Nedávné příspěvky fóra
From categories:
page 1123...next »

Umělecké dílo. 11/10 psychologů doporučuje si udělat tento test.


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

+1 by ModularModular, 23 Jan 2021 16:56

Jo xD


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

To mi připomnělo: Skvělý komentář jako vždy, Honimíre. :D

Škoda, že nemůžu dávat na posty upvoty. Skvělý komentář! A jinak s tebou zcela souhlasím, kolego.


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

Tato otázka je pro mne celkem složitá na zodpovězení. Abych to dokázal, měl bych vyjmenovat několik mých oblíbených, z nichž se pokusím vybrat nejlepší.

První na seznamu je SCP-008-CS od UtylikeUtylike. Svou roztomilostí a pohádkovostí získalo můj obdiv. Je jako hodný sourozenec SCP-682. A je to prakticky drak, a draci jsou úžasní, hlavně ti, s nimiž se můžete přátelit.

Druhým článkem je jedno z nejstarších českých SCP na stránce. SCP-017-CS od SenteraiSenterai. Jedno z prvních českých SCP, které jsem četl… a stálo to za to. Je neuvěřitelně záživné. Když jej čtete, vybaví se vám Nadace z pohledu běžných výzkumníků, chladná, záhadná, více otázek než odpovědí. A také, což se mi opravdu hodně líbí, je zde mistrovsky využita cenzura.

Třetí vybraný článek je SCP-064-CS od Pixelated MonkeyPixelated Monkey. Proč jsem ho vybral? Asi kvůli tomu, že kdysi dávno, předtím, než jsem se stal členem tady na wiki, jsem se spolužákem vymyslel anomálii až nápadně podobnou na tuhle. V mém podání to měla být sněhová koule zaseklá ve vzduchu. Pan Fred dokázal k takovému nápadu přidat určité omezení, jako je možnost uskladnění na dřevěných površích, nebo nepůsobení na plyny. Navíc vytvořil pomyslné napojení na backstory a ukázal, že i nadační zaměstnanci jsou lidi a občas z nudy dělají nemoudré věci.

Čtvrté je SCP-052-CS od Dr BekDr Bek. Když se pokoušíte adaptovat nějakou pověst nebo báji do SCP univerza, je lepší zachovat pouze základ a ostatní změnit a propracovat. To se Aidamovi tady podařilo. Mysleli byste si, že Blaničtí rytíři jsou staří více než 500 let, ale v tomto článku se dovídáte, že byli vytvořeni maximálně před 100 lety a to přímo Nadací. Navíc se zde řeší problém příchodu a pomoci samotných rytířů, kteří se mají dostavit, když bude národu nejhůř. Lidi si mohou říkat "Vždyť už bylo." a tohle SCP to vyvrací, protože tuto MTF bylo potřeba použít už několikrát a veřejnost si to nepamatuje kvůli amnestikům.

Pátá a poslední položka je PPP-555-CS od LyppiattLyppiatt. Chtěl jsem to napsat pomocí slov začínajících pouze na P, ale je to fakt složité. Zkuste si to sami třeba s jiným písmenem. To mne přivádí k první pochvale… vůbec napsání tohohle skvostu. Xan je reálně skvělý češtinář a to, jak si s naším jazykem pohrává v tomto článku je úžasné. Má to dokonce děj a je to vytvarované do solidní anomálie.

A teď to vyhodnocení…

Mé nejoblíbenější české SCP z těchto pěti je asi ještě velice dlouho zůstane SCP-017-CS. Na druhém místě by se umístilo PPP-555-CS, na třetím SCP-008-CS na čtvrtém SCP-052-CS a na pátou a nejnižší příčku se dostalo SCP-064-CS.

Možná vám přijde, že mám podivné preference, vždyť tyto SCP nejsou ani jedny z nejlepších na stránce. Vybral jsem je proto, abych ukázal, že i ty menší mají něco do sebe a zaslouží si být také jmenovány. A taky je to proto, že jsem některé nejlepší české SCP ani nečetl, nebo ne celé, takžejsem je nemohl zařadit.

Ještě jsem chtěl ke Zlaté kleci poznamenat, že je to opravdu výborný kánon a dává i větší logiku než velké množství Oblastí rozesetých po České republice.

Malé písmo.

Nemáš zač, je tady příliš veliké pusto, musíme to tu oživit. Už jenom kvůli karmě.


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

Za mě je docela složité říct, které SCP-CS je nejlepší, protože máme spoustu dobrých kandidátů.
Ale díky Mody, za pokus o oživení fóra.

Jako kdybych o tom SCP slyšel. Skoro, jako by bylo se mnou i trochu spojené.


Ale jo, chtělo by to něco takhle úžasného, jako bylo tohle SCP. Pls no

— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

Slyšel jsem pověry o SCP-CS tak strašném, že po kontaktu s ním byla subjektu vymazána paměť i s osobností. To je materiál, který na naší wiki chybí. Jen tak něco se tomu nemůže vyrovnat.

Přesně. Pixel tady uvedl chvályhodnou práci. Měl by konečně napsat něco dalšího :D


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

Vzhledem k tomu, že české záznamy zatím příliš nestuduji, tak je u mne dosud nejoblíbenější SCP-065-CS.
Naprosto výborný nápad a struktura, ještě lepší vyvrcholení. Skutečně chvályhodné.

034-CS je skvělé SCP, plně souhlasím. Chtělo by to více podobných! Když o tom tak přemýšlím, tak je to prakticky kaktusův styl. Místo, ve kterém se dějí divné věci, kompletně nesouvisející s původním místem. xD

A nemáš vůbec zač. Tvé SCP se mi velice líbilo!

Hell yeah!


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

SCP-034-CS Rozhodně ^^' After all, je to to, co mě sem vůbec dovedlo, so… Thanks, Uty ^w^
A děkuju za zmínku, Modu <3

Woho!

Zdravím vás! V tomto vláknu se pokusím zaměřit na problematiku nejlepšího SCP-CS na stránce. Samozřejmě, celé toto téma je subjektivní a ne každému se musí líbit to, co mě, ale já se pokusím obhájit svůj názor.

Já zastávám názoru, že jedny z nejlepších SCP na stránce jsou ty, jež jsou zapojeny do Zlaté Klece, vytvořené uživateli LilyFoxyLu LilyFoxyLu , Dr BekDr Bek a především uživatelem UtylikeUtylike. Samotné zapojení několika SCP do jednoho příběhu je dost zajímavá myšlenka a když je k tomu ještě dobrý příběh o bezpečné Oblasti, tak je to velice zajímavý a pěkný kanon. Proto jsou podle mě jedny z nejlepších SCP SCP-034-CS, SCP-032-CS a taky SCP-023-CS. Samozřejmě tyto SCP doprovázejí i příběhy, z nichž je asi nejznámější Nebojuj s Monstry.

I přes to tohle není mé nejoblíbenější SCP. Totiž, i když jsou výše zmíněná SCP fakt skvělá, tak mé neoblíbenější je SCP-065-CS. Ono dílo od uživatele Pixelated MonkeyPixelated Monkey totiž zachycuje veškeré věci, jež mě na SCP Nadaci baví. Příběh a Sci-Fi.

Tak, to byl můj výběr. Jaký je váš? Klidně se rozepište, ať tady máme konečně víc fór a vláken!

Karma grinding, let's go.


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

Modularovi, té drzé tužce,
Jménem celé Galaktického Senátu, budovy Nejvyššího soudu České republiky v Brně, osazenstva ještěrstva z tři a dvacáté dimenze a nadační České Rady Oblastních Direktorů (včetně "Mr. Židle z kolekce Malých Gentlemanů® od Doktora Wondertainmenta") ti tímto komentářem pod veřejnou diskuzí nabízím ultimátum. Buď na svou stránku přestaneš s*itpostovat, nebo budeš na věky věků odsouzen k následujícímu trestu.

Oznámení o udělení trestu by UtylikeUtylike, 15 Jan 2021 19:34
ModularModular 14 Jan 2021 10:32
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-154-CS

Ještě jednou jsem si to přečetl a stále zastávám názoru, že je to až moc psané stylem 1. série. Jinak je to nápad dobrý, ale mě osobně tomu chybí nějaká ta hlubší narativa. Taky bych osobně zmenšil obrázek pomocí wikidot formátování, protože nezapadá do textu. To je ale už pouze moje osobní preference.

Novote


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

by ModularModular, 14 Jan 2021 10:32
My man
ModularModular 11 Jan 2021 19:42
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-5150-J

Je to kompletní sračka. Tady máš štítky a upvote.


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

My man by ModularModular, 11 Jan 2021 19:42
+10
ModularModular 08 Jan 2021 21:35
in discussion Hidden / Per page discussions » SCP-081-CS

Díky, lidi, za neuvěřitelnou podporu!


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

+10 by ModularModular, 08 Jan 2021 21:35

Kvalita 👌

#komentář by Dr DobeshDr Dobesh, 08 Jan 2021 10:49

něchápu proč by jsme měli používat toholncto, jako. ten tak taky nepíše, tak proč by měl já?


— S veškerou úctou a pozdravy, Modular

by ModularModular, 04 Jan 2021 16:34
page 1123...next »
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License