Poznejte Zaměstnance

Níže můžete najít seznam aktivních zaměstnanců, spolu s jejich zaměřením a různými zajímavostmi.


Aidam7Aidam7: Učedník lokálního indického tech-supportu. Pokud neprokrastinuje tak překládá nebo píše. (Většinou prokrastinuje). Někdy se pokouší udělat v C# něco komplexnějšího než kalkulačku; neúspěšně. Preferuje palačinky s lísko-oříškovou pomazánkou na rozdíl od jahodové marmelády.

DrCheemsDrCheems: Prokletý básník tvořící své dílo v PHP, překladatel všelijakých abstraktních kravin, které vám způsobí existenční krizi, weeb a certifikovaný shitposter. Tuhle novinku v O5 nejde nemilovat! Pokud překousnete jeho vtipné poznámky v nevtipných chvílích a lásku k palačinkám se špenátem, možná vám i pomůže s realizací té příšernosti, která vás napadla včera ve sprše… Probereme to nad šálkem alkoholické horké čokolády.

H3G1H3G1: Pokud zrovna nevytváří komplexní spleť návodů, které dělají ze zubožených uživatelů idioty, nebo se nevozí po nezkušených, zmatených překladatelích, pravděpodobně někde židluje s blbostmi, které jsou zcela k ničemu. Má jistou averzi k židlím a pokud nemusí, nesedí na nich. Nechápe odpor k předem vyhřátým záchodovým prkénkům (obzvláště na veřejných záchodcích) a pojídá mražená vajíčka zásadně se slupkou.

LilyFoxyLu LilyFoxyLu : Hobit České větve Nadace, věčně zalezlý ve své skrýší s hromadou papírů na korekci. Většinu času ji naleznete v archivech, studující bájnou nadační terminologii nebo magii českého pravopisu, aby tyto vědomosti mohla aplikovat při své práci korektora. Většinu času je přívětivé stvoření, ovšem nikdo ji nechce potkat ve špatném rozpoložení, poněvadž se také může stát, že ji jednoho krásného dne najdete někde za rohem, jak mlátí ostatní zaměstnance srolovanou kopií jejich článků kvůli hrubkám.

ModularModular: "Slož naději v Hospodina, drž se jeho cesty, povýší tě a obdržíš zemi."(Žl 37,34) Modular je technik stránky (dost pitomý, podotýkám), pokročilejší překladatel (hele, já to mám fakt v malíku!) a hodně neaktivní spisovatel. Miluje popkulturu, kytaru a komunikaci s komunitou! Pokud zrovna neplánuje komplikovaný způsob, jak ukončit svůj život. Oh, well. Do Rady mu trvalo se dostat několik let, ale nakonec to zvládl! Myslím, že jo. Alespoň fyzicky. STŘIH!

Steven ChorosSteven Choros: Jediný přeživší zástupce druhu Polyporus ███████ a tutíž kriticky ohrožený. Jakožto kritik se živí nadějemi a sny wannabe spisovatelů, v chudším ročním období se spokojí i s živinami získávanými při korektůře článků. Jeho překladatelské schopnosti jsou sice poměrně vysoké, avšak většinu své energie vynakládá pro psaní rozměrných článků, na které láká [VYMAZÁNO]. Byl několikrát pozorován při výkonu moderátorské funkce. Rozmnožuje se hermafroditně. Jedlý. Chráněný.

UtylikeUtylike: Hlavní administrátor a vášnivý ničitel čtvrtých stěn s vyšším počtem přeložených stránek než mistr Yoda, možná proto, že má rozdvojenou osobnost, nebo proto, že mu pomáhají jeho znuděná já z alternativních vesmírů. Nebo možná prostě kašle na všechno v životě, protože překládání příběhu o 150 tisících slovech je větší zábava, než jeho každodenní rutina. Kdo ví? On ne.


Bývalí zaměstnanci

AtlasCZAtlasCZ, chamikchamik, HajgrandoHajgrando, HawkeyeVoleHawkeyeVole, SenteraiSenterai, raichu00raichu00


Jak nás kontaktovat?

Všichni zaměstnanci jsou aktivní na našem Discordu, takže pokud máte problém, potřebujete poradit, nebo si chcete jen tak pokecat, neváhejte se připojit.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License