Illegitimum non carborundum; Domine salvum fac

hodnocení: +1+x
blank.png

TŘÍDNÍ PŘEDSTAVENSTVO


FRANCIS CABOT LOWELL.
WILLIAM MASON BRADLEY.
HARCOURT AMORY.


Třídní tajemník
WILLIAM LEVERETT CHASE

HLÁŠENÍ.

TŘÍDĚ:

V úvodu prvního třídního Tříletého Hlášení by chtěl Tajemník poděkovat všem, kteří hbitě zareagovali na poslané otázky, a tím tak přispěli na rychlosti a přesnosti hlášení, jež právě držíte v rukou. Bylo vynaloženo co největší úsilí k získání všech možných informací o třídě; ale někteří z našich spolužáků považovali svůj čas za příliš drahocenný, než aby odpověděli na poslané otázky, takže se nesmí cítit odstrčeni tím, že o nich zde není ani zmínka…

…A nyní, přejíc vám hojnosti ve štěstí a vše dobré po čas nadcházejících prázdnin, bych vás požádal o absenci jakýchkoliv námitek či poznámek na toto Hlášení. Třída jako celek je už tak příliš otřesena událostmi, jež v poslední době nastaly. Toto Tříleté Hlášení bylo vypracováno jako závazek k Harvardově vysoké škole. Již nebudou vypracovávány další.

S vřelými pozdravy váš Spolužák a Tajemník,

W.L. CHASE.


STATNÍ ULICE 233, BOSTON, 23. ČERVEN, 1879
1923.jpg

HARVARDOVA VYSOKÁ ŠKOLA, 1876


TŘÍDNÍ HLÁŠENÍ

ČERVEN, 1876-ČERVEN, 1879


DANIEL WEBSTER ABERCROMBIE. Narozen v Bolling Green, Ala., lis. 25. roku 1853. Studoval na právnické fakultě Harvardu do únoru roku 1986, než utekl z kampusu po incidentu u Harvard Yardu. Provdal se v Cambridgi Mass, pro. 23. roku 1878 za neznámého veterána Války. Adresa: neznámá.

HARCOURT AMORY. Narozen v Brooklinu, Mass., úno. 10. roku 1855. Po útěku procestoval Evropu a od té doby je spojován s bavlnou a bavlněným průmyslem. Jeho nynější adresa je kancelář na Vodní ulici, v Bostonu, Mass.

WILLIAM HERBERT ATKINSON. Toto jméno se nachází v třídních záznamech a tak bude zaznamenáno i tady. Bude nám chybět, ale bude na něj zapomenuto.

MARCUS PERCIVAL BENNETT. Narozen v Jižním Danversu (Peabody), Mass, července 2. roku 1854. Spadl z přístaviště Spolku Vodařů. Neidentifikovatelný.
….

SAMUEL McCULLY BLACK. Narozen v Amherstu, Novém Skotsku, led. 28. roku 1846. Zimu po útěku strávil na Newtonově teologickém semináři. Místo pobytu neznámé. Mohl si změnit jméno.

FREDERICK ADDISON BLANDY. Narozen v Zanesvillu, O., srp. 4. roku 1852. Statečně bojoval u Cambridge se svým bratrem. Byl pohřben v Cincinnati, O.

HENRY JOHNSON BLANDY. Narozen v Zanesvillu, O., břez. 16. roku 1854. Ke Třídě se připojil v červnu roku 1873. Propadl se do země na Masonově Státní ulici, kde si vydobyl svůj život jako smyslu zbavený. Adresa: Zanesville, O.

WALTER STOW COLLINS. Narozen v Clevelandu, O., července 12. roku 1854. V září roku 1876 začal studovat práva v kanceláři svého otce, pana Hona. William Collins z Clevelandu; na konci září roku 1877…

…Walter přeje hodně štěstí všem. Teda, ne jim. Oni vědí, o kom mluvím.

LAFAYETTE HOYT DeFRIESE. "V létě roku 1876 se stal botanikem na fakultě geologie na Univerzitě v Kentucky a ve státech tak trávil každé léto. Později téhož roku započal studium práv s Messrs. Prichardem, Choatem a Smithem."

Informace o výše zmíněném dostal Tajemník omylem. DeFriese byl jedním z těl ve vodě.

HENRY THEOPHILIUS FINCK. Narozen v Bethelu, Mo. září 22. roku 1854. Zemřel na čtyřkolce, ubodán k smrti do pravého ucha. Byl u něj nalezen vzkaz se slovy "nikdy mě nepřestanou vítat". Kdybychom jen utekli už tehdy.

WILLIAM HENRY GOVE. Poznal ta těla ve vodě. Stal se jedním z nich.

EDWARD CUNNINGHAM HAL. Narozen v Shanghaii, Číně, dubna 1. roku 1853. Zabývá se shromažďováním zásob poblíž Cheyenne, teritoria Wyomingu. Byl na východě a napsal, že se mu vede dobře. Je nevinný. To ty nejsi.

OSCAR ROLAND JACKSON. Narozen v Bostonu, Mass. května 20. roku 1855. Byl dva roky instruktorem chemie na Harvardově vysoké škole.

Informace o výše zmíněném dostal Tajemník omylem. Jackson byl jedním z těl ve vodě.

SAMUEL WILSON KERR. "Možná jsem utekl, ale také jsem bojoval. Ne jako ten zbabělec, který jim zavřel dveře kolejí přímo před nosem, čímž z nich udělal neuváženou oběť."

KIRK LONWOOD. Děkan na Harvardu. Narozen v Bostonu, Mass, roku 1820. To on započal tuhle zrůdnost. Zaslouží si té hanby. Ne ale jako ty.

GEORGE AMORY SARGENT. Narozen v Roxbury, Mass. července 26. roku 1854. Odcestoval na jih a žil zde po dobu několika měsíců, aby nabyl veškerých zkušeností týkající se bavlny. Nyní čeká na příležitost využití těchto zkušeností proti obrovskému majetku nějakého obchodníka s bavlnou…

Leží tam na dně teď se svou ženou. Líbí se jí tak víc.

anotherone1923.jpg

POTOMEK TŘÍDY.


Potom třídy se prvně objevil července 15. roku 1877.

Není třeba nic dodávat. Budiž země lehká Mary Greenough Chaseové, jež utonula v jezírku. Její matka, její otec a ty, každý z vás zaplatí.

TŘÍDNÍ SRAZY.PRVNÍ TŘÍDNÍ SRAZ
Byl uskutečněn ve Stoughtonu roku 1877. Nebylo zaznamenáno nic zvláštního.

DRUHÝ TŘÍDNÍ SRAZ
Byl uskutečněn ve Stoughtonu o promocích roku 1878. Nebylo dosaženo žádného smysluplného závěru.

TŘETÍ TŘÍDNÍ SRAZ
Byl uskutečněn ve Stoughtonu o promocích roku 1879. Truchlilo se za zesnulé a naposledy se na ně zavzpomínalo. Nikdy nebude dosaženo smysluplného závěru.

Třídní záznamy

….


ZESNULÍ

Lafayette Hoyt DeFriesse……………….1876*
Frank Wheeler Barrett…………………..1876
Alberet Swan Hancox……………………1876‡
Roe Hasbroucková……………………………1876
Octavius Warren Meeks…………………1876†

William Daniel Ellet………………………1876†‡
Alfred Henry Jones……………………….1876†‡

Ty…………………………………………………………………………….. §

*Jsou považováni za mrtvé. Smrt není jistá.
†Všichni takhle označeni jsou mrtví. Jsme si tím zcela jisti. Jinak tomu být ani nemůže.
‡ Staly se jedním z těl.
§ Ti, jež si zaslouží být mrtví, ale nejsou.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License