Herman Fuller uvádí: Icky, Kouzelná Klaunka
hodnocení: +2+x
blank.png


Vypusťte Klauny!

Klaunská sestava

Hermana

Fullera

Je jako

Žádná jiná

Na světě!Uchvátí

A oslní

Vás

Svými

Kouzelnými

Schopnostmi!

Všichni vedeni nádhernou, magickou, jedinečnou ICKY!

JEN JEDEN DEN
Tuto neděli v 19:00 ve Western Fairgrounds.
Jediné představení, jediná šance! Všichni jsou zváni!

Následuje výňatek z díla zvaného Zrozený pro Cirkus: Menažerie zrůd Hermana Fullera. Identita vydavatele ani autora zatím nebyla určena a vytrhané stránky byly nalezeny vložené v knihách o cirkusech po celém světě. Osoba nebo osoby zodpovědné za tento jev jsou neznámé.

Icky, Kouzelná Klaunka

To the Circus Born

Všechno to začalo, když jsem našla knihu o kouzelnických vystoupeních od někoho jménem Tobin Hollis. Bylo v ní okolo 300 triků a pár desítek z nich, bylo skutečně nadpřirozených. Pár jsem jich předvedla na školní talentové soutěži a snadno vyhrála první místo. Tehdy jsem zjistila, že miluju vystupování.

Naštěstí pro mě, nikdo z těch pro které jsem vystupovala nepoznal rozdíl mezi skutečnou magií a dokonale provedeným trikem. Ale i do mého města se dostaly zvěsti o tajné organizaci, která potlačovala znalosti o nadpřirozenu a lovila a zamykala kohokoliv nebo cokoliv, co nebylo 'normální'. Jako by nestačilo být divná, teď jsem se musela starat o nějakou organizaci. Jasně, taky jsem prostě nemusela používat magii, stejně jako jsem nemusela milovat ostatní ženy, ale jelikož jsem byla mladá, rozhodla jsem se, že mě strach nezastaví v bytí tím, kým jsem.

Všechno se změnilo, když do města dorazil Zneklidňující Cirkus Hermana Fullera. Hned jsem poznala, že jde o skutečnou magii, že lidé tam byli magičtí. Byla to komunita, kde magie nebyla obávaná, ale oslavovaná, kde lidé s magií přijímali a ochraňovali jeden druhého. Věděla jsem, že jsem našla domov.

Po troše vyptávání jsem skončila ve stanu Principála. Udělala jsem pro Fullera ukázkové vystoupení s reálnou i falešnou magií a k mému úžasu poznal rozdíl. Krásná náctiletá kouzelnice, která měla dokonce připravené číslo byl zaručený úspěch a dostala jsem místo v Sále Lidských Odlišností.

Herman neměl příliš tolerance pro neposlušnost, ale dokud jste byli na jeho dobré straně, život v Cirkusu nebyl vůbec špatný. Manny neustále dohlížel na to, aby o nás bylo postaráno. Narozdíl od Hermana, věděl jaké to je být jiný, jaké to je když vás lidé nenávidí, pomlouvají, neuznávají, mlátí, využívají a útočí na vás jenom proto, že jste jiní. To nás všechny tak pojilo, naše společné chápání ostrakizace, zavrhnutí vlastními rodinami a nalezení útěchy ve společenství dalších zrůd.

Sál nebyl špatný, ale snila jsem o vystupování ve Velké Špičce. Manny mě vzal do Knihovny abych si našla pár kouzelnických knih a zlepšila svoje číslo, ale nestačilo to. Tehdy jsem se začala poflakovat s Klauny. Většina lidí vnímá klauny jako znepokojivé, dokonce přímo děsivé, po tom co je uvidí zblízka, ale mě svými nadpřirozenými a teatrálními dovednostmi ohromili. K mému úžasu a překvapení si někteří z nich mysleli, že mám potenciál. Eugene a Pius mě uvedli do klaunské magie a nakonec jsem dostala podpůrnou roli v jejich vystoupení Velké Špičky. Tak to šlo nějakou dobu, ale nakonec se můj postup ustálil. Byla jsem si jistá, že mě zahrnou do svého vystoupení, ale namísto toho udělali něco, co mi navždy změnilo život.

Nabídli mi, že mě změní v Klauna. Skutečného Klauna s velkým K.

Nikdy dřív jsem vážně nezvažovala možnost, že bych byla něco jiného než člověk, hlavně proto že jsem nevěděla, že je to možné, ale jak se mnou Tinkles začal proceduru probírat, líbilo se mi to víc a víc. Nelákala mě jenom ta magie, ale taky fakt, že Klauni vždycky vypadali tak šťastní.

Dělala jsem všechno pro to, abych byla šťastná jako člověk, ale vždycky jsem se cítila špatně, kvůli mému útěku od rodičů. Utekla jsem, protože jsem se bála, že pokud by někdy přišli na to, že se mi líbí holky, zavrhli by mě nebo poslali do cvokárny, ale nikdy jsem jim nedala tu možnost. Možná jsem neměla předpokládat nejhorší. Milovali mě a sposta konzervativních rodičů začne být více tolerantní, když zjistí, že je jejich dítě homosexuální. Možná, že by takoví byli i oni. To už se nedozvím. Všechno co vím je, že jsem jim zlomila srdce.

Chtěla jsem tomu uniknout a stát se nejlepším kouzelníkem, jakým jsem mohla, takže jsem se stala Klaunem.

To mezi mnou a Mannym vytvořilo určité neshody. Nikdy jsme o tom pořádně nemluvili, ale řekla bych, že si myslí, že jsem ztrátou svého zármutku ztratila něco cenného. Během let jsme náš vztah pomalu obnovili, ale pořád mi říká Veronika. Nestydím se, že jsem začala jako Veronika, ale nemůžu být šťastnější jako Icky.

211

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License