Kapitalistická Sada na Hraní

Objekt #: SCP-001

Třída Objektu: Keter

Speciální Zadržovací Procedury: Kvůli nadměrnému množství produktů, které SCP-001 ročně vytváří, byla obejktu přiřazena třída Keter. Činnost SCP-001 musí být ukončena hned, jakmile bude nalezen způsob, díky kterému by bylo ukončení možné. Do té doby musí být veškeré snahy o zadržení soustředěny na produkty SCP-001, kterým musí být přiřazena individuální označení a speciální zadržovací procedury. Na SCP-001 musí být směřovány desinformační kampaně, falešná stahování produktů z trhu a eliminace reklamních materiálů, to vše s cílem zajistit negativní povědomí o jeho produktech.

Popis: SCP-001 je korporátní entita vystupující pod obchodní známkou "Dr. Wondertainment™". Kolektivní schopnosti jednotlivých zaměstnanců jsou ekvivalentem ohýbače reality Třídy III schopného vytvořit různorodé, cenově dostupné anomální předměty, přičemž své schopnosti soustředí hlavně na vytváření hraček, deskových her, sladkostí, nealkoholických nápojů, videoher, sběratelských kartiček, hlavolamů, hudebních nástrojů a dalších produktů, typicky směřovaných na děti, náctileté a mladší dospělé. Tyto předměty jsou distribuovány za pomoci anomálně EXTRÉMNÍCH™ prostředků ze záhadné lokace známé pouze jako "Wonder World™". Prohlídky továren se pořádají každou hodinu vždy v úterý až pátek, počínaje jedenáctou hodinou ranní.

Mezi příklady prominentnějších produktů pocházejících od géniů z oddělení VaV patří Dračí Šneci™ od Dr. Wondertainmenta, Super Vědecká™ Sada Malého Chemika™ od Dr. Wondertainmenta, Hrací Sada Zadržovací Oblasti Nadace SCP™ od Dr. Wondertainmenta a samozřejmě všemi vychvalovaný systém Vend-a-Friend™! Kup si je všechny již dnes!

Dodatek 001/1 - Historie: Kvůli ekonomicky nezastižitelné povaze podniku není o lokaci, vedení ani zásadách SCP-001 moc známo. Dokonce ani momentální či bývalí zaměstnanci SCP-001 nemají žádné jasné vzpomínky na obecný status společnosti až na skutečnost, že se po celou dobu nevídaně bavili.

Hlavní sídlo společnosti je popisováno různě: jednoduché úřední kanceláře, ohromný hračkářský závod, zábavní park, ve kterém jízda nikdy nekončí, to zatraceně nejlepší místo pro práci, jaké si lze představit, nebo nějaká kombinace výše zmíněného. A tak neváhej a pošli nám svůj životopis již dnes! Nabíráme na všechny pozice, obzvláště na nejdůležitější pozici v celé společnosti: Oddělení Právní Splněných Přání od Dr. Wondertainmenta™! Jen se zaregistruj na naší stránce a-

Jo, no, myslím, že se nám to zase začíná trochu vymykat z rukou.

Střemhlavá komercializace je definitivně jednoduchý způsob, jak rychle přijít k penězům, to ano, ale proměňovat vaši nádhernou sbírku SCP-001 do jedné velké reklamní kampaně rozhodně nebyl můj záměr, když jsem se sem naboural se svým novým Digitálním, Rozkošným Kufříkem od Dr. Wondertai-

Gah! Omlouvám se! Znovu už se to opravdu nestane.

Ne ne, podívej, to, o co se tu pokouším, je vytvořit pořádný kousek umění. A nemyslím nic ve stylu "Cítí se tu už někdo trochu víc cool?". Mluvím tu o poskytnutí SCP-001, která bude svého označení hodna a každý si ji bude pamatovat! Něco s trochou víc šťávy, něco pořádně mastného. Něco, co osloví 17 až 38 demografických skupin!

Oh, už vím! Co když to všechno trošku pozměníme?

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License