Jak jsem vyměnil zbroj za plášť

hodnocení: +4+x
blank.png

VÍTÁ VÁS SCiPNET, PROSÍM ZADEJTE SVÉ PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE

Jméno VitBek
Heslo * * * * * * * * *

Profil: Vítězslav Bek
Bezpečnostní Prověření: Úroveň 3
Stav: Přihlášen (Nyní)Máte 0 nových zpráv.

OD: Vítězslav Bek
PRO: Jan Jánský

Veliteli Jánský, končím.
Vážím si vaší nabídky na to být major, ale nedávno se mi narodila dcera a nechci riskovat život, když se něco stane v Oblasti. Už nechci vidět mé kolegy umírat, i přesto že se snažím s nimi navázat co nejmenší vztah, je nemožné prostě zvednout ramena poté, co vidíte něco roztrhat vašeho přítele a vědět, že můžete být další. Chci tam pro dcerku být a to zkrátka nejde, pokud budu mrtvý. Díky misím, na kterých jsem s Kevlary byl, mám jistou praxi v zadržování SCP ať už provizorně nebo profesionálně. Mám vyhlédnutou Oblast-91, jeden z jejich Zadržovacích Inženýrů odešel takže potřebují náhradu.


Označeno jako mimořádná zpráva

Smazat zprávu


Odeslat

Jste si jisti, že chcete zprávu smazat?
ANO NE

Odeslat

Odesílám…

✅ODESLÁNO
Máte 1 novou zprávu.

Zobrazuji…

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA

OD: Jan Jánský
PRO: Vítězslav Bek

Kapitáne Beku,
Tato zpráva je pro mě obrovský šok… byl jste pro Kevlar Devils cenný voják. Vaše rozhodnutí chápu a respektuji. Předám ho MTF Generálovi České větve včetně vašeho přání o práci v Oblasti-91. [Generál toto pravděpodobně předá Radě O5.(Za předpokladu, že sám není O5)] Pokud vás práce jako Zadržovací Inženýr nebude bavit, Kevlar Devils vás přivítají s otevřenou náručí. Dokud se plně nerozhodne stahuji vás dočasně ze služby.
Přeji hodně štěstí ve vaší práci a s výchovou vaší dcery.

Máte 1 novou zprávu.

Zobrazuji…

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA

OD: Jan Jánský
PRO: Vítězslav Bek

Beku,
Omlouvám se, že trvalo tak dlouho, ale Rada O5 o vás dlouho diskutovala, přeci jen je to velice neortodoxní. Přikládám citaci z mé komunikace s Generálem, ta asi toho poví nejvíce. "Rada O5 o vašem podřízeném [Kapitán Vítězslav Bek] dlouho diskutovala a po zvážení hlášení z akcí a jiných polehčujících okolností rozhodla ve prospěch Vítězslava Beka. Od 1.6. nastoupí na post Mladšího Zadržovacího Inženýra v Oblasti-91 na 6 měsíců dlouhé zkouškové období. Jeho [Vítězslava Beka] plat bude po tuto dobu snížen a pokud nebude svou práci adekvátně odvádět bude přesunut zpět do MTF Mike-5 - Kevlar Devils jako Kapitán." [sic] Očekávejte pár zpráv od lidí z Lamby-3, napsal jsem jim o vašem odchodu.
Přeji hodně štěstí Mladší Zadržovací Inženýre Beku.Máte 5 nových zpráv.

Zobrazuji…

OD: Daniel Němeček
PRO: Vítězslav Bek

Donesl se mi tvůj odchod a doteď mám problém tomu uvěřit…
Hodně štěstí a doufám, že se ještě někdy potkáme. Doufejme, že za jiných okolností, než na misi.

OD: Ivan Kraus
PRO: Vítězslav Bek

Bylo mi ctí s vámi sloužit kapitáne.
(⌐■‿■)¯/

OD: Uživatel: Cole
PRO: Vítězslav Bek

Díky za všechno kapitáne, byl jste na mé první misi a díky vám mi všichni říkají Cole místo toho odporného jména co mám! Budete mi chybět…

OD: Rada O5
PRO: Vítězslav Bek

Od 1.6.2019 nastupujete do Oblasti-91 jako Mladší Zadržovací Inženýr na 6 měsíců dlouhé zkušební období. Pokud nebudete adekvátně vykonávat svou práci budete přesunut zpět do MTF Mike-5 - Kevlar Devils. Váš plat bude po dobu tohoto zkušebního období snížen. Vaše bezpečnostní prověrka zůstává stejná.

OD: Christopher Erwick
PRO: Vítězslav Bek

Vítej v Oblasti-91, doufám, že se ti u nás bude líbit. Je čas vyměnit zbroj za plášť, co?
- Oblastní Ředitel Oblasti-91 Christopher Erwick

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License