Protipožární Oddělení
hodnocení: +1+x
blank.png

Vítejte v Protipožárním Oddělení.

Nejspíše se právě ptáte sami sebe, co vaše nová pozice obnáší. Dovolte mi vám říct, že je to velice jednoduché. Hasíme požáry. Ne fyzické požáry, nic takového, od toho tu máme oblastní bezpečnost. My máme na zodpovědnost metaforické požáry.

Dejme si příklad - člen nadačního personálu na vysoké pozici dostane pracovní nabídku od Globální Okultní Koalice. Nejen že je to porušení smlouvy z jejich strany, ale je to pro nás také seriózní požární riziko. Brání jim snad něco prostě odejít a vyklopit jim všechna naše tajemství? To bychom přeci nechtěli, že ne? Samozřejmě, že ne.

Ale čím můžeme takovému požáru zabránit? Jsem rád, že se ptáte. Prostě jim připomeneme, proč se tenkrát rozhodli nechat se zaměstnat u Nadace. Každý má nějakou rodinu, že? Můžeme je použít jako příklad. Nikdo by nechtěl, aby jejich rodinu postihla bída. Jejich protekce je součást toho, co našemu zaměstnanci Nadace nabízí. Nemůžeme zajistit bezpečí rodiny někoho, kdo od nás impulzivně odešel.

Tím samozřejmě nechci říct, že jim ublížíme, dobrý bože, ne. Kdyby se jim však něco přihodilo a my jsme zrovna nebyli schopni zasáhnout, to by byla vskutku tragédie, že? Konec konců, Nadace má jen omezený počet úderných jednotek a nemůže si dovolit je obětovat pro rodinu někoho, kdo přemýšlí nad přeběhnutím na druhou stranu.

Co takhle zaměstnanec, který kouří? No, prostě bychom mu připoměli tu excelentní zdravotní péči, kterou mu Nadace poskytuje. Poškození kardiovaskulárního systému, které si způsobuje je bohužel nevratné. Bude potřebovat naše zdravotní benefity, aby přežil bolestivé zkoušky rakoviny, která ho nevyhnutelně dostihne. Není naše chyba, že kouří. Jen se mu snažíme pomoci nejlépe, jak to jde.

Ale co ty nepříjemné okrajové případy? Ty oříšky, které se dají jen těžce rozlousknout? Tady přicházíte na řadu vy, naši drazí řešitelé problémů. Bude na vás uhasit ty požáry, které by svým odchodem mohli způsobit.

Přemýšlejte o tom, jako o speciálních zadržovacích procedurách pro vaše kolegy. Budete muset udělat cokoliv, co je třeba k tomu je udržet na uzdě a udržet v Nadaci. Protože pokud jeden odejde, další budou nevyhnutelně následovat. Oheň se šíří rychle, a v Nadaci žádné požáry nechceme.

Bude vaše práce je udržet zticha a spokojené. Protože na konci dne jsme tady v Nadaci všichni rodina. Jedna velká, šťastná rodina. A z rodiny se neodchází.


medium.jpg
Obrázek vytvořil Mark0riginals.SCP-6630 - Požár na Horizontu od T RutherfordT Rutherford

Vážně byste se měla někam schovat. Tady bude čím dál tím větší zima.

Pojistné podmínky - od Uncle NicoliniUncle Nicolini

Uvidíme se zítra časně ráno, pane Rodriguezi.

SCP-6355 - Sevřená Dlaň na Krku Způsobnosti od T RutherfordT Rutherford a UraniumEmpireUraniumEmpire

Odpověz mi, 6355. Jsi připravený vrátit se do práce?

Zhasni světla až budeš odcházet. - od UraniumEmpireUraniumEmpire

…užijte si svobodu, pane Schalite. Zasloužil jste si ji.


Čtvrtý Stupeň - by UraniumEmpireUraniumEmpire

"…Není to nenávist, Nari." Otočila se. "Necítím k tobě vůbec nic, nejspíš jsem nikdy necítila."

SCP-7726 - Sbohem, a díky za ty ryby. - od Uncle NicoliniUncle Nicolini

Už s tou vinou nemůžu žít dál.

SCP-6856 - Sleduj co dokážu - od crashbcrashb

"Obecně vzato, cítíte se spokojený?" "Uh, ano. Nejspíš ano."

SCP-7340 - I jako "Injekce" od bigslothonmyfacebigslothonmyface

A pamatujte: Pokud byste si potřeboval promluvit, jsme tu pro vás.

Sebastian - od Uncle NicoliniUncle Nicolini

Chtěla jsem pro Sebastiana udělat všechno, co jsem mohla.

SCP-6857 - Narozeninový Problém - od crashbcrashb

V očích máš stále oheň, Caroline.Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License