Pepa Čůromrd ukradne Deklaraci nezávislosti
hodnocení: +2+x
blank.png

Dva strážní strážili Deklaraci nezávislosti uvnitř Bílého domu ve Washingtonu D.C. Měli jediný úkol: nikdo jí nesmí ukrást. Nikdy.

"Vole," řekl jeden ze strážných, "říkal jsem ti někdy jak miluju to, že jsem sekuriťák?"

Druhý strážný se něj skepticky podíval. "Vážně?"

Druhý strážný začal s nadšením v očích vyprávět "Koukej, tohle je ta nejlepší práce na světě. Máš noční šichtu takže s nikym nemusíš mluvit, máš za to trojnásobnej plat, můžeš být u zasraný Deklarace nezávislosti a hlavně, pokud se jí někdo pokuzí čmajznout tak ho můžu—"

Z ničeho nic jeho hlava exploduje což v šoku donutí druhého strážného odskočit. Ze stínu vystoupí Pepa Čůromrd, v ruce dřímající brokovnici, kterou drží pohromadě drát a izolačka.

"Konečně," řekl hlasem chraplavým tak jako hlas kostlivce, "Deklarace nezávislosti je na dosah. Konečně dostanu klíč k cestování ve vesmíru, dostanu se na Měsíc. Chceš se mě pokusit zastavit?" Řekl Pepík a vrazil brokovnici před obličej strážného.

Strážný z ničeho nic udělal backflip a vykopl brokovnici z Pepíkových spárů. Než dokázal sešrotovat, co se děje, sundal si střážný svou masku, byl to legendární Dr. Everett Mann.

"Hah!" zařval Mann, "Tvá nadvláda tu skončí! Konečně se pomstím za to co jsi udělal mému nejlepšímu příteli, Panu Bearovi!"

"Pan. Bear? Vsadím se, že je z tebe zklamanej, Manne" řekl Pepča a vrazil do svého hrudního koše ruku a vytáhl druhou brokovnici, identickou s tou první. "Toto bude náš finální souboj, Manne."

"Náš?" řekl Mann jeho chvástavým hlasem ideálního muže. "Pepo, oba víme, že nikdy nebojuju bez posil."

Z ničeho nic vybouchne strop a několik těžkooděnců se slaní dolů. Poté co jeden zařval "stůjte!" vytáhli všichni útočné pušky a namířili je na tu chodící mrtvolu. Pepík odhodil zbraň na zem a dal ruce vzhůru. Jeden z agentů si sundal helmu, pod ní se nacházel obličej Špiónského Agenta Northa.

"Vypadá to, že jsi oblíkečenj ty kostěnej zmrde," řekl North, "vzdej se a zkusim zařídit, že tě nedáme do cely vedle tý krabice co nepřestává kříčet."

"Znovu se setkáváme, Northe" zachraplá Pepík s výrazem, který by co nejvíce mohl připomínat odporně vypadající úsměv. "Nemusíš to dál hrát."

North, včetně zbytku Mobilní Úderné Jednotky si sundají vybavení pod kterém se nachází kouzelnické hábity. Poté odhodí zbraně a vytáhnou magické hůlky. Teď to byl Mann co si musel dát ruce nad hlavu.

"Akademie Kouzelníků?" vyhrkl ze sebe překvapeně Mann. "Kdo, že jste?"

"Jsme tajná škola pro kouzelníky," odpověděl Vrchní Kouzelník North "učíme ostatní kouzelníky magii."

"Takže jste Bradavice?"

"Ne, ne, ne. Nejsme Bradavice."

"Jste si jistý?" Mann byl zmatený. "Vždit, koukni se na tamtoho debila, to je doslova Brumbál."

"To stačí!" zařval North. "A co se týká tebe, Čůromrde, pokud sis myslel, že jsme na tvé straně, mýlil jsi se."

Jeden z kouzelníku na Pepíka vystřelil Expeliarmus odzbrojovací kouzlo, Pepík poté vzal svou brokovnici a prohodil jí oknem.

"Měli jsme dohodu" postěžoval si Pepa.

"Přišli jsme sem, abychom získali Deklaraci pro sebe," chvástal se Vrchní Kouzelník, "konečně budeme most vytvořit Mnoholičný lektvar Lektvar transformace, abych se mohl změnit na Jona Hancocka. Poté budeme konečně moct dokončit naší voskovou figurínu."

"To je ta nejzlejší věc, kterou jsem kdy slyšel," Joey commented.

"No, hádám, že jsi vyhrál, starouši," zamyslel se Dr. Mann, "ale musíme říct, máš na sobě dost jasné barvy."

Mann vyhodil zábleskový granát, který oslepil všechny v místnosti. Jakmile se kouzelníci vzpamatovali ocitli se v Scrantonových sítích, které byly navržené, aby bránily magii. Pepík tam stál, držící třetí brokovnici, která ve skutečnosti byla zbraň střílící sítě. Pepča a Mann si dali placáka.

"Myslíte, že jsme to nečekali?" řekl Pepík uvězněným kouzelníkům. "Deklaraci si rozdělíme 50 na 50."

"Počkat, nechtěli jste…" řekl North těsně předtím než si uvědomil, že potřebuje znát odpověď na důležitější otázku. "Vy jste si mysleli, že jí ukradneme?"

"No, ano" odpověděl Mann, "to je to co jste nám řekli."

"No, ve skutečnosti," zamumlal North, "nechtěli jsme jí ukrást. My jí… chránili."

Záře jasnější než zábleskový granát oslepí všechny v místnosti. Tim Allen, kterému se konečně podařilo dostat skrz ochrané rituály Akademie udeří Manna do obličeje, tímto přemění hlavu Manna na konsistenci rajské polévky.

"Nikdo jí nedostane," řekl Allen hlasem s ozvěnou připomínající hlasy božstev. "Vezmu si jí já, konečně dokážu, že Chundelatý pes je nejlepší film všech—"

Než dořekl větu vyplnil místnost zvuk hlubokého "Né tak rychle". Za Deklarací začala svítit nebeská žáře, vystoupil z ní samotný George Washnighton. George Washington odpálil Allena silou Úderu síly úrvoně nekonečno na druhou stranu vesmíru. Jakmile se z toho vzpamatovala zvuková bariéra otočil se George na Pepíka Čůromrda.

"Ty jsi ten jediný co je hoden držet tento dokument jež založil naší vlast," řekl George. "Vezmi si jí, a dělej jak uznáš za vhodné, občane."

Pepča byl nadšený. "Konečně!" zařval Pepík a vytrhl Deklaraci z držáku. "Letim na měsíc!" Řekl a odběhl do nedalekého lesa dírou ve zdi tvaru Tima Allena.

"Heh, debílek," zamumlal Výzkumník Calvin sundávající si Washingstonskou paruku do které schoval skutečnou Deklaraci nezávislosti. Než mohl dojít ke Calvinmobilu uslyšel za sebou odjištění zbraně.

Dr. Mann si sundal zbytky falešné hlavy třímajíc pistoli, kterou u sebe celou dobu měl.

"Vole!" řekl Calvin, "Nejsme snad na stejné lodi? Oba jsme SCP Nadace, vzpomínáš?"

"Počkat," řekl Mann, "jo, jsme. Že?"

"Jste si jistý?" řekl North, stále uvězněný v síti. "No nejdřív vešel Pepík a sejmuj sekuriťáka, ale ty jsi byl ten druhej sekuriťák a měl jsi masku…."

"Jo a potom tydle čárifuci spadli ze stropu—"

"Byli jsme přestrojení za Údernou Jednotku, nezapomeň na to."

"Jo, jo, jasný. potom se objevil Tim Allen a tys… Jo, asi jsme na stejný lodi."

"Tak fajn," řekl Calvin, "asi bychom se měli vrátit do Oblasti a— kurva!"

"Co se děje?" zeptal se Mann.

"Tohle je ta falešná Deklarace! To znamená, že jsem mu dal—"

Duo z okna vidělo Pepu Čůromrda, který si osedlal raketu z klád a balíku peněz, které si vydělal jeho extrémně úspěšnou kariérou v znásilňování.

"Musíme za ním!" zařval Mann.

"Ale jak?" odpověděl Calvin.

"Vim kdo by nám mohl pomoct. Hej, Niky, chceš pomoct?"

Nicholas Cage vystoupí z temnoty ve které čekal. "Kamarádům vždy pomůžu."

Nicholas Cage se transformoval na svou skutečnou podobu: raketoplán Challenger. Calvin a Mann nalezli dovnitř a připravili se na tu nejdůležitější honičku svého života: musí zastavit Pepíka, nesmí ukrást měsíc.

« Pepa Čůromrd odpálí celý Nukleární arzenál USA | Hub | Pepa Čůromrd objeví tlející mrtvolu Boha »

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License