se, že si před zákrokem uložíte dostatečný počet vajíček nebo spermií.

Pokud bude některé z těchto varování ignorováno, Andersonova Robotika nenese zodpovědnost za žádné nenapravitelné poškození exoskeletonu

finn_friendly_left.png

Poslední Slovo!

S tím vším v halvě si užívejte vašeho produktu a nového života! Andersonova Robotika vám děkuje za vaší koupi! Já jsem byl Sokol Finn, a doufám, že budete mít lepší budoucnost, dnes!

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License