Dokument-1026-B
hodnocení: 0+x

Pitva SCP-1026-B

Po neúmyslné neutralizaci SCP-1026-B tělo zdánlivě ztratilo své anomální vlastnosti a vypadalo jako normální lidská mrtvola (identifikovaná jako D-5582). Doktor ███████ požádal o povolení provést pitvu. Následující zpráva je zvukový záznam zaznamenaný během pitvy.

[ZAČÁTEK ZÁZNAMU]
Dr. ███████: Dnes je ██/██/██. Pitvu SCP-1026-B provádím já Dr. ███████. Subjekt byl zabit [DATA VYMAZÁNA]. Začnu tím, že udělám podélný řez břicha.
(20 sekund ticha)
Dr. ███████: Právě jsem dokončil první řez do břicha subjektu. Nevidím žádné vnitřní orgány kromě jediného velkého vaku připojeného k obratlům subjektu. Pokouším se to otevřít…
(19 sekund ticha)
Dr. ███████: Vak je plný… mlhy. Nevím, jak to jinak popsat. Zdá se, že je mnohem hustší než vzduch, protože se drží uvnitř. Odebírám si vzorek pro pozdější analýzu.
(21 sekund ticha)
Dr. ███████: Nyní se pokouším otevřít dutinu hrudní.
(64 sekund ticha)
Dr. ███████: Zdá se, že subjekt nemá normální hrudní koš… Místo toho jsou k páteři připevněny dvě zakřivené desky. Zdá se, že pod nimi je pár orgánů. Pokusím se je vyjmout.
(69 sekund ticha)
Dr. ███████: Orgány se zdají být pevné. Nevidím uvnitř žádné stopy po tekutině nebo plynu. Odebírám vzorek pro pozdější analýzu. Následně se pokusím prozkoumat lebku.
(276 sekund ticha)
Dr. ███████: Lebka se zdá být abnormálně hladká. Lebeční spoje chybí, stejně jako nosní dutina a většina dalších rysů. Oční důlky jsou přítomny, ale chybí jim nervové kanály. Čelist… vypadá, že je spojená se zbytkem lebky, ale je bez zubů. Pokusím se teď dostat do mozkové dutiny.
(150 sekund ticha)
Dr. ███████: Mozek úplně chybí. Zdá se, že vnitřek lebky je plný „mlhy“ podobné té, která se nachází v břišní dutině. Vezmu si další vzorek.
(10 sekund ticha)
Dr. ███████: Když jsem se pokusil odebrat vzorek, „mlha“ začala zářit… Zkusím to znovu.
(6 sekund ticha)
Dr. ███████: Okamžik… Najednou mě začala bolet hlava…
(12 sekund ticha)
Dr. ███████: Ježiš, to bolí… Co to-?
[KONEC ZÁZNAMU]

Záznam byl ukončen kvůli neočekávanému výpadu elektřiny v pitevně. Když vešel bezpečnostní tým, nic nenasvědčovalo tomu, že by se konala pitva. Tělo SCP-1026-B bylo neporušené a Dr. ███████ tvrdil, že si nepamatuje, co se stalo. Následná pitva odhalila, že SCP-1026-B má normální lidskou fyziologii a žádné anomální vlastnosti.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License