SCP-230-CS-0


VÍTÁ VÁS SCiPNET, PROSÍM ZADEJTE SVÉ PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE

2015/11/6
ver. 2.6.0.1

Jméno utylike
Heslo * * * * *

CHYBA: Uživatel nenalezen. Vyhledávám.

Uživatel nalezen.

ZDRAVÍM CHYBA PŘEJI HEZKÝ DEN

Profil: Dr. Uriáš Ike, Speciální projekty, Oblast-91
Bezpečnostní Prověření: Úroveň 4
Stav: Odhlášen (Naposledy online před CHYBA)
Úprava

MÁTE JEDNU NEULOŽENOU ÚPRAVU, CHCETE POKRAČOVAT V PSANÍ?

Ano

Otevírám složku: SCP-230-CS, verze CHYBA


Složka nenalezena. CHYBA… Vyhledávám…
Otevírám složku: SCP-230-CS…
14.10.2015

scp-blank.png

Nepřiřazeno

Objekt #: SCP-230-CS

Třída Objektu: [Nepřiřazeno]

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-230-CS je aktuálně subjektem vyšetřování. Vzhledem k neobvyklým okolnostem je tato složka pouze dočasná a bude upravena jakmile dojde k dalšímu vývoji událostí.

Veškeré nové informace ohledně SCP-230-CS musí být nahlášeny vedoucímu vyšetřování, Dr. Ikeovi, v Oblasti-91, nebo jeho spolupracovníkům doktoru Erwickovi, výzkumníku Shallowovi, či agentu Bekovi.

Popis: SCP-230-CS popisuje fenomén, který ovlivňuje Dr. Uriáše Ikea, vedoucího speciálních projektů nadační Oblasti-91 přibližně od října 2015, kdy byly objeveny první známky anomálie. Tento fenomén je zdá se omezený na osobu Dr. Ikea.

Dr. Ike zažívá v periodických intervalech přibližně 24 hodin silné sluchové a zrakové halucinace, které obvykle trvají přibližně deset až čtyřicet minut. Aktuálně se věří, že během této doby je Dr. Ike částečně transportován do jiné extradimenzionální lokace, se kterou je schopen interagovat. Tyto lokace se podle popisů různí, ovšem jsou vždy vnímány jako velmi tmavé, či velmi světlé, i přes často přítomný zdroj světla nebo naopak jeho absenci.

Dodatečně se zdá, že se do této lokace spolu s Dr. Ikem přenáší vše, čeho se v danou dobu přímo dotýká a pokud se daného předmětu během této doby pustí a "zanechá jej v jiné dimenzi", tento předmět se s ním nevrátí. Nápodobně, pokud Dr. Ike v této extradimenzionální lokaci sebere nějaký předmět a bude jej držet v momentu, kdy halucinace přestanou, přenese se tento předmět s ním.

Na 15. října 2015 byl naplánován experiment s cílem prozkoumání dalších možností těchto halucinací.

Další informace budou doplněny, jakmile budou objeveny.UPRAVIT

JSTE SI JISTÍ, ŽE CHCETE PŘEPSAT TENTO SOUBOR?
Ano

Ukládám data…

Přepisuji soubor…

CHYBA: Soubor nenalezen. Nelze přepsat neexistující soubor.

Otevřít

Vyberte soubor:
scipnet91/dir/staff/drive_utylike/230-cs/2015_10_21.scip
Otevírám složku: SCP-230-CS…

CHYBA: Tento soubor již existuje.
Přejete si jej přepsat?

Ano


Otevírám složku: SCP-230-CS…

2015/10/24

SCP-230-CZ-1

Polaroidový snímek nalezený u SCP-230-CS. Světelná entita na fotografii byla zadržena.

Objekt #: SCP-230-CS

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Vzhledem k aktuální situaci probíhajícího scénáře Třídy-BWK bylo rozhodnuto, že po důkladném prověření a výslechu bude SCP-230-CS zapojeno do nadačních operací. (Upraveno: 2015/10/24)

Popis: SCP-230-CS je muž evropského původu, který byl nalezen bezpečnostním personálem Oblasti-91 dne 2015/10/15 spolu se světelnou entitou BWK. Subjekt na sobě měl nadační laboratorní plášť a byl identifikován jako Dr. Uriáš Ike.1 Aktuálně se předpokládá, že SCP-230-CS je zaměstnanec Nadace z jiného vesmíru, ovšem způsob, jakým se permanentně dostal do našeho vesmíru, je prozatím neznámý.

Spolu s SCP-230-CS bylo objeveno několik bezpečnostních propustek, polaroidových fotografií zachycujících vnitřní prostory Oblasti-91 a devítimilimetrová pistole s plným zásobníkem.

Dodatek 230-CS.001: Záznam z rozhovoru 2015/10/15

Otevřít

Vyberte soubor:
scipnet91/dir/staff/drive_utylike/scp-230-cs/addendaZobrazuji soubory…Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License