Záznam o Experimentech 407
hodnocení: 0+x
blank.png

Poznámky o testu:

<Test 1. SCP-407 hrálo po 28 minut a 32 sekund. Uvnitř místnosti se nacházel jeden zaměstnanec Třídy D. Testovací oblast nebyla sterilizována.>

00:25 - Subjekt hlásí, že hudba je příjemná a pokouší se zpívat s ní.

00:45 - Subjekt hlásí, že koleno, které jí dlouhou dobu bolelo, je v pořádku.

01:25 - Subjekt začíná dělat kliky a zdá se, že je nadšená ze svého fyzického stavu. Subjekt vypadá mladší a svalnatější, než před začátkem testu.

03:00 - Subjekt přestává cvičit a nahlašuje bolest hlavy a břicha. Subjekt se začíná škrábat na levé ruce.

03:40 - Subjekt trpí nekontrolovatelným průjmem a zdá se, že velmi trpí. Na ruce subjektu se začíná tvořit vyrážka. Na různých částech testovací místnosti začínají růst menší rostliny.

04:00 - Vyrážka na kůži subjektu se rychle šíří po celém těle a nabírá bílou barvu. Subjekt tvrdí, že již necítí bolest.

04:30 - Kůže subjektu je kompletně pokryta tlustou, nerovnoměrnou, tvrdou kůží. Subjekt již nadále nekomunikuje. Podlaha a stěny místnosti začínají kompletně obrůstat rostlinami.

05:10 - Subjekt se přestává hýbat a je pod znetvořenou kůží téměř nerozpoznatelný. Uniforma Třídy D na jeho těle se z neznámých důvodů začíná rozpadat.

06:45 - Subjekt je kompletně nerozpoznatelný a vypadá nyní, jako velká hromada masa. Nová forma subjektu se pomalu roztahuje a opět stahuje. Na subjektu a v jeho okolí začínají růst kapradiny.

07:10 - Místnost je kompletně pokryta různými rostlinami, kapradím a mechy. Většina druhů se nedá rozpoznat.

07:55 - Porost v místnosti je velmi hustý a mnoho rostlin dosahuje až ke stropu. Hrouda pocházející ze subjektu se zvětšila a rytmicky se roztahuje a opět stahuje.

08:30 - Rostliny se začínají barvit do žluta, jako kdyby uvadaly.

10:30 - Veškerý rostlinný život v místnosti uhynul a rychle se přeměnil v kompost. Hmota se stále roztahuje a stahuje a od posledního záznamu se zvětšila o dva metry do šířky i výšky.

11:00 - V různých částech místnosti začínají z těl mrtvých rostlin růst plísně a houby. Na hmotě uprostřed místnosti se objevily otvory s několika řadami zubů podobné ústům.

13:30 - Diverzita houbovitého života v místnosti značně stoupla. Houby rostou jedna přes druhou i na středové hmotě subjektu.

15:00 - 'Rukám podobné' struktury se začínají objevovat v párech na vnějšku hmoty. Houbovitý život stále bují.

16:10 - Na rukovitých strukturách vyrůstají oči. Krátce poté, co se oči otevřou, oddělí se struktury od středové hmoty a stávají se pohyblivými. Ruce se přitahují směrem k jistým druhům hub, trhají je a poté se s kořistí plazí do otvorů připomínajících ústa.

18:00 - Většina houbovitého materiálu mizí, zatímco se objevuje stále více a více rukou, které tyto houby zkrmují centrální hmotě.

19:30 - Objevují se rostlinné výhonky. Všechny druhy rostlin jsou nerozpoznatelné. Jediné zbývající houby se nacházejí na stropě místnosti. Středová hmota začíná vylučovat žluté výpary.

21:00 - Jeden z organizmů, který byl identifikován, jako rostlina, se stal mobilním. Další pohyblivé organizmy začínají vylézat z luskovitých rostlin a používají ostnaté úponky pro pohyb v místnosti. Přestože dosahují pouze poloviční velikosti rukovitých organizmů, mají rostlinné organizmy ostrá kusadla s jejichž pomocí napadají rukovité bytosti a požírají je.

23:00 - Rostlinné organizmy požírají rukovité bytosti, které nadále rostou ze středové hmoty, jakmile jim naroste oko.

23:40 - Rostlinné organizmy začínají krmit středovou hmotu houbami ze stropu.

26:00 - Rostlinné organizmy se začínají pohlavně množit pomocí přímého oplození pylem. Veškerý život v místnosti se dá rozdělit na tři přežívající druhy: pohyblivé rostlinné organizmy, houby, které nadále rostou na stropě místnosti a středovou hmotu na podlaze.

28:32 - Nahrávka končí. [DATA VYMAZÁNA].

<Konec Testu 1>

Poznámky: [DATA VYMAZÁNA].

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License