Nekropotence
hodnocení: 0+x
blank.png
mount.jpg

Přehled:

Afghánistán, 1986. Sověti vedou krutou a nelítostnou válku. Tanky a zátarasy lemují dálnice a města jsou pod jejich kontrolou prostřednictvím KhAD - tajné policie loutkové vlády. Na letištích v Uzbekistánu se flotily MiGů připravují na bombardovací přelety nad vysočinou, připraveny definitivně zlikvidovat nepřítele.

Podle všech měřítek měli vyhrát už před pěti lety.

garrison.jpg

Na druhou stranu mudžáhidé se nedají tak snadno porazit. Část místních sil se konsolidovala ve skalách pohoří Baba, sto kilometrů západně od Kábulu. Je sice odlehlý, ale nachází se v ideální nadmořské výšce, která umožňuje přerušit "vzdušný koridor" Sovětů do hlavního města a odepřít jim vzdušnou převahu, o kterou tak usilovně bojují. A zatímco Američané slíbili Stingery, milice má něco lepšího: fakíra s ohněm v očích a boží silou v zádech, který má jednou provždy zvrátit průběh války.

invasion.png

Nadace, redukovaná na roztroušené buňky, uvězněná za nepřátelskými liniemi, se zoufale snaží získat jakoukoli šanci na zajištění úniku. Když jim tedy agent 388. Speciální nabízí bezpečný průchod, nemohou nesouhlasit. Má to jen jeden háček: překazit mudžáhidům jejich nový prostředek do Péšávaru, do rukou 388. A někteří z Nadace nejsou příliš ochotni na tuto hru přistoupit..


Záznamy:


1. Preludium - Autorem minminminmin

Některé dokumenty jsou zachyceny v Kábulu.

2. Všude, NY - Autorem TaffetaTaffeta

Rituální mág Nadace a osobní strážce Dozorce se spiknou, aby ukončili psychickou válku dříve, než začne.

3. Špička kopí - Autorem minminminmin

Pestrý tým agentů se utábořil v kopcích. Netuší, co je čeká.

4. Mile High Klub - Autorem A Random DayA Random Day

Nadace provádí složitý plán. Vše se zvrtne.


Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License