3000ihppage5

Objekt #: SCP-3020

Třída Objektu: Keter

Speciální Zadržovací Procedury: Jedincům, kteří slouží jako hostitelé SCP-3020 je dovolena sebe-terminace jakýmikoliv prostředky si budou přát. Pokud sebe-terminaci odmítnou, musí být terminováni.

Popis: SCP-3020 je parazitický organismus, který vypadá jako virus Rabies lyssavirus. Na délku měří méně než mikron a výhradně přežívá v lidech, kteří jsou také hlavními přenašeči SCP-3020.

SCP-3020 se krmí chemikálií L-DOPA, ze které vzniká dopamin, epinefrin a norepinefrin. Toto způsobuje značný nedostatek dopaminu v těle, vedoucí k symptomům připomínajícím Parkinsonovu chorobu a k symptomům deprese.

pořád mě napadá, že až tyhle záznamy dodělám, nechám claudii aby se na ně podívala kvůli chybám. pak si vzpomenu co jsem udělal.

je to všechno moje vina.

byla tou nejlepší věcí v mém životě. naprosto mě nenávidí. někdy se mi v noci zdá, že ji slyším křičet a já chci křičet zpátky.

chci křičet, že mě to mrzí. ale ona mě neslyší. stěny jsou tady minimálně metr tlusté.

už přes pět let se to snažíme vyléčit. z těch pěti let jsem na tom pracoval tři. nejsme ani blízko k tomu abychom je neutralizovali.

dosáhl jsem stádia 4, možná 5. už týdny nejím nic, než pálivé jídlo. nic jiného necítím. začalo třesení, ale pořád je z většiny ovladatelné.

zatím jsem o tom jenom slyšel. teď vám můžu říct jaké to je z vlastní zkušenosti.

Vzadu na hlavě cítíte tupou bolest. Nejste si jistí jestli ji cítíte, nebo si to jenom vymýšlíte. Ale pořád tam je. Tu stejnou bolest máte taky v žaludku. Ta bolest mluví a říká vám, že musíte umřít aby byli lidé šťastní.

Říká vám, že jste v životě ničeho nedosáhli. Říká, že budete zapomenuti. Říká, že vás nikdo nemiluje.

A vy víte, že je to pravda. Víte, že to není pravda, ale je to tak.

3020 se bude pořád jenom šířit. Nejsme si jistí, kolik z celkové populace je už nakaženo; konzervativci odhadují 0,003 % populace. Dostane se to na mnohem, mnohem větší číslo.

musíme umřít. my. všichni nakažení SCP-3020. prokážete tím všem laskavost. nechcete žít, a léčíte to, co by mohla být další Černá smrt.

Úprava byla provedena před 90 dny. Další úprava byla provedena před 5 dny.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License