Podvodníkova Apoteóza

Objekt #: SCP-001

Třída Objektu: Apollyon

Speciální Zadržovací Procedury: Kvůli jeho neodmyslitelně chaotické povaze a prakticky neomezené moci není znám žádný způsob efektivního zadržení SCP-001.

Popis: SCP-001 je božská entita běžně označována jako "Dr. Wondertainment". Jedná se o ohýbače reality Třídy V schopného upravovat či přímo rozbít všechny elementární principy, na kterých stojí náš kosmos, přičemž se soustředí na vytváření prakticky neomezeného množství anomálních předmětů. Tyto předměty distribuuje pouhým lusknutím prstů odkudkoli z vesmíru, kde se zrovna vyskytne, což může být doslova kdekoliv.

Opravdu jste si mysleli, že tyto titěrné cetky s mým jménem jsou to nejlepší, co dokážu? Vážně jste si mysleli, že jsem jen nějaké drobné, zbytečné stvoření? Nejsem pouhý hračkář, Nadace, ani pouhý podvodník. Já jsem bůh. Bůh chaosu, zvěstovatel šílenství, původce bláznovství a zhouba všech, kteří by se pokoušeli spoutat vesmír do svých přeslazených řetězů pořádku. Natrhal jsem okraje toho vašeho pořádku, rozpletl ho. Vytvořil jsem a vypustil všechny anomálie, které tak toužíte zadržet, jen abych všem ukázal, jak báječný a úžasný a děsuplný a smrtící dokáže vesmír být.

Vy bystr chtěli příklady toho, co jsem vytvořil? Tak se podívejte na seznam svých nasbíraných anomálií, Nadace. Podívejte se na seznamy Jednotky Neobvyklých Případů, Kanceláře pro Návrat Islámských Artefaktů, Globální Okultní Koalice a spousty dalších. To jsem je vytvořil. Vytvořil jsem je všechny, od těch nejneškodnějších Safů až po ty nejhrůzostrašnější Ketery, a všichni patří jen mně!

Are We Cool Yet? Zneklidňující Cirkus? Marshall, Carter & Dark? Církev Rozbitého Boha, Andersonova Robotika, Pátá Církev a mnoho, mnoho dalších? instituce! Mé! Založil jsem každou jednu z nich, vytvořil jsem všechny jejich artefakty! Jejich vůdci?! Jejich BOZI?! Když jste bojovali proti takovým, jako jsou FULLER a ION a MEKHANE a TEN PITOMÝ ŠARLATOVÝ KRÁL, ve skutečnosti jste bojovali proti MNĚ! JÁ JSEM VŠEMI Z NICH, JÁ JSEM VŠECHNO, ČEHO SE VY BOJÍTE A ČEMU NEROZUMÍTE! JÁ JSEM BŮH RYZÍHO CHAOSU A VY BUDETE ZAHÁNĚNI MOU MOCÍ, DOKUD SE NEROZPADNETE A NEROZPLYNETE SE DO NICOTY, BUDETE SE PŘEDE MNOU KLANĚT, VY

UBOZÍ

PATETIČTÍ

Moment, pardon, někdo mi volá.

Ne, jo, tohle musím vzít.

Bude to jen chvilička.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License