Mlékiáš

hodnocení: +8+x
blank.png

Černá Královna Zima, otevírám složku.

Černá Královna Sommelier, vaše oblíbená recenzentka kulinářského umění napříč multivesmírem!

Pokud to Paní dovolí, Apoštolka bude svědkem. Činím tak, protože Ona si nezaslouží, aby byl Její odkaz pošpiněn.

Děkuji ti, že jsi se připojila, Apoštolko. Chápu, že je to pro tebe všechno nové.

Mé oči již uzřely podivnější věci.


Základy

Existuje vana, sprcha, umyvadlo, fontána nebo veřejný bazén, a je plný mléka namísto vody. To mléko je vždy anomálně uchováno v dobrém stavu. Je v něm stín, o kterém jsme si docela jisté, že patří Ježíši Nazareně Občas se nenarodí v Nazaretu Tak tedy Pomazané Všichni víme, o kom mluvíme.

Stín způsobuje silné emoce, téměř vždy strach u těch, jež ho vidí, a jediný způsob, jak se toho zbavit, je opláchnout se. Myslíme si, že toto je primární anomálie, ale je tu ještě sekundární manifestace, při níž je Ježíš více asociován s mlékem, než je normální. Ty manifestované emoce mají mnohem větší rozsah než jenom strach nebo vinu a přenosný vektor může být víc než jenom stín. Často je to něco poživatelného! Hledejte modrozelenou barvu v katalogu níže pro nějaká doporučení!

Předpokládáte, pochopitelně, že je nepřirozené, aby učení Pomazané bylo spojeno s mlékem. Ano, máš pravdu. Už jsem se několikrát musela přidat k různým mléčným náboženstvím pro některé recenze a jestli se chcete dozvědět více Prosím, neodbíhejte od tématu.

Předpoklady

  • Křesťanství nebo blízký ekvivalent.
  • Tolerance laktózy u alespoň 25% lidské populace.
  • Tekoucí voda? Možná pro manifestace jako vany, sprchy nebo fontány, ale Apoštolčina časová osa má sotva akvadukty.

Soustředí se to kolem umývání, ale má to podivnou vlastnost toho, že se mléko objevuje na místech, kde by obvykle nebylo, alespoň co se týče Krista Nemám příliš znalostí toho, co je správné podle spisů širšího multivesmíru. To se naučíš.

Ale Sommelier na něco kápla. Nemáme nejmenší ponětí jestli tu jde o přirozenou část multiverzální evoluce, nebo jestli něco zvenčí infikuje křesťanství myšlenkou mléka.

Využití

Čerstvé mléko! Velebná připomínka toho, co obětovala.

A když by bylo nejhůř, může to být užitečné vězení, pokud byste potřebovali chytit zosobněný hřích. To je asi tak všechno. Možná, když najdete manifestaci, která má specifický emoční efekt?

Našla jsem limburger, který mi dal pocit euforie. I tak hrozně smrděl. To si zapíšu. Mohlo by z toho být dobré jídlo poslední naděje. Už jsi někdy cítila jak moc limburger smrdí?

Ale vážně, není to konzistentní vězení. Jen se podívejme na pár příkladů. Polovina z nich je k ničemu na zadržení hříchů. Ale skoro vždycky je to skoro nekonečná zásoba mléka nebo sýru. Takže, jestli se někdo z vás kamarádíčkuje s nějakým Chazem Ambrosem, zavolejte mi.

Slabiny

Způsobení apokalypsy to většinou zařídí. Nepřeháníš to trochu? A proč bys vůbec chtěla něco takového? Kristus se navrátí, jakmile se objeví Antikrist. Okej, klidni to svoje náboženství, už je to 2000 let a Ježíš se pro nás ještě pořád nevrátil.

Prostě tu vanu rozbij A vyhodit všechno to mlíko? Je to nekonečný jídlo!

Kromě toho si vemte ručník pro případ, že se budete muset smočit, abyste neutralizovali ten strach. Nebo si sežeňte memetický očkování. Ale to není zábava.

A co manifestace, které nejsou hygienické vybavení? Žádná z těchhle věcí není úplně odolná, ale apokalypsa by měla vždycky fungovat.


Instance: Časová Osa K-173

Nejbližší analogová věc je vířivka plná mlíka, kterou si O5-2 nechává ve svém osobním obydlí. Rouhání. Kacířství. Postarám se o to, aby Nadace kdo je v téhle časové ose O5-2? Není to veřejná informace, ale myslím, že je to verze Sophii Lightové. Ou. Nuže dobrá.

Myslím, že tuhle variantu ochutnávat nebudu. Nejsem fanynka koupacího mléka členky Rady O5. Nejsme náhodou intolerantní na laktózu? Laktózové pilulky, bejby. Nikdy bez nich nevycházím ven.

Instance: Časová Osa B-891

Nejsem si jistá, jestli se tohle počítá, ale řekla jsem si, že to sem stejně hodím, protože je to tak bizarní: Turínské plátno je takovej ten hadr ve kterým zraje sýr. Má tolik otázek. Při svém studiu a své námaze objevit stopy, jež Krista možná rozptýlila napříč časem po svém skonu, jsem objevila mnoho zmínek o tomto Turínském plátně. Nejde většinou o podvrh? Moji Kristu nepohřbili v plátně. To záleží na vesmíru. Základní humové hodnoty, akivové úrovně a swannovy konstanty hrají svou roli.

Myslím, že v tomhle vesmíru to bylo skutečné. Objevil ho jeden sýrař ve 14. století a dělal se z něj v Turíně sýr dalších 700 let. A je to vážně dobrý sýr, co má nějaké ty anomální vlastnosti, chutná jako nostalgie po středověku, takže jako daleká budoucnost pro Apoštolku. 6.5/10, možná až trochu moc infekční konzervatismus.

Není helénské slovo pro sýr "turin"? Je to "τυρίν" v byzantské řečtině, ale to musí být náhoda.

Měly byste být více unešené tím, že zvládli používat ten stejný kus hadru po 700 let. Hadry tak dlouho většinou nevydrží.

Instance: Časová Osa B-922

Víte co je to Cristo Redentor? Ta brazilská socha Ježíše? V téhle časové ose pláče mléko. Anomální umění? Nejsem si jistá, ale prodávají koláč vyrobený z něj. Kriminalita se snížila o 90% od doby, kdy s tím začali. Nadace? Pokusila se tu sochu nahradit, ale ta nová taky začala brečet mlíko, takže teď pracují na desinformační kampani.

Tohle je hereze. Pokrytectví hodné farizejů a Klidni cecky- Řekla bych, že Ježíš by byl v pohodě s nakrmením chudých. Udělali z toho celou atrakci, víš? To už je přijatelnější. Má v tom prsty Charita Manny? Jop - nezpůsobili sice ty slzy, ale jsou jednou z organizací, co to mléko používá.

Paní by byla potěšena. Eh, 5/10. Chutnalo to jako "lidový opiát".

Instance: Časová Osa X-333

Tohle byl můj domov. Naše způsoby jsou archaické a naše technologie prastará dle vašich standardů. Přibližně 2000 let pozadu za ostatními časovými osami. Ano. Znala jsem Sophii, Nazarenu samotnou. Byla jsem jednou z Jejích prvních dvanácti apoštolů a uctila jsem ji svým vybraným jménem. Proč je Sophia Lightová tak často Ježíš? Sama se na to snažím přijít. Polovinu času za to může retrokauzální pravděpodobnostní kolaps ale Přestaňte s tou neúctou. Je svatá. jasně. Promiň.

Mým srdcem a zrakem tvrdím, že Nazarenin přístup k mléku zkrátka byl stejně přirozený jako Její učení či Její zázraky. Nebylo tomu, dokud jsem neopustila svůj svět po smrti svého otce, když Povstání Keltů, ti divocí muži z Hibernie, jež jednají bez účelu a důvodu, zaútočili, když jsme přednášeli Slovo pevnosti Římské Okultní Koalice. Pokaždé, když už si myslím, že jsem viděla všechno. Jaké bylo jídlo u vás doma? Mizerné. Sůl měla cenu vlastní váhy ve zlatě.

A mléko?

Byl to nápoj nejbližší Sophiiným prsům. …To je vše?

Nedá se s ničím srovnat. Nazareny vašich časových os možná také měly mléko v oblibě a možná byl tento fakt ztracen po dvou tisících let, jež následovaly. Dobrá. To je možné.

Nemáš nějaké další detaily? Co kázání na hoře? Co s ním? Co jim dala sníst? Ryby a chléb, jako ve všech světech, které znám. Jaký chléb?…Mléčný chléb. A čím umyla nohy Maří Magdaléně? Mlékem. Na co měnila vodu?

Na víno.

…Radši půjdeme dál.

Instance: Časová Osa J-3505

U tohohle můžeme být naštvané všechny. Ta vana je ve vlastnictví Marshalla, Cartera, & Darka. Používají ji jako zdroj mléka a společně s jednou časovou anomálií vytvářejí 2000 let starý sýr. Počkat, já myslela, že to mléko je anomálně udržované v dobrém stavu. Jenom dokud je v té vaně, aspoň v tomhle vesmíru. Rouhání. Kacířství. V rukou směnárníků. Je to ještě horší. Když sníte bibli, přivoláte hladového Krista. Sklízejí jeho krev a přeměňují ji na víno pomocí nějakých prokletých lahví s vínem. Vyzkoušela jsem obojí, když jsem kdysi bývala naštvaná na tátu, a chutnají jako plivnutí do tváře Boha, 8.5/10, doporučuji.

Proto naše spasitelka zuří. Proto trpěla na kříži a přesto, i ve vašem čase, o tolik let později od spasení, si stále chamtiví a děsiví muži vybírají cestu hříchu. Ona pro ně vytrpěla takové ponížení a oni i tak pojídají Její tělo a pijí Její krev. Apoštolko, chápu, co se snažíš říct, ale A vědět, že někdo, kdo se mnou sdílí tvář a jméno, život, který mohl být můj, kdybych šla po jiné cestě, někdo takový se opovažuje zapojit se do takové hereze Myslela jsem, že Ježíšovi nevadí eucharistie! Jestli je chléb Její tělo a víno Její krev, tak co má potom být Její mléko!?! Proč to prostě nemůže být její mléko?

Raději to ukončíme. Fuj.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License