Po Kolena v Keterovi
hodnocení: +5+x
blank.png

SCP-076-2, Ablu ben Adam, vnuk Boží, byl celý od krve, spálený kyselinou, ohořelý ohněm, a měl se vážně dobře.

Projekt Slipgate, o kterém mu řekli v tu jednu hodinu jeho dne, která nebyla vyhrazena pro zabíjení, když byl zaměstnaný se svojí prasečí farmou; otevřel červí díru mezi Nadačními oblastmi, výhodně umístěnými co nejdál od Země to jde, na malých měsících Marsu.

"Zhruba šest hodin poté, co byl Deimos odstraněn z roviny této reality, byl Phobos přemožen nepřáteli. Posíláme tě tam kvůli hlášení."

"Ohlásím tu situaci jako hovado," řekl Ábel a dal jednomu z prasat hrušku. Jak rád ty chlapíky rozmazloval.

A odešel na tu ubohou věc co má Mars místo měsíce a osobně představil koncept smrti alespoň dvanácti různým druhům démonických stvoření. Oheň-házející humanoidi obalení v ostnech, létající lebky hnané jaderným běsněním, nechutné nahaté gorily, koule z masa s jedním zlověstným okem - všechny z nich se staly mulčem na povrchu Phobosu.

Jeho hlášení bylo devět slov dlouhé: "Našel jsem portál na Deimos. Pořád funguje. Jdu dovnitř." Ani se neobtěžoval čekat na odpověď.

Jeho cesta přes Deimos byla odrazem první části této mise, zbarvená ještě jasnějšími tóny červené, fialové, zelené a černé krve. Země kolem byla pokrytá střelnými zbraněmi, ale nedotkl se ani jedné. A na okraji vrásčité země spatřil nové zaměření oběžné dráhy Deimosu - místo, o kterém mu Had řekl už tak dávno. Peklo.

Skočil a dopadl na pekelné břehy jako dvakrát padlý anděl. Chce to zvláštní duši, abys dokázal z pekla stvořit nebe, ale Ábel to dokázal a tvořil nové hybridy motorových pil a mečů, čímž kosil démonické maso jako pokračování Paula Bunyana.

A teď stál před obrovskými, zelenými mramorovými dveřmi, s vyrytým obráceným pentagramem. Dveře k trůnu Nepřítele světa.

Ábel se nadechl. "Tohle bude skoro záživný."

Dveře se s jeho mohutným kopnutím rozletěly.

"AAAAAAAAABELEEEE," zařvalo SCP-682 tak, že svým hlasem zanechalo jizvy na vesmíru samotném, "OMRDAL JSEM TVOJI MÁMU."

Ábel nedokázal zhmotnit meč dostatečně velký.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License