Seznam Anomálních Kachniček
hodnocení: +2+x
blank.png

Poznámka: Po incidentu F-19 ██ a objevení SCP-1356 Výzkumný Sektor-09 začal s výzkumem anomálií, které kvůli incidentu vznikly. Výzkum pokračuje i nadále, neboť vznikají další anomálie. V tomto dokumentu jsou zahrnuty položky s výjimečnými vlastnostmi nebo ničivým potenciálem. Jejich výzkum není nadále nutný.

Není-li uvedeno jinak, vliv položek na testovací subjekty se projeví pouze při fyzickém kontaktu. Stav "chybí" obvykle znamená, že daná položka je v osobním vlastnictví. Nově objevené položky by měli být následně zaznamenány náležitým způsobem.


Popis Kachničky: Objekt vypadá jako malá gumová kachnička zabalená v prostěradle, napodobujíc tím nejjednodušší Halloweenský kostým ducha. Čas od času objekt vzlétne a vznáší se 7 centimetrů nad povrchem, na kterém ležel.
Poznámka: Pokusy zatížit objekt byly neúspěšné. Objekt prochází pevnou hmotou.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: Objekt se zdá být gumová kachnička se zbarvením běžné Hallowenské sladkosti. Testovací subjekty v těsné blízkosti kachničky trpí silnou potřebou ji ochutnat.
Poznámka: Chuť byla popsána jako “zklamání”.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: Položka vypadá jako kachnička držící malý saxofon. Ten občas “hraje” v náhodných intervalech. Zahraje vždy jeden dlouhý samostatný tón a následně celou sérii nemelodických tónů.
Poznámka: Zvuky, které kachnička vydává, jsou výrazně ostřejší a pronikavější než u běžného saxofonu.
Status: Zničeno


Popis Kachničky: Zdá se, že položka přesvědčí kohokoli, kdo ji drží, že je vyrobena z čistého zlata a ignorují zjevný fakt, že kachnička je pouze pomalovaná zlatou barvou. Testy materiálu, ze kterého je kachnička složená byly neprůkazné.
Poznámka: Podívejte se na Záznam o Incidentu M████-4
Status: Zničeno


Popis Kachničky: Běžná kachnička navíc s huňatou zelenou čepičkou na hlavě. Po uchopení kachnička způsobí, že subjekt vidí na každém živém organismu huňatou zelenou čepičku.
Poznámka: Efekt se projevuje na lidech, hmyzu, zvířatech, známých i neznámých druhů, organických SCP, několika druhů rostlin a hub.
Status: Chybí


Popis Kachničky: Objekt ve tvaru kachničky, navíc pokrytý mnoha srdíčky. Zdá se, že ovlivňuje romantické pocity lidského testovacího subjektu. Subjekt bude přesvědčen, že kachnička je “kouzlo lásky”, a přetrvává v této víře bez ohledu na důkazy o opaku.
Poznámka: Zvažuje se žádost o zařazení položky jako kognitohazardu. Požadavky na výzkum by měly být potvrzeny vedením.
Status: Chybí Uskladněno


Popis Kachničky: Vypadá stejně jako normální kachnička. Avšak, pokud je ponechána v místnosti bez dozoru, objeví se na jiném místě, než byla původně.
Poznámka: Objevilo se několik hlášení, že blízkost objektu způsobuje nervozitu. Díky tomu mohou být provedeny hloubkové studie. Pozice položky by měla být monitorována.
Status: Chybí


Popis Kachničky: Léčivé, nebo bolest tlumící vlastnosti položky nebyly dosud klinicky potvrzeny. Nicméně, pokud testovaná osoba drží položku v ruce, tak náhle zjistí, že jsou všechna zranění této osoby ať vážná či lehká ošetřená odpovídajícím množstvím obvazů.
Poznámka: Položka je k dispozici celému personálu, za předpokladu, že bude následně vrácena do lékárničky.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: Navzdory delšímu vystavení slunečnímu světlu a mořské vodě, kachnička vydává silnou vůni, která je popisována jako “umělé borůvky”. Kompozice z PVC neobsahuje chemickou látku, která by mohla vytvářet vůni.
Poznámka: Podle hlášení personálu, blízkost objektu výrazně ovlivňuje chuť jídla a nápojů.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: Objekt je lehce vybledlý kvůli vystavení slunečnímu záření. Stále jsou však patrné černobíle pruhy na jeho povrchu (podobné jako u zebry). Po uchopení kachničky se na jakémkoli bílém oblečení subjektu objeví černobílé pruhy. Tyto pruhy obvykle po 24 hodinách vyblednou.
Poznámka: Díky vlastnostem kachničky se dá snadno najít.
Status: Chybí (přečtěte si poznámku)


Popis Kachničky: Tvarem objekt připomíná kachničku, jenž má hlavu vytvarovanou do podoby londýnského Big Benu. Pokud je umístěn do místnosti s analogovými hodinami, hodiny na kachničce se synchronizují s GMT (Greenwich Mean Time) Londýna.
Poznámka: Záběry z bezpečnostní kamery z 3.11. 4:12 ukazují že objekt byl zničen personálem. Personál nebude oficiálně potrestán.
Status: Zničeno


Popis Kachničky: Pokud drží kachničku mužský subjekt, začne mít pocit, že mu kachnička připomíná nějakou jemu známou ženu. Subjekty však nedokáží přímo odpovědět na dotaz týkající se vzhledu ženy.
Poznámka: Objekt nemá žádný zjevný účinek na ženský personál.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: Nezdá se, že by tato kachnička byla nějak anomální.
Poznámka: Objekt ovlivňuje vnímání jakéhokoli subjektu, který ho drží, a všech osob, které s testovaným subjektem mluví. Objekt se jeví jako plameňák.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: Objekt vypadá jako kachnička nalíčená jako klaun. Subjekt, který ho drží v ruce, odpovídá na všechny otázky nebo prohlášení, nekontrolovaným výbuchem smíchu.
Poznámka: Zdá se, že vliv není závislý na emočním stavu subjektu ani na společenské přijatelnosti takové reakce.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: [DATA VYMAZÁNA] Podívejte se na obrázek. TOHLE NENÍ KACHNIČKA. TOHLE NENÍ KACHNIČKA. TOHLE NENÍ KACHNIČKA. TOHLE NENÍ KACHNIČKA. TOHLE NENÍ KACHNIČKA. TOHLE NENÍ KACHNIČKA. TOHLE NENÍ KACHNIČKA.
Poznámka: Vlastnosti nebo účel kachničky nejsou známy.
Status: Chybí


Popis Kachničky: Objekt je pokrytý černobílým vzorem a pokud přijde do kontaktu s vodou tak změní svůj tvar. Přemění se do podoby malého fotbalového míčku.
Poznámka: Použití objektu je zanedbatelné kvůli malé velikosti a potřebě kontaktu s vodou.
Status: Chybí


Popis Kachničky: Osm metrů vysoká.
Poznámka 1: Je potřeba prověřit souvislost s příšerou z jezera Loch Ness
Poznámka 2: Upozornění pro zaměstnance: jde o vědecký dokument a humor není vhodnou náhradou vědeckého přístupu. Po odhalení byla anomálie vysoká jeden metr, a i když se rychlost jejího růstu výrazně snížila, stále roste.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: Běžná gumová kachnička s malými slunečními brýlemi na hlavě. Jakmile je umístěna do vody, začne velmi rychlý proces kopírování sebe sama. Poté kopie hromadně zaútočí na každou osobu, která je podobně oblečená (viz Zpráva o incidentu Zik-WACDS-845.)
Poznámka: Odstranění původní položky (dále jen Nultá Kačenka) zničí všechny vytvořené kopie.
Status: Uskladněno


Popis Kachničky: Vesele vypadající kachnička s potápěčskou maskou a šnorchlem.
Poznámka 1: Při potápění s kachničkou v ruce může člověk zůstat pod vodou a zadržovat dech, až deset minut.
Poznámka 2: Opět vám připomínám důležitost profesionálního přístupu a obezřetnosti, a to i při práci s jednoznačně benigními anomáliemi. Popsání vzhledu jako "veselý" není vhodné.
Status: Uskladněno

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License