Návrh Uživatele: Dr. Gears
hodnocení: +2+x
blank.png

Designační číslo objektu: #86243AR-001

Varování: Objekt vykazuje agresivní a nebezpečné chování

Popis objektu:

195 cm, 44 kg (v průměru, číslo se může lišit až o 10 kg), neznámé stáří, šedohnědá kůže (možné modřiny), barva očí (?) světle modrá, žádné ochlupení. Vyzáblý vzhled, struktura kostry a svaloviny se nepodobá žádnému známému druhu. Nohy jsou dlouhé a tenké, zakončené ostrými černými špičkami. Tři prsty na každé ruce, rovněž zakončené černými špičkami. Nohy a ruce jsou dvakrát delší, než tělo. Žádné reproduktivní orgány, řitní otvor, uši, nos, nebo póry na těle. Hlava je kulatá, velmi velká vzhledem k tělesným proporcím, krk se zdá příliš tenký, aby mohl sloužit jako podpora hlavy. Ústa se roztahují do poloviny hlavy, žádné rty. Dvacet jedna (21) zubů, náhodně rozmístěných v ústech; mnoho z nich je zlomených, hnijících, nebo obroušených. "Oko" je velká světle modrá koule nejspíše uložená v hlavě, nebo krku. Občas se objevuje v ústech, když jsou otevřená. Nemá žádnou zornici, ani duhovku.

Detaily ohledně kontejnmentu:

Místnost je olověná a neustále osvícená. Teplota je udržována na 98 stupních se 100% vlhkostí. Místnost je uzavřená vyztuženými ocelovými dveřmi. Vnější zóna je zajištěna strážemi vybavenými stroboskopy. Kdokoliv vstupuje do kontejnmentu by měl být vybaven stroboskopem a nosit svářecí brýle. Kdokoliv se pokusí sundat si brýle, nebo vstoupit do oblasti bez autorizace, bude na místě zastřelen.

Hlášení:

Získáno v Guatemale na začátku týdne. Nejdříve nahlášeno jako "démon" viděný několika chlapci u cesty na venkově. Zdá se nemocné, nebo zraněné. Chlapci nahlásili že stvoření kulhá a hrabe nohama. Kreatura poté zvedla hlavu a ukázala své "oko". Chlapci utekli domů a nahlásili vše místní policii. Po několik dní hlásili místní "hrozné skřeky" a "ječení". Dvanáct lidí bylo přijato v nemocnici kvůli vážné otravě radiací a nahlášeno bylo sedm nezvěstných. Zajišťovací tým byl sestaven a pod velením Generála Machoie byl vyslán ze základny ADRX-19. Zprávy Vedení od zajišťovacího týmu po selhání standardního kontejnmentu vedly k dodatečným zadržovacím protokolům vytvořeným Dr. Hermannem Keterem. Dr. Keter byl naneštěstí zabit během prvotního testování, načež bylo stvoření převezeno do ADRX-19.

Zdá se, že stvoření je schopno vytvářet mikrosingularity, které používá pro teleportaci a obranu. Tyto singularity zmizí po několika sekundách po vytvoření, ale vydávají masivní množství radiace a způsobí silné poškození svému okolí. "Oko" jak se zdá, kontroluje tyto manifestace, neboť bylo vždy vystrčené když se singularita vytvořila. Všežravec, vnímá lidi jako zdroj potravy. Stvoření vykazuje extrémní známky strachu a nevolnosti při vysoké teplotě, vlhkosti, nebo jasném/blikajícím světle. Stvoření se není schopno teleportovat skrz olovo a nedokáže vytvářet singularity když je ve stavu "nevolnosti". Když je "v pořádku", je to extrémně rychlá a inteligentní bytost a zabila několik zajišťovacích agentů jak drápy, tak singularitami. Občasně vydává ječivé zvuky; všechny pokusy o komunikaci selhaly.

Dodatek: Dodatečné objekty nahlášeny, Vedení zvažuje konverzi ADRX-19 na specializované zajišťovací a zadržovací zařízení. Zprávy mohou vyžadovat cenzuru kvůli bezpečnosti.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License