Dr. Wondertainment
hodnocení: +4+x
blank.png
tannerbanner

“Když vidíš svět tmavě
a stíhá tě bolest,
jen věř že v tvé hlavě
báječné místo jest.”Vítej na hubu Dr. Wondertainmenta!

Co je Dr. Wondertainment?


Wondertainment je výrobce anomálních / magických, dětských hraček.

Wondertainmentovy kořeny sahají k prvopočátkům historie stránky, a to až k Superpapíru ze Série I. Od té doby se Wondertainment vyvinul k obrazu několika velice klíčových konceptů:

  • Wondertainment je kapitalistický konstrukt.
  • Wondertainment vyrábí hračky pro děti.
  • Wondertainment je dětinský a hravý.
  • Zda-li je předchozí bod pouze a jen maska je stále předmětem nespočtu debat.

Dr. Wondertainment může být společnost, také to může být pouze jeden člověk. Ale stejně tak to může být jeden člověk, který vede celou společnost. Avšak tím nejdůležitějším je, že Dr. Wondertainment je kouzelný a také je původcem spooousty hraček. Ať už jsou všechny ty hračky bezpečné nebo jsou opravdu daleko od toho, co by si takové dítě dokázalo představit (nebo co by chtělo), základem Dr. Wondertainmenta je, že vyrábí hračky. Interpretace se různí, máme tu něco opravdu milého velkorysého, něco vyloženě příšerného nebo něco značně zavádějícího. Avšak přes to vše je Wondertainmentův záměr / pohled na svět vnímán, jako neoddělitelný od dětí a od těch, co se jako děti chovají.

Takže jak jeden napíše něco k Dr. Wondertainmentovi? No, věř mi, vím, jak stupidně budu znít, ale… pohraj si s tím. Ano, vždy, když něco píšeš, měl by sis s tím vyhrát, protože by to jinak stálo za nic. Avšak věřím, že obzvlášť u Wondertainmenta je důležité se moc nestarat o logiku a prostě si s dílem hrát. Pokud chceš napsat hračku od Wondertainmenta, musíš si být jistý, že s tím bude vážně prdel. Přesvědč čtenáře, že po té hračce touží. Pokud chceš napsat příběh, ujisti se, že překročí všechny hranice a zdemoluje veškeré konvence. Nacpi do něj třeba... co já vím, tunu corgísků. Udělej tam diktátora, který vládne bonbónu. A i když bude tématika o něco temnější, překryj ji pořádnou vrstvou zábavy.

Když se nějaký rozmar moc nevydaří, je to pořád rozmar. A Dr. Wondertainment je rozmarů plný, takže to pořád funguje. O tom právě Wondertainment je. Pokud jsi nadšený Wondertainmentovský spisovatel, tvým prvním krokem je se pomátnout. Pokud ti u psaní nepřeskočí, děláš něco špatně.


-Pohádky--Drazí Kolegové-


Název Překladatel

-Sbírky Pohádek--Hračky--Další Věcičky-


Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License