Návrh Uživatele: Lily
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-001

Třída Objektu: Nepotřebná

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-001 nepotřebuje být zadrženo.

V případě, že nastane událost SCP-001, všechen personál, včetně zaměstnanců Třídy D, bude čestně propuštěn a smí se svým zbývajícím časem naložit libovolně. Všechna uvědomělá a neagresivní SCP budou vypuštěna. Všechna zbývající SCP, která čekají na vyřazení, budou vyřazena. Všechny zbývající Nadační oblasti budou vedeny pomocí zařízení AIAD.

Specificky vyšlechtění jedinci SCP-514 budou vypuštěni po celém světě.

Popis: SCP-001 označuje událost, která nastane krátce před skončením života na Zemi. Přestože SCP-001 zatím nenastalo, jeho existence byla zjištěna z různých zdrojů informací získaných od Nadací z jiných vesmírů a jiných podobných skupin (viz připojený dokument 001-A pro seznam těchto zdrojů).

Je důležité si pamatovat, že SCP-001 není příčinou apokalyptického scénáře, ale předčasná odpověď na něj. SCP-001 je podle všech záznamů rozpoznatelné podle klíčových znaků.

Během události SCP-001 začnou květiny náhle kvést na ~90% dostupného terénu na planetě. Tyto rostliny jsou všemi zdroji označovány za "velmi živé", "jasné", "překrásné" a/nebo podobnými slovy. Počasí se vyčasí po celém světe a globálně nastane teplota označovaná většinou populace za příjemnou. Navíc zmizí veškeré znečištění vzduchu.

Během události SCP-001 nabude celá populace uvědomění o osudu planety Země a o jeho nevyhnutelnosti. Navíc se ukáží velmi snížené úrovně násilí.

SCP-001 nastane přesně 24 hodin před smrtí všeho života na planetě.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License